>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Szkocja - Typy, Zakłady Długoterminowe, Newsy, Dyskusja

successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Kilmarnock - Livingston
Typ: Kilmarnock powyżej 1.5 gola
@1.90 Fortuna

Kilmarnock jest faworytem bukmacherów w tym spotkaniu i trudno się temu dziwić. Plasujący się obecnie na czwartym miejscu w tabeli ligowej, goszczą dzisiaj najsłabszą ekipę w lidze, strzelającą najmniej bramek i tracącą ich najwięcej. Kilmarnock ma aż 12 punktów straty do trzeciego Hearts, ale trzeba oddać, że pod względem meczów rozgrywanych na własnych u siebie są lepsi od Hearts. I myślę, że tą przewagę własnych ścian wykorzystają również dzisiaj. Osobiście kurs na dwa gole po stronie gospodarzy wystawiłbym na poziomie 1.75-1.80. Motywuję to również faktem, iż w trzech ostatnich bezpośrednich spotkaniach na stadionie w Kilmarnock, gospodarze strzelili w sumie siedme bramek. A perspektywa nie jest tak odległa, bo wszystko miało miejsce w ostatnich czternastu miesiącach.
 
Ostatnia edycja:
O 321,6K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja 3 liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Kelty Hearts- Alloa
Typ: przedział goli w każdej połowie 2-3
Kurs:
5.75
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:

Idę tu w bramki bo jest dość prawdopodobne, że zobaczymy ich sporo.
Gospodarze 5 przegranych spotkań z rzędu i w tych 5 meczach straconych 14 bramek. Czyli średnio 3 prawie ns mecz.
Goście 5 ostatnich spotkań wyjazdowych to wesoła gra, a nawet bardzo wesoła. Tracili w nich 12 bramek i strzelali 14.
Uwazam, że gospodarze chcący przerwać ta serię porażek strzela tu tak ze 2 bramki a goście już pisałem jak grają. Będą odpowiadali cios za cios.
Myślę, że po 2-3 bramki na połowę jest bardzo prawdopodobne
 
R 612K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Szkocja
Godzina: 13:00
Spotkanie: Rangers - Celtic
Typ: poniżej 11,5 rzutów rożnych
Kurs: 1,65
Bukmacher: Etoto
Analiza:
Aby unikać typów na 1X2, szukamy innych zdarzeń i wpadł mi w oko typ na rogi w meczu na szczycie w Szkocji. Co prawda do tej pory w meczach Celticu grałem na overy rogów egzekwowane przez tę drużynę, ale jak spojrzałem w statystyki to wychodzi, że wzajemnie oni tak się pilnują, że tych rogów w ramach H2H pada niewiele. Należy też spojrzeć, ze gdy graja w ramach pucharu to pada ich więcej niż w pojedynkach rozrywanych w ramach szkockiej Premiership.
Troche statystyk:
2023 rok kolejno : 6, 8 , 10, 13 (puchar) 7, 12 (puchar), 9
2022 rok kolejno: 7, 9 , 16 (puchar), 8, 12
Dlatego wybieram wydaje się, że wysoką linię 11,5 rzutu rożnego w jutrzejszym meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1303
Do góry Bottom