>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Szwajcaria NLA / Niemcy DEL / EBEL 2018/2019

Status
Zamknięty.
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Krótko bo czasu brak:
Jak kolega słusznie zauważył ostatnia kolejka NL wiec spóbujemy cos ugrac, bo jest kilka meczy w których gra jest o cos wiecej niz pietruszke:
Langnau-Lozanna
Mecz o rozstawienie wyzej w tabeli przed PO, obie druzyny dzieli punkt, Lozanna P4, Langnau P5, obie druzyny mozna powieziec ze to rewelacje tych rozgrywek. Wyzej oceniam sklad gosi który w połączu z własna hala wg mnie powinien dac zwyciestwo. Ga toczy sie o calą pule wiec tak
Langnau RT kurs 2,05
Sevette - Zurich
Tu mam troche inne zdanie niz kolega( bo wiadomo ze kazdy moze miec inne). Zurich to bardzo doswiadczona druzyna, do tego mistrz kraju, pamietam ze rok temu tez startowali do PO z niskich miejsc a po drodze nie było na nich mocnych. Ekipa ma w składzie wielu byłch lub obecnych reprezentantow kraju. Napewno bedza wiedzieli jak wywalczyc przynajmniej punkt, choc mysle ze moze pojda za ciosem
Zurich z x kurs 1,67
I przynajmniej puntu potrzebuje tez ekipa Lugano by sie nic nie wydarzyło, ekipa która jest bardzo mocna u siebie i po chwilwej zapasci islabych wynikach znow u siebie gra na poziomie wiec licze na przynajniej punkt
Lugano z x kurs 1,44
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Mark (i reszta też ale głównie Mark bo on jest zwierzęciem od szwajcarskiej NLA :drunk::cwl ????
Co powiesz o subkultury awans Zug i Bern za 1.81 ? Dwie najlepsze drużyny po sezonie zasadniczym. Widzisz jakaś niespodzianke w tych dwóch drużynach?
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Mark (i reszta też ale głównie Mark bo on jest zwierzęciem od szwajcarskiej NLA :drunk::cwl ????
Co powiesz o subkultury awans Zug i Bern za 1.81 ? Dwie najlepsze drużyny po sezonie zasadniczym. Widzisz jakaś niespodzianke w tych dwóch drużynach?
Liga szwajcarska wielokrotnie pokazywała mi rogi. Mimo ze dawno sie jej przyglądam to tak na powaznie gram może od 4-5 lat. Ostatnio mam klopot z jej oglądaniem ale trzeba sobie radzić;) co do wspomnianych par to uważam ze para Zug-Lugano to najmocniejsza para 1 rundy. Nie ma co sie sugerować i wyjściową pozycją Lugano przed PO bo oni tak maja. Startują z niskich pozycji i sa bardzo skuteczni. Zawsze dobrze przygotowany tandem bramkarski i obrona. Sklad silny i doswiadczony. A Zug jak Zug , roster na top3 ligi ale czesto nie umieli tego wykorzystac w PO nawet wygrywając RS. Wg mnie jeśli w ogóle awansuja
to po ciezkim boju. Ja w pierwszym meczu ide w kierunku gości bo ostatnio maja patent na Zug a PO to tez inna bajka.

Lugano z x kurs 1.9
Co do pary drugiej pary to uważam ze Bern dysponuje najsilniejszym i najbardziej doświadczonym skladem , zawodnicy ograni w roznych turniejach mistrzowskich. I moglbym zaryzykować stwierdzenie ze glowny kandydat bo majstra. W zasadzie kazda z formacji moze pociągnąć wynik zespołu. W bramce fachman Genoni. Tylko to teraz przełożyć na PO. Ich brak w kolejej rundzie to by byla niespodzianka. Wiec dzis początek z przytupem i ide Bern minus 1.5
Kursy podam potem bo zadna ze stron mi się nie chce załadować.
Bern minus 1.5 kurs 1.84
To tak tytułem wstępu do PO NL.
Niestety , falstart ????
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis drugie mecze pierwszej rundy PO w lidze NL, w pierwszej nieststy zaliczylem falstart bo ani Bern nie wygrało ani Lugano nie zdołało powalczyc o korzystny rezultat z ZUGiem.
Nie zmieniam absolutnie zdania na temat ekipy ze stolicy. W pierwszym meczu przeważali, były groźne ataki jednak brakowało skutecznosci, a nie bez znaczenia jest fakt ze doskonale zaprezentowal sie bramkarz Genewy , który wybronił wiele groźnych strzałów. Bramki stracone przez Bern moze troche pechowo, bo przy pierwszej krążek przepchnety do bramki juz spod parkana a druga to rykoszet i w zasadzie samobój gdzie Genoni nawet nie szedł z interwencja w tę strone. Dzis zapowadana jest rehabilitacja za pierwszy wystep i ja w to wierze bo tę doswiadczona i zaprowiona w bojach w roznych rozgrywakach druzyne po prostu stac
Bern ml kurs 1,85✅✅✅
Bern z x kurs 1,51✅✅✅
W drugiej opisywanej parze mysle ze Lugano powalczy u siebie z Zug, w pierwszym meczu sporo walki, gra wyrownana ze wskazaniem na ZUG, jednak u siebie Lugano to zupełnie inna druzyna , potrafia pokanac każdą druzyne. Spodziewam sie znow wyrownanego meczu tym razem z koncowym sukcesem gospodarzy
Lugano ml kurs 1,79⛔⛔⛔
Lugano z x kurs 1,48⛔⛔⛔
OJ ZUG bedzie mocny w dalszej czesci:hokej::hokej::hokej:
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis PO zaczynaja dominatorzy ligi DEL, chodzi o Mannheim, i Munchen, dwa kluby które wg mnie spotkaja sie w finale tych rozgrywek, gdyz jakoscią i głebią składu przewyzszaja pozostałem ekipy. Nie mowie ze bedzie łatwo i ze gładko wszystkich pokonaja na swojej drodze, ale wg mnie to przyszli finalisci ( no chyba ze ktos wyskoczy ale na ten moment nie widze tego). Podoba mi sie skład i gra Norynbergi ale mysle ze dzis moga to byc za wysokie progi. wiec dzis ide w pewne zwyciestwa gospodarzy
Dubel Mannheim✅✅/Munchen⛔⛔ RT kurs 2,07
Dubel Mannheim✅✅/Munchen⛔⛔ minus 1,5 kurs 2,9
wsje fortuna
EDIT: Niestety Munchen zmarnowało tyle sznas ze mozna by tym obdzielic dwa mecze
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
To próbuje NL
Zug-Lugano (5-4)
Widać Zug wyciągnął wnioski z poprzednich lat. Sklad jak pisalem Top3 ligi przygotowani sa do PO. Jeżeli dziś dnia konia nie będzie mial Merzlinkis to nie widze szans dla gości.
Zug RT kurs 1.68✅✅✅
Zug minus 1.5 kurs 2.12⛔⛔⛔
Fortuna
Edit: Takiego radosnego hokeja ze strony Zug sie nie spodziewałem, dobrze, ze doswiadczeni zawodnicy wzieli sprawe w swoje rece bo mogło byc krucho
 
G 1,7K

gostek1989

Użytkownik
Na dzisiaj jeszcze 1 typ z Austrii
Znojmo - Vienna
Typ 2 RT
kurs 1,6 (dobry do dubelka jakiegoś np.)
STS
⛔⛔ ech - przegrali wygrany mecz
Vienna z przytupem zaczęła rywalizację ze Znojmo, 7:0 robi wrażenie - widać, że są dobrze przygotowani do PO.
Dzisiaj pewnie będzie tak wysoko, ale nie wydaje mi się, żeby stołeczni pozwolili sobie na remis czy porażkę.
Ryzykowniej można pograć na Viennę z handi - wtedy kurs ok 2,0
Do tego 1 typ z Niemiec
Norymberga - Mannheim
typ 2 RT
kurs 1,7
STS
✅✅
Adler dobrze wszedł w PO, w pierwszym meczu dominacja od początku do końca, dzisiaj powinno być podobnie. Zakładam, że będą chcieli wejść do kolejnej rundy bez porażki ????

powodzenia
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Z DEL ide dzis znów w pare druzyn które zdominowały sezon. Składy maja lepsze i mysle ze powoli sie rozpedzaja. O ile Mannheim wygrało w sposob przekonujacy to mistrz kraju ( ogladałem te meki) był bardzo nieskuteczny, stawrzali sytuacje, dominowali, ale czesto nie mogli wejsc w odpowiedni rytm. Takim punktem zwrotnym w meczu była bramka gosci na 1-2 , no i wtedy strach zajrzał w oczy wiec trzeba było zewrzeć poslady i cos zagrac w efekcie gol wyrownujący i szybka zakonczona sprawa w dogrywce trezba tez wyroznic bramkarza gosci (Poulin), który miedzy słupkami robił róznice.
Mannheim RT kurs 1,71✅✅✅
Munchen RT kurs 1,87⛔⛔⛔
ako 3,2( ewentualnie zagrac oba ml )
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś takie połączenie del i ebel
Mannheim Rt✅✅✅
Myślę ze pogromu nie będzie ale w 60 zamkną wynik
Munchen RT✅✅✅
Bardzo dziwna seria. Przewaza mistrz ale w bramce Poulin robi różnicę, dzis mam nadzieję na normalny mecz w RT
Vienna RT✅✅✅
LIDER ebel pewnie nie spodziewał sie porażki w delegacji, licze na rewanż.
Ako 2.74✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis DEL i EBEL i w zasadzie kopiuje poprzednie posty poprzednie moje posty:
Mannheim Ml kurs 1,37
Tu widze koniec serii, wszystko po stronie gosci mimo ze sklad Norynbergi na ten sezon solidny to jednak troche pechowo trafili w PO , zaraz na lidera.
Munchen z x kurs 1,31
Mistrz w koncu odgadł Poulina i mysle ze seria juz powoli wraca do tego czego spodziewali sie kibice, dzialacze i zawodnicy z Monachium. Mysle ze nie bedzie tutzaj wyrownania stanu i wygraja goscie ale daje tu typ z x
Vienna RT kurs 1,32
Lider Ebel bedzie chcial dzis zamknac serie a i ja nie widze powodow dla ktorych moglo by byc inaczej, sklad, forma po ich stronie. Moze nie bedzie pogromu ale sadze ze w RT to zamkna
ako kurs 2,37
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Troche późno ale taki tyo
Munchen 1 tercja kurs 2.38
Poprzedni mecz nic nie szło mistrzom, słabo w obronie nieskutecznie w ataku. Dziś trzeba wygrac by nie wracac na siodmy mecz
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Z NL taki dubel skladam. Dla Berna dzis mus win bo jak przegrają moga czasem jechać na wakacje. Sklad napewno solidny i powinni dac rade. W drugim meczu Zug tez powinien sobie u siebie poradzić. Roster lepszy od gości więc trzeba to pokazać na tafli
Bern ml
Zug ml
Ako 2.13 fortuna✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
G 1,7K

gostek1989

Użytkownik


Idę dzisiaj w dubla:



kurs 3,00



STS



Vienna + Mannheim



Stołeczni dobrze zaczęli serię z Salzburgiem (prowadzą 2:0, chociaż spodziewałem się, że będzie 1:1) - liczę na to, że dzisiaj podtrzymają domową dyspozycję i będzie 3:0.



Mannheim w sumie na własne życzenie nie wygrało 4:0 w poprzedniej rundzie, a Kolonia po 7 meczach myślę, że jednak lekkie zmęczenie będzie odczuwalne u nich, poza tym Adler u siebie to mega mocna ekipa. Myślę, że będzie szybko, łatwo i przyjemnie.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej


Dzis pierwszy mecz finału ligi szwajcarskiej. Spotykają sie w nim dwie najwyzej rozstawione ale i wg mnie dwie najmocniejsze kadrowo zespoły. Bern to doświadczenie na arenie międzynarodowej , klub utytuowany, wielu reprezentantów kraju wiele razy wymieniłem. Zug to w tym sezonie bardzo mocny team z dobrymi obcokrajowcami. Klub który od lat próbuje zdobyć majstra. I może w tym roku sie uda. Chociaż jestem kibicem Bern to mam obawy bo oni słabo wchodza w te pierwsze mecze wiec typ moze tak. 



Zug z x kurs 1.6 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej


finał DEL



Świetna formę złapali ostatnio zawodnicy Mannhiem, dominowali cały sezon , idą jak burza przez te PO, odgromna w tym zasługa golie Dennisa Endrasa , który wielokrotnie trzymał ten zespół w grze, oczywiscie jakosc w zespole tez jest i RS wygrany tez nie przez przypadek. Ale rywal z Monachium pod sciana , w G4 trzy szybkie bramki przy niedyspozycji Aus den Birkena i mecz pod kontrola, jednak on zdaje spobie sprawe ze zawalil ten mecz i napewno postara sie zrehabilitować, w szatni mobilizacja i chec zwyciestwa, w rosterze tez nie ustepuja dzisiejszym gospodarzom, fakt, moze mieli lekki dolek ale dzis trzeba cos zrobic by tego nie przegraca to sa doswiadczeni zawodnicy, którzy w wielu zawodach brali udział. Licze na lepsza postawe Aus den Birkena( w koncu reprezentant kraju), lepsza skutecznosć no i moze Endras wszystkiego nie wyjmie. A kursy nie pamietam by były tak wysokie na Munchen jak dzis



 



Munchen z x kurs 2,46



Munchen ml kurs 3,55



 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom