>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Telefon dla Dziadka:)

G 0

gangster

Użytkownik
Witam ???? Mój dziadek potrzbuje tel kom. i prosił mnie żbym mu coś kupił, tylko ma on być bardzo prosty w obsłudze bez żadnych bajerów itp. Myślałem o Motoroli F3 ale podobno słaby wyświetlacz tam jest i słabo czytelny. Może macie jakieś propozycje? Z góry bardzo dziękuje za pomoc ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dla starszych osób polecam Nokie 6210 lub 6310(i).
Duży telefon, łatwa obsługa. Takie coś kiedyś kupiłem dla starszej osoby i jest bardzo zadowolona.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Samsung X660. Telefon z klapką, bardzo funkcjonalny. Klawisze sporej wielkości, proste menu, wyraźny ekran. Telefon drogi nie jest.
 
ted 12,8K

ted

Forum VIP
Zrozumcie ze dla dziadków/babci wystarczy telefon z duzymi klawiszami, wyraznym wyswietlaczem i dobrym głosnikiem, zeby im sluzyl tylko i tylko do dzwonienia
Moja babcia ma 3610 albo i starsza juz niepamietam
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Zrozumcie ze dla dziadków/babci wystarczy telefon z duzymi klawiszami, wyraznym wyswietlaczem i dobrym głosnikiem, zeby im sluzyl tylko i tylko do dzwonienia
Moja babcia ma 3610 albo i starsza juz niepamietam
Dlatego ja polecam 6210 lub 6310. Duże klawisze, duży wyświetlacz. Latwa obsługa. A nie jakieś małe telefony...
 
S 11

support75

Użytkownik
uwazam ze musi to byc nokia, samsungi potrafia miec bardzo skomplikowane menu itp.
jaka ? trzeba sie rozejrzec ale to co poleca Vader wydaje sie byc ok.
 
L 72

loozer21

Użytkownik
ja bym polecał nokie 6310i nigdy CI sie nie zawiesi bardzo dobry czytelny wyswietlacz duze klawisze no i bateria trzyma bardzo długo
 
tech 0

tech

Użytkownik
Samsung x160 łatwe przyciski, Gigantyczna czcionka na allegro spokojnie znajdziesz używanego za 80zł. mały minus ma klapke ale to chyba lepiej bo blokada klawiatury masz jakby zawsze włączoną ????
 
Do góry Bottom