>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szczepienia przeciw COVID-19

tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Aktualnie mamy chyba 5 rok (nie licząc pandemii covid...) z rzędu z epidemią grypy :) doszedł do tego wirus RSV, szpitale przepełnione, łóżka dla dzieci zajęte w 90% a w niektórych placówkach >100% :) Ostrzeżenia przed powikłaniami po grypie (każde zakażenie wirusowe wiąże się z powikłaniami ;) ), ilość zaszczepionych? :)

https://politykazdrowotna.com/artykul/oblozenie-liczby-lozek/936710 (w niektórych pojedynczych p[acówkach jest >100% zajętych łóżek, tak samo było podczas covid, ale wtedy to było "batem" na społeczeństwo, które wierzyło, że w Białym Stoku brakuje miejsc i ludzie umierają na ulicy pod szpitalem, bo nie ma miejsc :) )

Zadbaj o swoje zdrowie dla swojego zdrowia ;) Aktualnie jestem przeziębiony, nie szczepiłem się na nic. Przechodzę przeziębienie łagodniej niż zawsze, ale ja jem kapustę kiszoną i generalnie zamiast "suplementować" się witaminami poczytałem sobie co jeść w warunkach klimatycznych w jakich żyjemy.

" Zwrócił uwagę, że zgodnie z najnowszymi danymi tygodniowo notowanych jest 3800 zakażeń SARS-Cov-2, a wirusem grypy – 270 tys. "Połowa z tego to dzieci" – powiedział w środę minister zdrowia Adam Niedzielski. " prowadził ślepy kulawego ;)

edit: przypomniała mi się sytuacja z lat 90 kiedy chodziłem do podstawówki. Skończyły się ferie w zielonogórskim (wtedy taki podział jeszcze był) pobudka przed 7 rano... śniadanie... telefon... Mama Koleżanki dzwoni, że szkoła zamknięta z powodu epidemii grypy :)
Grypa była,jest i będzie a szczególnie w sezonie jesienno-zimowym,więc to co mówi ministrant nagłej śmierci czyli niedzielski to sobie moze włożyć w swoje 4 litery,a teraz obrał kierunek na dzieci i młodzież żeby ich zaszczepić przeciw grypie ale tymi fiolkami co zalegają całe magazyny (srovid),więc wcale się nie dziwię w wiekszości rodzicom że sie boją szprycować tymi berbeluchami swoje dzieci.A co idzie do ministranta to już się boi o odpowiedzialność za ponad 200 tysięcy nadmiarowych zgonów w ciągu 2 lat i teraz chce zostać posłem żeby go od tych zbrodni chronił imunitet.Według symulacji przeprowadzonej przez Billa Gatesa,fundacji Hopkinsa czy skorumpowanego WHO następna "plandemia"jest planowana najpóżniej w 2025 roku i zacznie się w Brazylii a szczególnie mają być narażeni na nią dzieci i młodzież i dlatego zbrodniarze i ludobójcy namawiają tak do wyszczpu młode pokolenie.A na koniec powiem to że u mnie na osiedlu ci co przyjęli parę dawek "eliksiru zdrowia"chorują coraz bardziej i juz niektórzy bardzo żałują że sie dali zmanipulować na szprycę ale dla nich jest to już za póżno.A mówiłem im cały czas żeby się zastanowili nad przyjęciem niezbadanej trucizny,to nie słuchali poniektórzy i teraz sa w strachu!!!!!!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +340
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Grypa była,jest i będzie a szczególnie w sezonie jesienno-zimowym,więc to co mówi ministrant nagłej śmierci czyli niedzielski to sobie moze włożyć w swoje 4 litery,a teraz obrał kierunek na dzieci i młodzież żeby ich zaszczepić przeciw grypie ale tymi fiolkami co zalegają całe magazyny (srovid),więc wcale się nie dziwię w wiekszości rodzicom że sie boją szprycować tymi berbeluchami swoje dzieci.A co idzie do ministranta to już się boi o odpowiedzialność za ponad 200 tysięcy nadmiarowych zgonów w ciągu 2 lat i teraz chce zostać posłem żeby go od tych zbrodni chronił imunitet.Według symulacji przeprowadzonej przez Billa Gatesa,fundacji Hopkinsa czy skorumpowanego WHO następna "plandemia"jest planowana najpóżniej w 2025 roku i zacznie się w Brazylii a szczególnie mają być narażeni na nią dzieci i młodzież i dlatego zbrodniarze i ludobójcy namawiają tak do wyszczpu młode pokolenie.A na koniec powiem to że u mnie na osiedlu ci co przyjęli parę dawek "eliksiru zdrowia"chorują coraz bardziej i juz niektórzy bardzo żałują że sie dali zmanipulować na szprycę ale dla nich jest to już za póżno.A mówiłem im cały czas żeby się zastanowili nad przyjęciem niezbadanej trucizny,to nie słuchali poniektórzy i teraz sa w strachu!!!!!!!!
Właśnie oglądam na tvp nauka leci wojna światów następne stulecie ;)

 
Do góry Bottom