>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szukam systemu na NBA, który kiedyś był na forum

A 0

atleticomadryt

Użytkownik
Witam,
Poszukuje systemu który wydaje mi się że był kiedyś na forum a nie mogę znaleźć teraz
System był na mecze NBA.System polegał,że grało się handicapem na drużynę przyjezdną(chyba przyjezdną ???? ).Autor systemu miał swego rodzaju &quot;sito&quot; czyli nie grał np drużyny która przegrała parę meczy(nie pamiętam dokładnie,ale było tego sita trochę)meczy które pasowały do systemu było może z 30 przez cały sezon,miał wysoką skuteczność.Jak ktoś ma linka do tego systemu to bardzo proszę podać,Dzięki
 
A 0

atleticomadryt

Użytkownik
Nie to nie system Morissona.

A ten system Morrisona ktoś używał?

Znacie w ogóle jakiś NAPRAWDĘ skuteczny system na NBA?

btw Czemu nie ma żadnego skutecznego systemu podklejonego w temacie?

Pozdrawiam
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
btw Czemu nie ma żadnego skutecznego systemu podklejonego w temacie?
Jakby taki był to buki już dawno by poszły z torbami ???? .
Według mnie najlepiej jest chyba grać na porażkę faworyta, bo o to nie trudno w NBA i często się zdarza, że kursy 1,15 czy jakieś inne zawodzą na całej linii.
Jakoś parę dni temu na LAL można się było nieźle przejechać ???? .
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Ze swojego doswiadczenia wiem, ze nie ma zadnego systemu na NBA. Nie oszukujmy sie - jesli chcesz wygrywac, musisz sie przede wszystkim znac (sklady, zawodnicy, matchupy pomiedzy zawodnikami). Do tego dochodzi oczywiscie kwestia szczescia. Muisz poznac specyfikę sportow amerykanskich. Mozesz korzystac z roznego rodzaju trendow. Trend to tylko trend. Są pomocne, ale Ty sam musisz ocenic ich wartosc w konkretnej sytuacji. Swego czasu testowalem trzy tzw. systemy na NBA (w tej chwili nie pamietam, co bralem pod uwage, ale skutecznosc byla na pewno powyzej 50%). Probowalem tez bardzo skuteczny sposob gry na trzecie kwarty - wygrana w trzeciej kwarcie druzyny, ktora przegrala kwarte nr 1. Korzystam z niego od czasu do czasu w weekendy lub wtedy, gdy nie musze wstac rano do pracy. Jednak w tym przypadku tez wymagane jest sledzenie spotkan na biezaco, w tym skutecznosci z gry itp itd.
 
Do góry Bottom