1. KOLEJKA - 9, 10 i 11 kwietnia
- Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Cellfast Wilki Krosno 9.04
- Orzeł Łódź - ROW Rybnik 9.04
- Stelmet Falubaz Zielona Góra - Aforti Start Gniezno 10.04
- Trans MF Landshut Devils - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 11.04
2. KOLEJKA - 16, 17 i 25 kwietnia
- ROW Rybnik - Trans MF Landshut Devils 16.04
- Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 17.04
- Aforti Start Gniezno - Orzeł Łódź 17.04
- Cellfast Wilki Krosno - Stelmet Falubaz Zielona Góra 25.04
- Trans MF Landshut Devils - Stelmet Falubaz Zielona Góra 22.04
- Orzeł Łódź - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 22.04
- ROW Rybnik - Cellfast Wilki Krosno 24.04
- Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Aforti Start Gniezno 24.04
- Stelmet Falubaz Zielona Góra - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 1.05
- Cellfast Wilki Krosno - Orzeł Łódź 1.05
- Abramczyk Polonia Bydgoszcz - ROW Rybnik 1.05
- Aforti Start Gniezno - Trans MF Landshut Devils 1.05
- ROW Rybnik - Aforti Start Gniezno 8.05
- Trans MF Landshut Devils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 8.05
- Cellfast Wilki Krosno - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 8.05
- Orzeł Łódź - Stelmet Falubaz Zielona Góra 8.05
- Stelmet Falubaz Zielona Góra - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 22.05
- Trans MF Landshut Devils - Orzeł Łódź 22.05
- Zdunek Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik 22.05
- Aforti Start Gniezno - Cellfast Wilki Krosno 22.05
- ROW Rybnik - Stelmet Falubaz Zielona Góra 29.05
- Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Aforti Start Gniezno 29.05
- Orzeł Łódź - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 29.05
- Cellfast Wilki Krosno - Trans MF Landshut Devils 6.06
- Stelmet Falubaz Zielona Góra - ROW Rybnik 5.06
- Aforti Start Gniezno - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 5.06
- Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź 5.06
- Trans MF Landshut Devils - Cellfast Wilki Krosno 5.06
- Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Stelmet Falubaz Zielona Góra 12.06
- Orzeł Łódź - Trans MF Landshut Devils 12.06
- ROW Rybnik - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 12.06
- Cellfast Wilki Krosno - Aforti Start Gniezno 12.06
- Aforti Start Gniezno - ROW Rybnik 19.06
- Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Trans MF Landshut Devils 19.06
- Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Cellfast Wilki Krosno 19.06
- Stelmet Falubaz Zielona Góra - Orzeł Łódź 19.06
- Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Stelmet Falubaz Zielona Góra 26.06
- Orzeł Łódź - Cellfast Wilki Krosno 26.06
- ROW Rybnik - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 26.06
- Trans MF Landshut Devils - Aforti Start Gniezno 26.06
- Stelmet Falubaz Zielona Góra - Trans MF Landshut Devils 3.07
- Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź 3.07
- Cellfast Wilki Krosno - ROW Rybnik 3.07
- Aforti Start Gniezno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 3.07
- Trans MF Landshut Devils - ROW Rybnik 17.07
- Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 17.07
- Orzeł Łódź - Aforti Start Gniezno 17.07
- Stelmet Falubaz Zielona Góra - Cellfast Wilki Krosno 17.07
- Cellfast Wilki Krosno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 24.07
- ROW Rybnik - Orzeł Łódź 24.07
- Aforti Start Gniezno - Stelmet Falubaz Zielona Góra 24.07
- Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Trans MF Landshut Devils 24.07