>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

TENIS - Single 1 dziennie.

Status
Zamknięty.
F 143

furiatkolster

Użytkownik
Witam, Zajmuje się tenisem od wielu lat, i swoje doświadczenie,a zarazem pasje przekładam na spory dodatek do mych finansów poprzez redagowanie tekstów o tenisie, podawanie danych typów dla licznej grupy ludzi, z którymi regularny kontakt utrzymuje od paru miesięcy a co niektórymi od paru lat ???? Grono się zwiększa i czerpie z tego satysfakcję,że nie dość,ze &quot;pomagam&quot; dla ludzi coś zarobić, a zarazem powymieniać wiele tematów na temat mojego ukochanego sportu jakim jest tenis...co ja tu robię ? wpadłem na ten pomysł już jakiś czas temu, by poszerzyć owe grono,o którym wspominałem, więc będę 3 tyg prowadził temat podając 1 dziennie typ z tenisa,który wydaje mi się najpewniejszy... tak napisałem najpewniejszy bo jak dobrze wiemy, nic nie ma pewnego. Kursy będą urozmaicone w zależności jaki dany mecz w dniu będzie dla mnie przysłowiowym w dziedzinie bukmacherskiej &quot; pewniakiem&quot; co tydzień w niedziele będę podawał % zysk (nie napisałem &quot;straty&quot; bo jej po prostu nie uwzględniam chociaż jak mówię wszystko w życiu jest możliwe. To chyba na tyle, miło będzie jak będziecie się udzielać , dyskutować nad danym typem,który podam i nie tylko, tymczasem do usłyszenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
F 143

furiatkolster

Użytkownik
Do tych co pisza do mnie prywatne wiadomosci w sprawie podania maila czy jakis tam dyskusji, odpisze kazdemu ale na obecna chwile nie mam 10 postów a bez tej ilosci funkcja PW nie dziala
 
kryysstu 56

kryysstu

Użytkownik
Świetna robota! Nie nadążam z reputkami :p
Tak żeby zbytnio nie zaśmiecać: nie myślałeś nad delikatną zmianą formy? Nad dodaniem od czasu do czasu dubla z takich wyselekcjonowanych typów?
Pozdrawiam i nie śmiecę dalej bo jest super przejrzyście jak jest ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
F 143

furiatkolster

Użytkownik
Na dziś Kalinina- Embree 1.36
2-1(6-1,6-7,7-5)✅

@xeromati... było było tak to jest jak sie serwuje na mecz i ostatecznie przegrywa seta to zamieszanie w głowach tymbardziej kobiet powoduje , ale wyciągnęła i najważniejsze,że ✅

Dziś wieczorem załączę statystykę, tymczasem na dziś
Gasparyan- Patricia Tig 1.36
 
F 143

furiatkolster

Użytkownik
OK ROZLICZENIA
Liczba meczy wygrane / przegrane 7-0
Zysk 308%
1 tydzien na spory plus;) Jak mowilem zawsze jest plus, jak spogladam w excela nie bylo od kilku lat slabego wyniku, pieniadze sie zgadzaja , i stan konta bankowego rowniez. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Szok. Kursy niskie, ale skuteczność powalająca. Przy takiej skuteczności kursy nie grają roli. Jestem Twoim fanem ;-). Mam nadzieję, że nie tylko na dwa tygodnie :))))
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom