>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Szwajcaria 2016/2017

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwajcaria, Challenge League
Godzina: 19:00
Spotkanie: FC Schaffhausen - FC Wil 1900
Typ: 1
Kurs: 1,81
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:

Typ z zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej we Szwajcarii i typuję tutaj zwycięstwo gospodarzy. Tabela na początek:

Gospodarze słabo do tej pory w lidze u siebie notując 2 zwycięstwa, 1 remis i 7 porażek, zespół FC Wil z kolei na wyjazdach zanotował 3 zwycięstwa, 1 remis i 6 porażek. Dzisiaj nadarza się bardzo dobra okazja dla gospodarzy aby zdobyć 3 punkty, bo zespół FC Will jest w poważnych tarapatach finansowych i nie wiadomo czy zespół nie zbankrutuje. Schaffhausen w przerwie zimowej wzmocnił się kilkoma graczami a do tego przyszedł nowy trener Murat Yakin i w ostatnich spotkaniach zespół ten prezentuje się dużo lepiej niż w tamtym roku. FC Wil z kolei ma problemy finansowe i jeżeli nie udowodni, że wypłacił piłkarzom wszystkie zaległe pieniądze to zostanie ukarany 3 punktami ujemnymi. Próbowano się dogadać jakoś z piłkarzami ale nie z wszystkimi się udało i wielu graczy odmówiło nowych warunków płacowych. Zawodnikami, którzy już opuścili drużynę dzisiejszych gości są Korkmaz, Ramos, Papp Nobre, Karasauskas, Nganga i Spielmann. U gości problemów co nie miara a to nie sprzyja niczemu dobremu przed meczem. Uważam, że gospodarze dzisiaj wygrają bez większych problemów i polecam popróbować to spotkanie również z różnymi handicapami. Wil jest w rozsypce a to nie wróży niczemu dobremu.
✅ 3-0
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria, Challenge League
Godzina: 19:45
Spotkanie: FC Wil - FC Aarau
Typ: 2
Kurs: 2,08
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pojedynek z zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej we Szwajcarii. Tabela wygląda tak:

Nie ma sensu tutaj przytaczać bilansów u siebei gospodarzy i bilansów wyjazdowych gości, bo Wil jest w bardzo poważnych tarapatach finansowych o czym pisałem już przy okazji meczu FC Schaffhausen - FC Wil. Goście zalegają z pieniędzmi niektórym piłkarzom, do tego postanowili obniżyć pensje swoim zawodnikom ale nie wszyscy się na to zgodzili i zamieszanie tam jest nie małe a to wszystko nie sprzyja spokojnemu przygotowywaniu się do kolejnych meczy. Piłkarze uciekają z zespołu. Piłkarzami, którzy odeszli przed tamtą kolejką z zespołu są Korkmaz, Ramos, Papp Nobre, Karasauskas, Nganga i Spielmann a po meczu z Schauffhausen odszedł kolejny zawodnik Roux. Sytuacja klubu jest ciężka i nie wierzę, że będą dzisiaj w stanie nawiązać równorzędną walkę z FC Aarau. Według mnie będzie podobnie jak w poprzednim spotkaniu i goście łatwo wygrają. Oprócz tych wszystkich problemów w dzisiejszym meczu po stronie Wil nie zagrają obrońca Schappi (13 występów w tym sezonie), pomocnicy Stillhart (15 występów w tym sezonie), Gomis (8 występów w tym sezonie) i Keller (bez występu w tym sezonie) i napastnik Ozokwo (18 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie). Po stronie gości nie zobaczymy obrońców Thalera (18 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Besle (13 występów w tym sezonie) i Peralty (7 występów w tym sezonie) i pomocnika Burki (21 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie). Dla mnie zdecydowanym faworytem w tym meczu jest FC Aarau i polecam decydować sięna tedn typ jak najszybciej bo z pewnością kursy będą z godziny na godzinę mocno spadać.
✅ 0-3
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwajcaria, Challenge League
Godzina: 17:45
Spotkanie: FC Wil - FC Chiasso
Typ: 2
Kurs: 2,12
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Konsekwentnie dalej na porażkę Wil. Pisałem już przy wcześniejszych meczach o ich wielkich problemach finansowych i opuszczeniu przez wielu graczy zespołu więc nie będe tego powtarzał. Można o tym poczytać wyżej we wcześniejszych postach. Bilansów nie ma też sensu przytaczać, bo to w tej chwili całkowicie inny zespół. Chiasso mimo, że nic wielkiego do tej pory nie grało to dziś myślę, że wywiezie stąd 3 punkty
Absencje w Wil:
obrońca Schappi (13 występów w tym sezonie), pomocnicy Lombardi (13 występów w tym sezonie) i Gomis (8 występów w tym sezonie) i napastnik Ozokwo (18 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie), pod znakiem zapytania stoi występ pomocnika Bottani (16 występów w tym sezonie)
Absencje po stronie Chiasso:
pomocnik Delli Carri (8 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie)
✅ 1-3
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwajcaria, Challenge League
Godzina: 17:45
Spotkanie: FC Winterthur - FC Wil
Typ: 1
Kurs: 1,70
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Mecz piłkarski z zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej we Szwajcari. Nadal konsekwentnie gramy na porażki FC Wil. Tabela na początek:

Pisałem już o ogromnych problemach finansowych FC Wil, przy okazji kilku innych spotkań tej drużyny więc nie będę znów tego powtarzał. Klub ma bardzo poważne problemy i ciężki okres. Wielu piłkarzy opuściło zespół, drużyna wprawdzie ma nowego trenera ale wątpię, że się coś zmieni. Dzisiejsi goście ponieśli 6 porażek z rzędu a od 23 października nie wygrali spotkania, na co wpływ ma słaba kondycja finansowa zespołu i to, że wielu graczy opuściło ten klub. Bardzo realne, że w najbliższym czasie zespół zostanie ukarany punktami ujemnymi co jeszcze bardziej pogorszy jego sytuację. Winterthur wprawdzie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli ale dzisiaj stawiam na jego wygraną. Jego rywal w tej chwili wydaje się głównym kandydatem do spadku. Gospodarze u siebie mają bilans 4 zwycięstw, 2 remisów i 6 porażek, natomiast FC Wil na wyjazdach ma 3 zwycięstwa, 1 remis i 8 porażek. Jednak w tej chwili jest to całkiem inny zespół, pogrążony chyba pod każdym możliwym względem w kryzysie. Mają nowego trenera ale czy nowa miotła będzie w stanie tchnąć w ten zespół nowe siły ? Szczerze wątpię w to. Ci najlepsi odeszli i wątpię, że będzie można coś wycisnąć z tego zespołu. Dla mnie Winterthur tutaj jest murowanym faworytem.
Absencje w Winterthur:
obrońca Roth (5 występów w tym sezonie) i pomocnicy Mangold (9 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Angelo (7 występów w tym sezonie) i Frontino (3 występy w tym sezonie)
Absencje w Wil:
obrońca Schappi (13 występów w tym sezonie), pomocnik Gomis (8 występów w tym sezonie) i napastnik Ozokwo (18 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie)
⛔ 1-1
 
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwajcaria - Super League
Godz: 20:00
Spotkanie: Grasshopper - FC St. Gallen
Typ: Grasshopper
Kurs: 2.25
Bukmacher: Unibet
Zapraszam na 27 serię gier szwajcarskiej Super League.
W ciekawym meczu na Letzigrund zmierzą się ze sobą miejscowe Grasshopper Club Zürich a w gości przyjedzie drużyna Fussballclub St. Gallen 1879.
Gospodarze w tym sezonie ligowym w swoich 26 meczach zdobyli 24 punkty co daje obecnie przedostatnie 9 miejsce w tabeli ligowej zaś goście plasują się na 5 pozycji w tabeli szwajcarskiej Super League ze zdobytymi 31 oczkami w swoich 26 spotkaniach.
Grasshopper w tym sezonie u siebie 5 wygranych, 3 remisy oraz 5 porażek i bilans bramek 19-17 natomiast FC St. Gallen w delegacjach 3 zwycięstwa, 5 remisów oraz 5 przegranych i bilans bramek 17-22.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy praktycznie u siebie tylko zdobywają ligowe oczka na wyjazdach grając bardzo słabo do tego zespół gra o utrzymanie i przydałoby się aby takie mecze u siebie wygrywała a goście na wyjazdach raczej średnio i mogą ponieść porażkę z dobrze przed tym spotkaniem zmotywowanymi gospodarzami.
✅ 3:1
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Promocja w czwartek. Finał i kurs na Basel 1,70 w Unibet już wczoraj pobrany. Sion wg mnie nie ma szans. Basel w lidze duża przewaga nad wszystkimi. To całkiem inny wyższy poziom niż ich rywale.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwajcaria, Puchar
Godzina: 16:00
Spotkanie: FC Basel - FC Sion
Typ: 1
Kurs: 1,63
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Uważam tak samo jak kris_nh. Bazylea jest zdecydowanie mocniejszym zespołem i taki kurs to dla mnie niespodzianka tutaj. Raczej spodziewałem się tutaj kursu w granicach 1,40 - 1,45. Więcej nie ma sensu pisać, zdecydowanie najmocniejszy zespół we Szwajcari w ostatnich latach i nie chce mi się wierzyć, że FC Sion będzie w stanie tutaj się temu rywalowi czymś przeciwstawić.
Absencje w Bazylei:
pomocnik Bua (3 występy w tym sezonie), po znakiem zapytania stoją występy pomocnika Petretta (4 występy w tym sezonie) i napastnika Janko (22 występy w tym sezonie, 12 goli na koncie)
Absencje w Sion:
pomocnik Mveng (8 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) a pod znakiem zapytania stoi występ pomocnika Carlitosa (26 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie)
✅ 3-0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom