1. RUNDA - 8 i 9 kwietnia
2. RUNDA - 14 i 16 kwietnia
Półfinały:
- Apator Toruń - Stal Gorzów 8.04
- GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa 8.04
- Unia Leszno - Wilki Krosno 9.04
- Motor Lublin - Sparta Wrocław 9.04
2. RUNDA - 14 i 16 kwietnia
- Sparta Wrocław - Unia Leszno 14.04
- Stal Gorzów - GKM Grudziądz 14.04
- Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin 16.04
- Wilki Krosno - Apator Toruń 16.04
- Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów 21.04
- Motor Lublin - Wilki Krosno 21.04
- GKM Grudziądz - Unia Leszno 23.04
- Apator Toruń - Sparta Wrocław 23.04
- Unia Leszno - Apator Toruń 28.04
- Stal Gorzów - Motor Lublin 28.04
- Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa 30.04
- Wilki Krosno - GKM Grudziądz 30.04
- Włókniarz Częstochowa - Wilki Krosno 5.05
- Apator Toruń - GKM Grudziądz 5.05
- Sparta Wrocław - Stal Gorzów 7.05
- Motor Lublin - Unia Leszno 7.05
- Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa 19.05
- GKM Grudziądz - Sparta Wrocław 19.05
- Apator Toruń - Motor Lublin 21.05
- Wilki Krosno - Stal Gorzów 21.05
- Sparta Wrocław - Wilki Krosno 26.05
- Motor Lublin - GKM Grudziądz 26.05
- Włókniarz Częstochowa - Apator Toruń 28.05
- Stal Gorzów - Unia Leszno 28.05
- GKM Grudziądz - Motor Lublin 4.06
- Unia Leszno - Stal Gorzów 4.06
- Wilki Krosno - Sparta Wrocław 25.06
- Apator Toruń - Włókniarz Częstochowa 25.06
- Sparta Wrocław - GKM Grudziądz 9.06
- Stal Gorzów - Wilki Krosno 9.06
- Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno 11.06
- Motor Lublin - Apator Toruń 11.06
- Stal Gorzów - Sparta Wrocław 16.06
- Wilki Krosno - Włókniarz Częstochowa 16.06
- Unia Leszno - Motor Lublin 18.06
- GKM Grudziądz - Apator Toruń 18.06
- Apator Toruń - Unia Leszno 30.06
- Motor Lublin - Stal Gorzów 30.06
- Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław 2.07
- GKM Grudziądz - Wilki Krosno 2.07
- Unia Leszno - GKM Grudziądz 15.07
- Wilki Krosno - Motor Lublin 15.07
- Sparta Wrocław - Apator Toruń 17.07
- Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa 17.07
- Unia Leszno - Sparta Wrocław 21.07
- Apator Toruń - Wilki Krosno 21.07
- GKM Grudziądz - Stal Gorzów 23.07
- Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa 23.07
- Włókniarz Częstochowa - GKM Grudziądz 4.08
- Stal Gorzów - Apator Toruń 4.08
- Sparta Wrocław - Motor Lublin 6.08
- Wilki Krosno - Unia Leszno 6.08
- 13 sierpnia: pierwszy mecz
- 20 sierpnia: rewanż
Półfinały:
- 27 sierpnia: pierwszy mecz
- 10 września: rewanż
- 17 września: pierwszy mecz o trzecie miejsce
- 23 września: rewanż o trzecie miejsce
- 17 września: pierwszy mecz finałowy
- 24 września: drugi mec zfinałowy
Ostatnia edycja: