>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Tennis by Marin

marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Rozpoczynam postowanie tutaj moich typów tenisowych. W większości gram single, stawki raczej płasko, czasami zdarza się jakiś super bet. Powodzenia!
Copil - Rosol ::: 1 ✅
Pinbet88 @1,71
5/10 j

H:H 3:1 dla Czecha, ale ostatnio dużo lepiej wygląda Rumun. Dobre występy w Rotterdamie i Dubaju. Dwa razy machnął lekko Struffa i pokonał Seppiego. Berdych też musiał się z nim trochę pomęczyć. Ostatni kwartał zeszłego sezonu też się bardzo dobrze prezentował. Wygrywał z Darcisem, Sousą i Medvedevem. Widać, że jest w formie.

Rosol z kolei ostatnio słabiutko. Kreczował w Dubaju. Bardzo szarpana gra w zeszłym sezonie, w drugiej połowie roku tylko dwa razy zdarzyło mu się wygrać dwa razy z rzędu. W tym sezonie męczył się z tenisitami gorszej rangi: Corrie, Djere, a z lepszymi przegrywał: Lee, Donskoy.

Rumun młodszy o 5 lat, teraz kolei na niego, żeby powalczyć z lepszymi tenisistami, tak jak to robił Rosol jeszcze niedawno.
Ozaki - Crawford ::: 1 ✅
BetOnline ::: 1,85
5/10 j

Bilans pojedynków dużo lepiej wygląda po stronie Ozaki. W tym sezonie Japonka zdążyła już ograć Safarovą i Narę. Wygrane z średniakami: Goncalves, Buyukakcay, Cepede. W zeszłym sezonie potrafiła też odprawić kilka nazwisk: Schiavone, Stephens, Flipkens. Bilans trochę nadmuchany ITFami.

Crawford w zeszłym roku zagrała świetny turniej w Brisbane, a potem długo długo nic. Udało jej się jeszcze później wygrać z Begu ale potem już nie znajdziemy klasowej rywalki, która by przegrała z Samanthą. W roku bilans 2/4: wygrana z Davis przyciąga uwagę ale w świetle porażek z Aiavą, Ferro i Savinkyh traktuję to jako przypadek.

Wyniki Ozaki wydają mi się dużo regularniejsze.
Bourge - Garin ::: 1 ⛔
BetOnline @2,17
5/10 j

Garin jest tutaj faworyzowany tylko ze względu na to, że gra u siebie. Bo bilans pojedynków zdecydowanie przemawia za Francuzem. Matthias jest dwa lata starszy, a tym wieku robi to różnicę. Bourge jest bardziej doświadczony, pokonywał w zeszłym sezonie: Estrellę, Souzę, Baenę, Schwartzmanna, Kickera. We French Open zagrał świetny pojedynek z Murrayem, gdzie prowadził 2-1 w setach. Jest też obecnie w dobrej formie bo wygrał mocno obsadzony challenger w Cherbourg. Miał czas, żeby odpocząć po turniej skończył się 19.02. W tym sezonie niezłe wyniki w hali i na hardzie. Poza tym w zeszłym sezonie całkiem dobrze pograł w Ameryce Południowej bo zaliczył dwa półfinały.

Jak się spojrzy na bilans Garina to zobaczymy na clayu w zeszłym sezonie 42/21 ale 24 zwycięstwa z tego było w futuresach z kelnerami. Z jego największych osiągnięć to wygrał z Almagro i dwa razy z Andreozzim, raz w finale w Limie.

Jak sobie to wszystko podsumuję to myślę, że to Bourge powinien być faworytem i linia rzędu @1,7.

Skuteczność 2/3
+2,8 j
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Basilashvili - Bublik ::: 2 ⛔
BetOnline @3,22
7,5/10 j

Duża różnica w kursach między bukami. Akurat BetOnline ma najwyższy na Bublika. Szkoda mi nie skorzystać z tak wysokiej linii. Moim zdaniem Bublik może powalczyć z Basią jak równy z równym. Tutaj każdego wyniku bym się spodziewał. Trochę te wygrane z Thiem i Klizanem mogą mylić bo tam Austriak i Słowak zagrali beznadziejnie.

Bublik dobrze pogrywa ostatnio, wygrany challanger, wygrana z Pouille (ale tam też Francuz bez formy, chyba po kontuzji się jeszcze leczył). Młody talent. Przy tym kursie można atakować spokojnie.
Brengle - Maria ::: 1 ✅
BetOnline @1,7
10/10 j

Niby bilans w bezpośrednich pojedynkach 4:0 dla Marii ale obecnie zawodniczki walczą moim zdaniem w innych ligach. Maria już nie ma takiej kondycji i sprawności fizycznej jak kiedyś. Grywa w ITFach, czym sobie trochę bilans nadmuchała ale trzeba spojrzeć z kim ona przegyrwa (tylko w tym sezonie): Loeb, Komardina, Lao, Ferro.

Natomiast Brengle konkuruję z naprawdę dobrymi zawodniczkami. W tym sezonie pokonała Zheng, Beck, Kr. Pliskovą, S. Williams. A jak już przegrywała to raczej z zawodniczkami w formie: Riske, Doi, Ostapenko.

Wydaję mi się, że ten bilans bezpośrednich pojedynków może mylić rynek bo kursy są bardzo dziwne według mnie.
Garcia Lopez - Pella ::: 1 ⛔
BetOnline @1,89
5/10 j

Granie Garcii to już wydaję się śmieszne. Światek bukmacherski ma z niego już niezłą zabawę. Gość zanotował serię 11 porażek. Ale oglądałem jego mecz z Nishioką i wcale nie wyglądał źle, wydaję mi się, że może odzyskiwać świeżość gry. Trochę się obudził ostatnio bo wygrał z Troickim i Brownem.

Natomiat Pella na hardzie to jest dramat. Ogólnie chłopak nie jest w formie, a jeszcze na tej nawierzchni to nie spodziewam się z jego strony zupełnie nic. On nie ma żadnych argumentów gry na tejże nawierzchni - brak serwisu, przyspieszenia, agresywnej gry. Na mączce to jeszcze może swoją grą wymęczyć przeciwnika ale na w Indian Wells to ze swoją grą nie ma co się pokazywać.
Ram (+3g) - Pospisil ::: 1 ⛔
Pinbet88 @1,735
3/10j

Gram tutaj handi w stronę Rama. Nie oglądałem go ostatnio ale kilka rozegranych ostatnio spotkań przekonuje mnie, że może być w niezłej formie. Wygrana na mączce z Dolgopolovem i Kickerem. Machnął już w IW Donaldson i ostatnio Opelkę ograł. To już są naprawdę przyzwoite wyniki.

Pospisil jest moim zdaniem przeceniany przez rynek. Wydaję mi się, że wyżej w rankingu już nie będzie. Nie liczyłbym na jakieś sukcesy w dużych turniejach. Ograł go ostatnio Smyczek gładko, który nie jest w formie, przegrywał z Ignatikiem i Mmohem. Zeszły rok bilans pojedynków 18/28. Oczywiście rok temu Pospisil był wyżej w rankingu i miał dobrych przeciwników ale zdarzają się też niższej rangi zawodnicy.

Ram wydaję mi się po prostu lepszym zawodnikiem. Mógłbym się martwić o jego poruszanie bo jest coraz starszy i zawsze miał z tym problem, ale skoro wygrywa na mączce z takimi asami.
skuteczność 1/4
-8,5j
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Souza - Jarry ::: 1 ⛔
BetOnline @1,88
5/10j
Nie rozumiem, dlaczego takie wyrównane kursy w tym starciu. Souza jest dużo lepszym zawodnikiem od młodzika, który jeszcze we futuresach grywa.
Jarry wygrał z kilkoma lepszymi nazwiskami ale do Souzy to mu jeszcze daleko. Ciężko też powiedzieć, żeby Brazylijczyk nie był w formie skoro pokonał ostatnio Zeballosa, wczoraj Ruuda (chłopak nieźle gra), Cecchinato. Przegrana z Bustą nie jest dla niego żadnym wstydem bo Pablo ładnie pogrywał na mączce, z dużą determinacją.
Peng - Tsurenko ::: 1 ✅
BetOnline @1,88
10/10j

Ze wszystkich linii na dzisiaj ta najbardziej mi się podoba. Tsurenko wygrała turniej w Acapulco przypadkiem - dwa krecze i zmęczona Mladenovic w finale, która grała okropnie.

Ostatnio dziewczyny grały w Dubai i 6-1, 6-1 dla Chinki. Nie wydaję mi się, żeby to był przypadek bo Peng ostatnio w formie. Odprawiała naprawdę dobre zawodniczki i to dość gładko: Strycova, Stosur, Safarova, Zheng, Kasatkina, Siniakova.

Townsend - Linette ::: 2 ✅
BetOnline @1,79
5/10j

Wydaję mi się, że Polka wreszcie w dobrej formie. Widziałem ją trochę z Safarovą to rzeczywiście nieźle wyglądała jej gra, prawie ograła Czeszkę w Budapeszcie. Troche psychika jeszcze jej siada czasami bo z Kucovą miała wygrany mecz i go oddała ale fizycznie wygląda to dobrze. Wygrana z Hibino i Duan mogą dawać trochę zaufania.

Townsend ma 21 lat i się wybija dopiero. Zeszły sezon niezły na poziomie ITFu i kilka dobrych spotkań z średniakami. W tym sezonie też nienajgorsze wyniki. Jednak wydaję mi się, że Linette jest teraz na wyższym poziomie. Zakład wynikający bardziej z wyczucia niż analizy ich pojedynków.
Khachanov - Robredo ::: 1 ✅
BetOnline @1,5
5/10j

Zgadzam się z Rybarzem. Khachanov ma ostatnio serię przegranych ale gra z zawodnikami grającymi od dwa poziomy wyżej niż Robredo. Tommy bardzo mało gra ostatnio. W tym sezonie tylko 3 pojedynki i wszystkie na clayu. W zeszłym sezonie 20 rozegranych spotkań i słaby bilans.
Skuteczność 3/4
+10,25j
 
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Haase - Lorenzi (+3,5g) ::: 2 ✅
BetOnline @1,9
5/10j
Haase zaskoczył wszystkich w tym sezonie, stąd tak kursy się rozjeżdżają. W pewnym momencie mieliśmy linię na Lorenziego w okolicy @2,35 teraz już na Pinnacle @2,9. Mi chłodna głowa mówi, żeby wziąć do handi dla Włocha. To jest bardzo solidny zawodnik, niewygodny dla wielu. Handi na poziomie 3,5 to już dla niego porządny zapas przy kursie 1,9.

Paolo już udowodnił, że potrafi grać na hardzie i w hali. Najlepiej oczywiście gra mu się na mączce. Wygrał ostatnio z Lu na hardzie, a Troicki miał z nim niezłą przeprawę w AO.

W tenisie męskim wystąpienia zawodników przypominają sinusoidę. W przypadku Haase uważam, że jesteśmy już gdzieś w okolicach górki i raczej spodziewałbym się po nim teraz jakiegoś gorszego meczu.
+4,5j
 
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Paire (+1,5g) - Fritz ::: 1 ⛔
BetOnline @1,92
5/10j

Paire jest chyba na większości czarnych list. Ja jednak wolę go zdecydowanie przy tym kursie niż, jeszcze młodziutkiego, Fritza. Paire sobie nie radzi z lepszymi zawodnikami, jego styl gry jest nieodpowiedni do współczesnych standardów tenisa. Gra za szybko, bez konsekwencji, bez dozowanie tempa gry - wszystko na żywioł. Tak naprawdę w tym sezonie to on nie ma czym się jeszcze pochwalić. Chyba największy skalp go Khachanov bo Lopez nie w formie, a Bedene praktycznie krecz w Chennai.

To nie zmienia faktu, że gość potrafi grać w tenisa, ma trochę argumentów w grze i śmiem twierdzić, że więcej niż Fritz. Oglądałem kilka pojedynków Taylora i nie widzę tam kandydata na przyszłe top20. To nie jest ten format co Zverev i Thiem. Moim zdaniem trochę się go przewartościowuje.

W tym sezonie Fritz nie wygrał jeszcze z nikim dobrym. Przy tym kursie wolę już doświadczonego gracza, który powinien być głodny zwycięstwa po ostatnich porażkach. A umiejętnościami sobie bardziej lub mniej dorównują.

Delbonis - Kuznetsov ::: 2 ⛔
BetOnline @1,72
5/10j

Wydaję mi się, że Frederico nie jest w dobrej formie. Na hardzie nawet seta nie urwał Johnsonowi w AO. Na clayu w tym sezonie też bez rewelacji. Oglądałem go ze Schwartmannem to słabo się prezentował.

Kuznetsov całkiem nieźle pogrywa ale miał trudnych przeciwników ostatnio. Goffin to półka wyżej, Klizan dobrze grał ostatnio, a Evans grał teraz tenis życia. Delbonis powinien być teraz dla niego już graczem w zasięgu.

Oglądałem Andreya z Klizanem i Evansem i mogę powiedzieć, że to już całkiem porządny tenisista. Po mimo, że przegrał te pojedynki to jednak rywale grali wyśmienicie.
skuteczność 0/2
-10j
 
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Osaka - Zhang ::: 2 ⛔
Betonline @2,16
7,5/10j

Mój faworyt w dzisiejszej karcie. W ogóle nie rozumiem jak można traktować tutaj Osaki jako mocniejszej kandydatki do zwycięstwa. Japonka dopiero 20-letnia zawodniczka. Miała kilka dobrych wystąpień ale to dopiero jeden sezon. Brakuje jej jeszcze regularności.

Zhang to już ugruntowana w w top 50 zawodniczka. Rywalizuje na równi z najlepszymi. Specjalistka od hardu. Bardzo dobry zeszły sezon. Bilans na hardzie 43/14. Wygrała już z Osaką gładko w zeszłym sezonie.

Vandeweghe - Safarova ::: 2 ✅
Betonline @1,83
5/10j
Nieźle zaczyna ten sezon Czeszka. Gładko pokonuje średniaków, z lepszymi zawodniczkami był już problem: Williams, Strycova, Peng, Babos. Ale wydaję mi się, że jest w niezłej formie. Oglądałem ją z Babos to naprawdę dobrze się prezentuje. Węgierka musiała tam sobie żyły wypruwać, żeby to wygrać.

Vandeweghe miała dobre Australian Open ale to jeden turniej. W zeszłym sezonie bilans na hardzie 10/13. Uważam ją po prostu za gorszą zawodniczkę niż Safarova. Coco musi mieć swój dzień i wtedy może wygrać z każdym.

Bilans bezpośrednich 2:1 dla Czeszki. Dwa ostatnie pojedynki wygrała Lucie i to w 2015 i 2016 roku. Coco za to oczywiście wygrała na trawie.
Cuevas - Klizan ::: 2 ⛔
Betonline @1,86
5/10j
Od meczu z Wawrinką w AO gram cały czas Klizana. Wydaję mi się, że Słowak wraca do formy. Rozegrał kilka dobrych pojedynków w tym sezonie: Verdasco, Kohlshreiber, Kuznetsov, z Djokoviciem do taja doszedł w drugim. Trochę mnie martwią takie sytuacje jak z Basilashvilim, kiedy w trzecim secie już nie miał siły, sporo szarpanej gry u niego. No i wiadomo, że gość ma problemy z psychiką.

Bardziej typ przeciwko Cuevasovi, który słabo sobie ostatnio radzi na hardzie. Dawno nie wygrał z kimś lepszym na tej nawierzchni, a zdarzają mu się porażki z zawodnikami niższej rangi.

Dzumhur - Ramos ::: 2 ✅
Betonline @2,09
5/10j
Wydaję mi się, że Dzumhur przeceniony ostatnio. Wawrinka nie stawiał specjalnie oporu, Granollers też bardzo słaba forma ostatnio. Robi wrażenie wczorajsza wygrana z Harrisonem wczoraj, który ostatnio dobrze pogrywa. Patrząc na bilans widać, że bardzo dobrze zaczął mecz. Faktycznie, fizycznie i mentalnie dobrze wygląda.

Ale oglądałem ostatnio Ramos i muszę powiedzieć, że bardzo dobrze teraz gra. Myślę, że umiejętnościami przewyższa przeciwnika. On miał trudniejsze mecze w tym sezonie dlatego bilans jest trochę zakłamany. Ma bardzo mocny forehand i poprawił backhand z którego robi już naprawdę mało błędów. Gdyby nie ta przerwa w Sao Paulo pewnie by wziął ten finał.
-2,9j
skuteczność 2/2
 
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Vesnina - Babos ::: 1 ✅
BetOnline @1,93
7/10j

Ciężko tutaj się posługiwać bilansem pojedynków bo według mnie na papierze to wygląda dosyć podobnie. Obecna forma również wydaje mi się dosyć zbliżona u obu zawodniczek.

Gram tutaj Vesninę bo według mnie jest zawodniczką po prostu lepszą. Oglądałem dużo Vesniny w zeszłym sezonie, który chyba był dla niej najlepszy w karierze. Bilans pojedynków 40/20. Ta dziewczyna potrafi grać na najwyższych obrotach, technicznie jej niczego nie brak.

Wydaję mi się, że kursy są takie wyrównane przez wygraną Babos w Budapeszcie. Oglądałem ją w finale z Safarovą to rzeczywiście nieźle grała. Sądzę, że bardzo jej pomogło granie u siebie. Była bardzo zmotywowana i nieustępliwa. Ale jeżeli chodzi o jej repertuar zagrań to jest według mnie słabszy od Eleny.
M. Zverev (+3,5g) - Thiem ::: 1 ⛔
BetOnline @1,89
7/10j

Mój ulubiony bet na dzisiaj. Linia się mocno przesuwa w stronę Miszy i zachęcam do grania razem z tym trendem.

Thiem pokazuje ostatnio niepokojące gesty. Przegrywa ze średniakami, na korcie ma negatywną mowę ciała. Początek sezonu trochę olał. Na mączce jego styl gry i umiejętności są niesamowite, stąd wygrana w Rio. W IW nie miał jeszcze sprawdzianu bo grał z koszmarnym Chardym.

Zverev z kolei bardzo dobrze zaczyna ten sezon i świetna druga połowa zeszłego sezonu. Pokonał kilku graczu z topu i kilku groźnych wschodzących zawodników.

Myślę, że jego styl gry, który skraca wymiany nie będzie leżał Thiemowi, który lubi trzymać piłkę w korcie. Wydaję mi się, że handi na poziomie 3,5 to solidna zaliczka w tym starciu i przy takim kursie.
-0,49j
 
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Typy bez analizy.
Cuevas - Fognini ::: 1 ✅
BetOnline @2,12
5/10j
Nishioka (+4g) - Berdych ::: 1 ✅
BetOnline @2,12
5/10j
Ramos (+4,5g) - Goffin ::: 1 ✅
BetOnline @1,93
5/10j
Davis - Goerges ::: 1 ✅
BetOnline @1,82
5/10j
Osaka - Keys ::: 1 ⛔
BetOnline @2,62
5/10j
Safarova - Williams ::: 1 ⛔
BetOnline @1,62
5/10j
+9,95j
 
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Typy bez analizy.
Cibulkova - Pavlyuchenkova ::: 1 ⛔
BetOnline @1,89
5/10j
Thiem - Monfils ::: 1 ✅
BetOnline @1,95
5/10j
-0,25j
 
Do góry Bottom