>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Tablet

macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Poszukuję jakiegoś niedrogiego tabletu głównie do przeglądania stron internetowych i plików pdf, nie mam jakichś preferowanych parametrów, ale zależy mi na sprawdzonych przez was osobiście modelach. Kto może coś z własnego doświadczenia polecić?
 
empel 112

empel

Użytkownik
Zależy co masz na myśli mówiąc &quot;niedrogiego&quot; :p ja sam korzystam w tej chwili z Samsunga galaxy 4 10.1, a wczesniej miałem ten sam tylko mniejszy Galaxy 4 7.0 i ten właśnie mogę z czystym sumieniem polecic, elegancko trzyma baterie, nie trzeba latać z ładowarką co godzinę, łatwy w obsłudze i dość spory ekran daje fajne pole do popisu. Jedyny jego minus jak dla mnie to słaby aparat ale można to przeboleć, no i cena dość spora bo za ten mniejszy 7.0 trzeba zabulić 5-6 stówek za nowy.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Właśnie, zapomniałem, głównym czynnikiem jest chyba bateria. Dobrze, żeby trzymała trochę. Z ceną dokładnej preferencji nie mam, ale tylko do neta i pdfów wydaje mi się, że nie muszę przeznaczać jakoś dużo.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Przydałoby się jeszcze, żeby do tego tabletu dało się dokupić silikonowe etui. Widzę na allegro, że najczęściej są one produkowane tylko do tych najpopularniejszych marek. Ktoś jeszcze ma coś do powiedzenia? Byłbym wdzięczny.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Podsumowując:
-&gt;cena 300-400zł
-&gt;dobra bateria trzymająca jak najdłużej
-&gt;7 albo 10 cali, wielkiej różnicy dla mnie nie ma
-&gt;dobra jakość, żeby się nie zepsuł po kilku dniach
Ktoś jakaś propozycja takiego tabletu?
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Podbijam jeszcze raz uszczegóławiając:
-&gt;koszt około 3-5 stówek, mniej więcej
-&gt;modem 3g najlepiej
-&gt;solidna bateria
-&gt;android
-&gt;żadne polskie, czy chińskie bzdety typu colorovo
Ktoś coś? Jakieś propozycje?
 
Do góry Bottom