>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Telewizja pokerowa

matiz121 282

matiz121

Użytkownik
Najlepsza była kłótnia miedzy Jamie Goldem a Farha:-D.
W sumie nie wiem oco im chodziło tylko słyszałem caly czas CZEKAJ,CZEKAJ,CZEKAJ!!!:jezora::jezora:
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
fajnie na koniec GOLD przekonał Farhe,żeby nie wchodził all in, dlaczego bo oboje panowie się lubią i Farha nie chciał oskubać Golda z $$. Chociaż Gold zapierałsię,że zapłaci nawet przy all in choć wiedział,że Farha ma AA. Trochę to pokręcone ale zrozumiałem mniej więcej sens.Fajne filmiki
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
taa a niektórzy narzekają na b2b hehehe. B2b przy tym to aniołek.:-D
Muszę sie na tym ultima bet koniecznie zarejestrować. lol

&quot;&quot;Kazdy Pokerroom opisuje siebie jako najlepszego w sieci badz tego z czolowki. Jednak prawda jest nieco inna. Zdarzaja sie oszusci i to dosc czesto... Jesli spotkaliscie sie z jakims przypadkiem ostrzezcie innych graczy... W koncu jestesmy tutaj, zeby sobie pomagac.
To moze ja zaczne.
Odradzam gre na Poker Factor. Dziwi mnie, ze ten room jeszcze funkcjionuje ze wzgledu na afere jaka ostatnimi czasy miala tam miejsce. Otoz turniej wygral czlowiek, ktory... widzial karty innych. Jak sie okzalo w sledztwie byl on powiazany z wlascicielami:
[URL='http://www.youtube.com/watch?v=FczbS7FiWSM']http://www.youtube.com/watch?v=FczbS7FiWSM[/URL]
Tu macie przyklad, jak wygladal taki turniej. &quot;&quot;
Źródło poker_expert
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
To rozdanie z Ultimabet to ja mialem podobne w Boss Media w ESP.

Mialem malo chipsów i A7 w krajcach. Gralem tylko z jednym kolesiem to rozdanie. Na flopie pojawilo sie 8c Jc 10c. Ja ciesze sie i wchodze all bo pula byla rowna mojemu stackowi. Koles mysli, mysli i sprawdzil. Ja radocha bo to bylo jedno miejsce od platnych. A tu wszystko idzie w jego strone i koniec dla mnie. Patrze potem na chat a tam pisze, ze koles wygral pokerem z dama najwyzsza. Mial chyba Qc7c i doszlo widocznie na riverze 8c. Jak sie wkurzylem...
 
prymus_fcb 0

prymus_fcb

Użytkownik
ja probonuje oberzec na youtubie zmaganie z world series of poker z 2006 i 2007 roku! co jamie gold tam wymiatal to jest niesamowite a przy tym kawal dobrego pokera, zawsze sie mozna czegos nauczyc!!!!wchodzicie na youtube i wpisujecie wsop 2006 albo 2007 i tam sa filmiki od kolesia o nicku &quot;slickhand&quot; nie wklejem bo tego jest masa!!!!!
 
K 0

karoleks85

Forum VIP
Filmik 1


Fatalne zagranie Hellmutha, znakomicie obrazuje jak głupia jest gra z Ax, gdzie x to słaby kicker. Bluff na pre flopie nie wyszedł, Hellmuth powinien połapać się w sytuacji, Daniel znakomicie go wypunktował i zgarnął pulę, nh.
 
K 0

karoleks85

Forum VIP
Ten jest jeszcze lepszy:

- Bad Beat 3 -

Znakomityu filmik, który pokazuje, że nigdy nie należy pasować z KK na ręku. Jest to karta z którą zawsze ale to zawsze podbijamy, przebijamy i wchodzimy all in. Do tego zabawne komentarze Micona. ????
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Panowie pozwoliłem sobie zmienić nazwę tematu na telewizję pokerową a zarazem temat ten odświeżyć.
Można tutaj wklejać zarówno linki do poszczególnych ciekawych rozdań jak i do telewizji.
Osobiście polecam:
http://www.skypoker.com/skypoker/livetv.html Na żywo telewizja pokerowa w Twojej przeglądarce.
http://www.pokertube.com stronka z mnóstwem rozdań. Znajdują się tam rozdania z turniejów WSOP sprzed kilku lat.
Natomiast chcąc pooglądać poker w zwykłym telewizorze to wieczorami (w Piątki bodajże) na Eurosporcie jest jakaś relacja z turniejów.
Innym kanałem na którym gości poker jest Sport Klub.
 
U 0

urlich

Użytkownik
jak bym to zobaczyl w internetowym sofcie, pewnie bym podejrzewał że soft jest ustawiony a ja gram z kimś z właścicieli -.-.
 
Do góry Bottom