>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Te szalone 365 dni!

successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
15 lipca to bardzo ważny dzień w historii Polski, której armia sześć wieków temu stoczyła ciężką wojnę z siłami zakonu krzyżackiego, zakończona legendarnym zwycięstwem wojsk polsko-litewskich.

Również 15 lipca 2019 roku o godzinie 7:39 rano wstawiłem swój pierwszy na tym forum Typ Dnia:


Tak, tak, mimo tego, że zarejestrowany jestem od marca 2016 roku, to początek mojej aktywności datuję na 15 lipca '19. Pamiętam tylko że często czytałem dział Typy Dnia i całkiem często pobierałem typy, szczególnie podparte fajnymi analizami. Raz na mundialu w 2018 roku zainspirowałem się czyimś typem, delikatnie go podrasowałem i wygrałem ładnych parę tysięcy złotych. Jednak wtedy z jakichś względów nie czułem się mocny żeby samemu podawać swoje typy.

Zmieniło się rok temu. Pięć niewinnych zdań, żadna profesjonalna analiza, ot, przełamanie pierwszych lodów. Jako że regulamin konkursu Typy Dnia nakazuje napisać min. 5 dowolnych postów w innych działach, to prawdopodobnie (nie pamiętam już dokładnie) tego dnia bądź dzień wcześniej napisałem swój pierwszy post na Forum.

Trudno powiedzieć, co by było, gdybym nie trafił swojego typu. Może napisałbym drugi i w razie niepowodzenia sobie odpuścił. Może wrzuciłbym coś po kursie 1,40 żeby nie mieć zbyt długiej serii minusów. Nie wiem. Jednak trafiłem i do skłoniło mnie do napisania odważniejszej analizy kolejnego dnia:


Typ okazał się trafiony i tak już zostało. Z przyjemnością zacząłem dodawać kolejne typy, a konkurs, choć zacząłem w połowie miesiąca, zakończyłem na wspaniałym, punktowanym, 4 miejscu.

Ależ to był rok!

Jeszcze 12 miesięcy temu w życiu nie przypuszczałbym, że po roku wciąż będę aktywny na Forum. Właściwie nie pamiętam w swoim życiu żadnego innego forum, w którym napisałbym więcej jak 200 postów. Zwyczajnie nie czułem takiej potrzeby albo nie było o czym pisać. Tu jest inaczej.

Skłamałbym mówiąc, że forum pochłonęło mnie bez reszty, ale jest bardzo fajnym dodatkiem do codziennych zajęć i ma w sumie coś takiego, że się chce. Trudno to jednoznacznie określić, ale myślę, że jest to spora rzesza aktywnych współforumowiczów, którzy czytają, kiedy trzeba krytykują, a też co istotne umieją pochwalić, połączona ze wspólnymi zainteresowaniami, o których się pisze.

Przez ten rok zrobiłem więcej niż bym się spodziewał. Napisałem kilka naprawdę dłuuugich analiz. Stworzyłem program do prowadzenia statystyk swoich kuponów. Uruchomiłem dział dla początkujących, w którym od czasu do czasu piszę o różnych ciekawostkach i zestawieniach. Stworzyłem kącik opisujący biografie piłkarzy. Zacząłem pisać opowiadanie z zakładami w tle. Wygrałem raz konkurs Typy Dnia. Poznałem sporo fajnych ludzi. Nie będę ich wszystkich wymieniał, ale na pewno ci co mają wiedzieć, wiedzą że o nich chodzi :) Zostałem moderatorem. Poprowadziłem konkurs sponsorowany przez bukmachera. Doczekałem się hejtera. To wszystko w ciągu jednego, bądź co bądź krótkiego roku!

Pamiętam, jak jeszcze na poprzednim silniku forum był ranking userów pod kątem reputacji. Był taki pewien czas, że zerkałem tam codziennie obserwując sobie awans w rankingu. Z pozoru głupie, ale całkiem motywujące. Pamiętam, jak ucieszyłem się, kiedy awansowałem do pierwszej setki!

Nie jest to żaden czas na świętowanie, bo też nie ma ku temu większych powodów (chociaż otworzę dziś wieczorem trzy piwka za nasze zdrowie), ale w tych kilku zdaniach chciałem powiedzieć, że fajnie że mogę być częścią z was. I życzę sobie żeby to Forum nie straciło na jakości :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +108
A 177

Apollo00

Użytkownik
Co my mamy z tymi datami, wygranymi bitwami... Piłsudski oddał Polskę bankierom z London City a Polacy mają go za wodza i świętują św niepodległości...



Polski nie ma a są tylko jakieś marzenia
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom