>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tabela końcowa 2006-2007

Status
Zamknięty.
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP


Zapraszam do wyrazania swoich przemysleń które nasuwają sie patrząc na tabele.
Ja osobiscie żałuje że Schalke nie wygrało.
Wkleiłem też najlepszych strzelców.Gekas troche nieoczekiwanie ,jak dla mnie.
Zapraszam do komentowania.
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Mnie troche zaskoczyła dopiero 3 pozycja Werderu.Przed sezonem liczyłem na 1 miejsce,ewentualnie 2.No ale Schalke 04 i Stuttgart okazały sie za dobrymi druzynami jak na Breme.Obydwa spotkania z tymi druzynami przegrali...ale jak wiadomo tym druzyną tez sie znarzaja sie wpadki,ale jak sie juz przegrywa u siebie z Eintrachtem Frankfurt,albo z Arminią Bielefeld w takim ważnym momencie sezonu to juz przesada...I mysle,ze wlasnie tymi meczami przegrali mistrza.Szkoda troche,ale mam nadzieje,ze przejdą eliminacje i powalcza w LM.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja uważam że Gekas zasłużył sobie na ten tytuł swoją postawą , Zdziwiła mnie gra HSV która po rundzie pierwszej zajmowała ostatnie miejsce !! a teraz jak wysoko się ulokowało i pewnie jak wszystkich i dla mnie zaskoczeniem jest pozycja lidera wielu lat Bayernu Monachium również mistrzosttwo Stuttgartu jest dla mnie zaskakujące ale w pełni im ono się należało żeganym Borussie M&#39;gladbach która próbowała ściągać byłe gwiazdy bundesligi jak Elber itd. ale niestety im to nie pomogło i widać gdzie kończą
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Dla mnie najwspanialsze na koniec sezonu jest to, że w następnej edycji LM nie będę musiał oglądać Bayernu Monachium :jupi: . Po za tym moja ulubiona drużyna z Niemiec tj. Bayer Leverkusen zakwalifikował się do Pucharu UEFA więc ogólnie końcową tabele oceniam bardzo pozytywnie. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom