>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tenis sport dla dżentelmenów

pro100 761

pro100

Użytkownik
Mam jeszcze jeden temat, który w tenisie mnie bardzo denerwuję.Takie pisanie swoich wywodów nic nie da ale chcę znać wasze zdanie.Wiadomo że utarły się slogany że tenis to tylko sport dla dżentelmenów że dla ludzi z klasą bla bla bla.Nie denerwuje was fakt ciszy podczas serwowania zawodników?Nigdy nie rozumiałem tego że sędziowie uciszają publikę podczas serwisu, na mecz przychodzi się dopingować swojego zawodnika, któremu kibicujesz i deprymować jego przeciwnika, więc to powinno być normalne że swojemu ulubieńcowi pomagasz a jego rywali przeszkadzasz bo chcesz pomóc swojemu idolowi.To tak jakby w koszykówce przy rzutach wolnych sędzia uciszał kibiców, bo zawodnik przeciwnej drużyny nie może się skupić albo przy rzutach karnych w piłce miałaby panować totalna cisza na stadionie.Nie chodzi mi o to żeby na korty tenisowe wpuszczać zorganizowane grupy kibiców, ale coś takiego jak uciszanie publiki bo ktoś serwuje i nie wolno mu przeszkadzać zawsze mnie śmieszy.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
A mi się to akurat bardzo podoba, jak są takie długie wymiany to aż dech zapiera w ustach, że nie idzie się odezwać jak się patrzy na grę, a jak już ktoś skończy piłkę punktem to jest aplauz. To jest właśnie fajna różnorodność tenisa od innych dyscyplin.
W rozgrywkach Davis Cup masz doping non stop jak w innych dyscyplinach - bębny, wuwuzele, okrzyki itd. To mi akurat przeszkadza, ale to kwestia gustu.
Odnośnie tego sportu dla dżentelmenów to też wzięło się to z historii tenisa z bardzo odległych czasów gdzie grali dżentelmeni z wyższych sfer, od wielu lat to się zmieniło. Ale nie ma co ukrywać, że w tenisie nie ma tak żenujących widoków jak w i piłce nożnej gdzie zawodnicy notorycznie symulują faule jakby zaraz mieli zejść z boiska, gdzie po 3 minutach wstają jakby nigdy nic, a tacy bokserzy HW walą się po mordach przez 12 rund.
Właśnie to mnie w piłce nożnej najbardziej wkurza, te łapanie się za nogę, próby wymuszenia faulów i takie tam, ale to też jest cały urok tego sportu.
 
Do góry Bottom