>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Szwecja(SHL)/ Finlandia(Liiga)/ Norwegia(GET Ligaen)/ Dania(Metal Ligaen) / 2015-2016

Status
Zamknięty.
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Bjorkloven - AIK 2 @ 2,40 ⛔ (3:3) 3:4 OT
AIK na wyjazdach nie zachwyca fakt, niby druga siła w lidze w spotkaniach wyjazdowych ale ledwo 5 zwycięstw w RT w 17 spotkaniach. Bjorkloven u siebie 5 porażek w 17 spotkaniach. Gospodarze u siebie w kratkę, potrafią zagrać świetne zawody z Tingsryds i katastrofalne z Panternem. Gospodarze bez większych absencji w dzisiejszym spotkaniu, AIK podobnie. Generalnie AIK kadrowo dużo mocniejszy, zawodnicy z aspiracjami do najwyższej klasy rozgrywkowej. Fajnie wygląda rozegranie, trochę brakuje konsekwencji w obronie. Miałem okazję oglądać ostatnie dwa spotkania AIKu i ta gra wyglądała solidnie, nie było jakiś przestojów w grze, to tak tylko w kilku zdaniach bo typ opieram głównie na tym co udało mi się zobaczyć. Co do gospodarzy widziałem tylko skróty ale prostych błędów w obronie czy podczas wyprowadzania krążka z własnej tercji było aż nad to. Nie wspominam już o ogromnych problemach w PP. Mecz nie będzie łatwy ale AIK ma duże szanse by zgarnąć pełną pulę dziś.
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Karpat - Lukko
Lider fińskiej Liigi podejmuje na własnej hali zajmujące ósmą lokatę Lukko. Gospodarze są w dobrej formie. Na 5 ostatnich spotkań wygrali 4 (w tym 3 w regulaminowym czasie) aplikując przy tym aż 17 bramek. U siebie radzą sobie zdecydowanie najlepiej w całej lidze, na 18 starć wygrali 13 w regulaminowym czasie. Ich statystki bramkowe na własnej hali są naprawdę imponujące. Tak ofensywa (59 strzelonych bramek, średnia 3,2 bramki na mecz) jak i defensywa (32 stracone bramki, średnia 1,7) są zdecydowanie najlepsze w całej lidze. Lukko to z kolei typowy ligowy średniak, będący dodatkowo bez formy, czego dowodem są ostatnie 3 porażki z TPS, SaiPą i JYP. Ich ofensywa w tym momencie to jakiś dramat. Od dwóch spotkań nie mogą strzelić bramki. W tym meczu możliwe, że się przełamią ale na pewno nie będzie o to łatwo patrząc na obronę jaką dysponuje Karpat, a przecież forma raczej nie przychodzi z dnia na dzień, więc nie obawiałbym się o grad goli ze strony gości. Na wyjazdach radzą sobie przeciętnie. Ich dorobek to 6 zwycięstw, 4 remisy (dogrywka) i 8 porażek. Bilans bezpośredni niemal jednoznacznie na Karpat, który wygrał 4 z ostatnich 5 spotkań. Ostatni raz udało im się urwać jakieś punkty w hali w Oulu w październiku 2014. Widać więc, że wyraźnie nie leży im tam gra, bo patrząc na dalszą historię potyczek między tymi zespołami, wygrywali tam bardzo rzadko. Sądzę, że i tym razem będzie podobnie i komplet punktów zgarną popularne &quot;Gronostaje&quot;
Mój typ: 1
Kurs: 1,75
Bukmacher:Bet365⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
blackdynamite 62

blackdynamite

Użytkownik
SHL

Malmo Redhawks - BK Farjestads

⛔ Johan Ryno over 0,5 pkt
@ 1,90 ⛔

Unibet

Na szybciora, bo mecz za pół godziny. Malmo ostatnio gra tragicznie, seria czterech porażek pod rząd i nic nie gwarantujące na chwilę obecną miejsce w tabeli. W sumie nic, albo spadek. Pięć punktów przewagi nad strefą spadkową i choć kilkanaście spotkań do końca sezonu zasadniczego, to marne szanse na chociażby 1/8 finału. Z wizytą wpada dzisiaj drużyna Farjestad, która była górą w obu meczach w tym sezonie. Niby nie powinno się grać przeciwko serii, ale widząc osłabienia w składzie Malmo (TJ. Galiardi, Oscar Alsenfelt, Erik Andersson, Johan Björk, Mattias Persson, Adam Burish), łapię umiarkowany kurs na minimum jeden punkt centra trzeciej formacji. Rosły Anglik (196cm, 98kg) wraca po absencji w postaci dwóch spotkań. Jego statystyki z ostatnich pięciu meczów wyglądają następująco: 2PKT (2A) i 13 oddanych strzałów, a z dwumeczu z gospodarzami 2PKT (1G + 1A). Występuję w linii z jednym z najlepszych strzelców zespołu Milanem Gulasem, który strzelał w ostatnich spotkaniach bramki z jego podań właśnie. Kurs za asystę Johana, (bo bramek nie oczekuje) wg mnie warty pogrania.​
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
HV71 - Frolunda​

Przyznam, że SHL to do końca nie moja bajka, ale dobrze że buki nie boją się wystawiać zakładów na punkty zawodnika. Myślę że w dniu dzisiejszym należy wykorzystać miły gest ze strony Unibetu i pobrać over 0.5 Mattiasa Tedenby z ekipy HV71. Gospodarze nie należą do poteg tej ligi, a dziś przyjdzie im spotkać się z obencie 2 w tabeli Frolundą, która w ostatnich tygodniach nie zachwyca jeśli chodzi o gry wyjazdowe. Nie twierdzę że gospodarze sprawią niespodziankę i pokonają Frolundę, ale na pewno sytuacji do zdobycia bramek nie zabraknie, a dla takiego gracza jakim jest Tedenby z pewnością stworzy to kilka dogodnych okazji do zdobycia choćby asysty. Szwed ma na swoim koncie występy w NHL w barwach Devils, jednak 25 latek nigdy nie zawojował NHL mimo sporego talentu jak na warunki SHL. Mattias to przede wszystkim szybkość połączona z niebywałym balansem oraz świetnymi umiejętnościami technicznymi. Tedenby dzięki swojej szybkości bardzo dobrze odnajduje się w kontratakach jaki i w sytuacjach z góry skazanych na porażkę. Bardzo dobry stickhandling, który umożliwia mu szybkie przedryblowanie kilku rywali na raz. Do mankamentów można zaliczyć fizyczność tego gracza i w dużej mierze ten właśnie aspekt wymienia się jako główny powód niepowodzeń w NHL. Mimo to na warunki SHL Mattias jest zawodnikiem wyróżniającym się i należącym do topu jeśli chodzi o ekipę HV71.
Mattias Tedenby over 0.5 pkt / 1.85 Unibet✅
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Frolunda - Karlskrona
Jest to moja pierwsza analiza hokejowa raczej na forum, także na spokojnie. Frolunda ostatnie mecze trochę słabiej, trzy porażki z rzędu w lidze, co pozwoliło Skeleftei na 8 punktów przewagi. Na kolejną stratę punktów nie mogą sobie pozwolić zwłaszcza z taką drużyną jak ta dzisiejsza. Goście są na ostatnim miejscu w tabeli i ciężko im będzie wyjść na bezpieczny grunt, gdyż tracą już 18 punktów.
Goście poza tym, że nie są faworytami mają też problem z zawodnikami. Mają nie grać w tym meczu David Westlund, Mattias Granlund, Linus Fernström oraz Henrik Nilsson choć to niepotwierdzone info.
U gospodarzy natomiast zobaczymy dziś debiutującego byłego gracza NHL Joeya Crabaa ze Stanów.
Jak dla mnie zdecydowanym faworytem są tutaj gospodarze. Ostatnie 3 mecze wygrane u siebie na 4 gry oraz 3 wygrane gościna 20 meczów wyjazdowych to naprawdę różnica. Frolunda pewnie wygra ten mecz.
Frolunda -1,5 @ 1,56⛔ 3:2
Pinnacle, 4/10
 
blackdynamite 62

blackdynamite

Użytkownik
Goście poza tym, że nie są faworytami mają też problem z zawodnikami.

Jak dla mnie zdecydowanym faworytem są tutaj goście.
O Panie, toś namieszał ????

Typ oczywiście popieram i nie opisuję poczynań obu drużyn w ostatnich czasach, bo nei chcę cytować kolegi ???? Może tym razem uda się upolować jakiegoś strzelca, bo znowu kursy na punkty cienkie ????
U gospodarzy ze składu wypadł Abott i na jego miejsce został wklejony Robin Figren. Aż czternaście! spotkań bez bramki i za drobne próbuję tylko dlatego, że w ostatnim meczu z Karlskroną własnie ustrzelił hat-tricka.
W drugim singlu próbuję czołowego strzelca, (dzisiaj w zestawieniu z Figrenem w pierwszej linii) Ryana Lascha. Ostatnie 5 spotkań w jego wykonaniu to 3 PKT (1G + 2A), a w trzech meczach z Karlskroną właśnie, zdobył 3PKT (3A). Myślę, że gospodarze rzucą się na przyjezdnych od pierwszych chwil, bo muszą gonić SAIK. Kolejny mecz z cyklu &quot;przyjeżdżają łatwe punkty&quot;, ale lód weryfikuje.. (jak dobrze wiemy ???? )

W szeregach gości warto zwrócić uwagę na szalonego ostatnimi czasy skrzydłowego drugiej formacji: Alexander Bergström&#39;a. Jego ostatnie 6 meczów ukończył z fenomenalnym dorobkiem punktowym, bo zdogbył ich aż 11! (5G+6A). Za turbo drobne można spróbować na Unibecie, gdzie proponują &quot;dychę&quot; za jego trafienie.

Podsumowując, trzy single za drobne. Oczywiście przy trafieniu jednego z trzech już jest plusik, więc.. dalej!

Robin Figren @ 4,8 Fortuna ⛔
Ryan Lasch @ 3.1 Fortuna ⛔
Alexander Bergström @ 10.0 Ónibet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Norwegia, Get-ligaen
Godzina: 18:30
Spotkanie:
Manglerud - Valerenga
Typ: over 5.5
Kurs: 1.72
Wynik: 2:1 ⛔
Bukmacher: bet w domu
Analiza:
Gospodarze na 8 miejscu natomiast ekipa gości nieco wyżej bo na miejscu 5. Jednak over 5.5 przekonuje mnie, ponieważ spotkania pomiędzy tymi drużynami są zwykle ciekawe i obfitują w bramki:


JR08: uuu rozpisałeś się przyjacielu ???? miło by było gdybyś dopisał jeszcze 3-4 zdania analizy. Myślę że jestes w stanie ;)
edit//
Poprawię się w kolejnych postach ;) Co do typu to wtopa niestety...wynik 2:1 więc mecz bardzo underowy.

 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Hokej gram od wielkiego dzwonu, jak coś ciekawego ktoś podeśle i dzisiaj taka sytuacja ma miejsce ;)
TuTo - Hokki Typ: Tuto @ 1.892 w Pinnacle ⛔ od hokeja jak najdalej ;)
W rywalizacji między tymi zespołami póki co 3-2 dla Tuto.
Gospodarze zrobią wszystko by dzisiaj &quot;zamknąć&quot; ten pojedynek. Duża mobilizacja nie tylko ze strony zawodników, ale również ze strony fanów, którzy korzystając z promocyjnych cen biletów na ten pojedynek mają bardzo licznie zjawić się na trybunach. Własna tafla w ich przypadku to spory handicap. Tutaj już dwa razy pokonali swojego rywala, a w tym sezonie Hokki przyjeżdżało aż cztery razy i za każdym razem wyjeżdżało &quot;na tarczy&quot; (bramki 14-6). Generalnie całosezonowy bilans również jest na korzyść Tuto - 5 wygranych, 4 porażki. A z wszystkich tych pojedynków w ośmiu górą byli gospodarze.
Przejdźmy jednak do sedna, dlaczego ten mecz zwrócił moją uwagę.
Tuto dostało wsparcie ze strony Espoo (nie wiem, czy to jakaś filia/współpraca itd), ale fakt jest taki, że trzech graczy Espoo dołączyło do Tuto: Kaapo Kahkonen (bramkarz, 2.69 GAA), Timo Lahtinen,
Niko Tuhkanen. Ze strony gości natomiast sporo kontuzji i ze składu wypadają: Miska Humaloja (10G+13A), Heikki Klemetti (4G+11A), Cristoffer Seppelin (7G+4A), Radim Valchar (2G+6A), Antti Kurkanen (2G+5A),Sakari Turtianena (4G+14A). Żeby połatać dziury Hokki uzupełniło skład młodzieżą z Karpat U20.
Tak jak wspomniałem hokej nie jest moją domeną, jednak w obliczu tych informacji nie jestem w stanie przejść obojętnie obok tego spotkania i postanowiłem podzielić się tym z Wami ;)
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Dziś już chyba zamykamy sezon w Eliteserien bo na moje to Frolunda jedzie po swoje. Nie można zdobyć mistrzostwa przegrywając wszystkie spotkania finału na własnej tafli a Skelleftea póki co wszystko u siebie w plecy. Frolunda na ostatnie 8 spotkań rozegranych w Kraft Arenie wygrali aż 7. Lasch i Lehkonen kontra Norman i Ritola. W przekroju RS były to dwie wyrównane ekipy jednak kiedy przychodziło do bezpośrednich spotkań to zdecydowanie swoją wyższość pokazywali przyjezdni, play off jak dla mnie to dużo więcej polotu i świetnej gry ofensywnej Frolundy. Gustafsson młody ale już bardzo ograny w bramce gości, Hanses z konieczności u gospodarzy, jak dla mnie to pozycja goalie zdecydowanie na korzyść Frolundy.

Frolunda @ 3,00 ✅ 3:5 no i do domu ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom