>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Szczegółowa weryfikacja

J 0

jakimoto

Użytkownik
Chciałem kogoś was zapytać czy też go to spotkało i ile czasu cały proces trwał?
Mam konto na bet365 od kwietnia i dopełniłem wszystko w celu pełnego założenia konta.
Nagle dzisiaj zablokowali mi konto do szczegółowej weryfikacji.
Chcą ode mnie zdjęcia z dowodem przy twarzy z dwóch stron, skan dowodu wpłaty przez moneybrookers, drugi dokument plus wysłali do mnie jakiś kod na adres z założenie konta.

Kurczę, o co im chodzi??
Wpłaciłem 200 zł doszedłem z kontem do 900 zł raz wypłaciłem 25 zł, a oni i takie numery teraz??
Spotkało was to też??
Nawet nie raczyli nic wysłać na maila dopiero na czacie jak nie mogłem się załogować
 
maui 83

maui

Użytkownik
Ktoś już opisywał na forum, że miał podobne zdarzenie. Tylko, że tam była dość duża wygrana ( ponad 1000 ), przed próbą wypłaty konto zostało zablokowane na ponad miesiąc. Poszukaj w tym dziale.
 
jarasija 0

jarasija

Użytkownik
ja również z weryfikacją mam niezłe &quot;jajca&quot; i absolutnie nie wiem po ch oni się tak srają z tym... już u paru buków miałem konto i NIGDZIE nie sprawdzali danych... a tutaj... zaczęło się od tego że dostałem na pocztę (stacjonarną) kod weryfikacyjny, wpisałem go na stronie bet365 w odpowiednim miejscu i ***** to dało! (więc moje pytanie po co taki list? a jeszcze dostałem 2 takie same listy na raz!). Więc poprosiłem o kontakt telefoniczny, lecz po 2 dniach dostałem maila że niestety ale mają dużo pracy i muszę wysłać skan jakiegoś dokumentu na ich adres, a więc wysłałem skan dowodu, ale zamazałem zdjęcie (bo niby po co im zdjęcie skoro i tak mnie nie widzieli i nigdy nie zobaczą!) no i dostałem maila do nich że nie przyjęli mojego dokumentu bo jest &quot;niekompletny&quot; i zwariowałem! bo o ile na poczcie odbierając paczkę pokazuję dowód i pani sprawdza czy &quot;ja to ja&quot; to w przypadku bet 365 jakie to ma znaczenie? więc odpisałem na maila że kompletnie nie rozumiem tego po co im moje zdjęcię i zaznaczyłem że równie dobrze mógłbym tam wkleić zamiast swojego zdjęcia, zdjęcie prezydenta gwatemali i w mailu zwrotnym zostałem oskarżony o próby oszustwa o_O na razie sprawa utkwiła w miejscu bo uparli się na pełny dokument a ja nie zamierzam im jego wysyłać rezem ze zdjęciem. Więc może jakiś mądry ktoś wytłumaczy mi po co im dokument ze zdjęciem?
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
@Jarasija
Głupio robisz. Każdy im wysyła ze zdjęciem i to jest obowiązkowe. Lecz zapewniam Cie, jeszcze nikogo twarz nie znalazła się bóg wie gdzie. Jednak wracając do tematu, to Ty sam sobie robisz problem! I taka jest niestety prawda. Rozpisałeś się niemiłosiernie a ja się pytam - po co? To, że przy skanie musi być widoczna twarz jest tak normalnym aspektem, jak podatek w ziemniakach, a Twoje oburzenie nie na miejscu.
Odbiegnę od Twoich pretensji:
Bet365 rzeczywiście jest przy[...] na punkcie tych weryfikacji. Niedługo zażądają zdjęcia twarzy z paragonem po biedronkowych Chipsach :|
A co do tego, że nigdzie indziej nie żądali od Ciebie dokumentów to czysty fart, albo suma nie przekraczająca 500 zł (choć nie wnikam). Od jednego chcą, drugiego nie, rzecz normalna.
Ten buk przyciąga niesamowitą ofertą i do tego najlepszym live obecnie na świecie. Ludzie na to lecą, a potem ktoś przy wypłacie fajnej sałaty natrafią się na istny zonk i zamęt gorszy od bitew pod krzyżem.
 
jarasija 0

jarasija

Użytkownik
@Jarasija
Głupio robisz. Każdy im wysyła ze zdjęciem i to jest obowiązkowe. Lecz zapewniam Cie, jeszcze nikogo twarz nie znalazła się bóg wie gdzie. Jednak wracając do tematu, to Ty sam sobie robisz problem! I taka jest niestety prawda. Rozpisałeś się niemiłosiernie a ja się pytam - po co? To, że przy skanie musi być widoczna twarz jest tak normalnym aspektem, jak podatek w ziemniakach, a Twoje oburzenie nie na miejscu.
Teraz są takie czasy że wszędzie żądają dowodów itd, a jednocześnie masz ustawę o ochronie tych danych osobowych... ja szanuje i bardzo cienię sobie swoją prywatność i stąd taka moja postawa. Dla mnie widoczna twarz jest normalna w momencie kiedy ten ktoś mnie fizycznie widzi... przecież równie dobrze mógłbym mieć 16 lat a wysłać wszelkie dane ojca albo faktycznie wkleić inne zdjęcie i co by to dało? co by zmieniło? wiesz chodzi mi o sam fakt, dla mnie samo założenie konta jest ciężką sprawą bo jak już pisałem cenie sobie swoje dane... I nie potrafię zrozumieć tego że tak upierają się przy zdjęciu a tego przecież nie zweryfikują, więc taka walka o nic.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Tu można było się spotkać nawet z problemami, że ludzie nie chcieli wysłać czegokolwiek bo bali się o rzeczy typu: buk może gdzieś to użyć, coś z ich skanami zrobić, jakby taka firma jak Bwin czy 365 byłyby ulicznymi kieszonkowcami... :? Więc Cie rozumiem, lecz z drugiej strony nie widzę najmniejszego problemu byś nie wysłał i tyle. Przysłowiowo &quot;robisz z igły widły&quot;, ale tutaj nawet igły nie ma. Tak więc decyzja należy do Ciebie.
 
jarasija 0

jarasija

Użytkownik
widzisz mi głównie chodzi o to, a raczej mnie zastanawia PO CO IM DOKUMENT ZE ZDJĘCIEM? Przecież chcą potwierdzić moje dane a w tym przypadku nie jest potrzebne moje zdjęcie... dlatego jak tylko to przeczytałem moja czujność oraz podejrzliwość zyskała +100 punktów :p bo pomijając to że niby tak trzeba i to jest normalne odpowiedz sobie i mi na pytanie PO CO TO CHOLERNE ZDJĘCIE :p ja mam taka straszną fazę że nienawidzę zostawiać wszelkich śladów, do tego stopnia że np będąc na baletach wypatruję ludzi z aparatami i jak tylko mogę to się chowam (większość specjalnie pozuje do zdjęć i później oglądają siebie w internecie, a ja mam wręcz przeciwnie). a co do buków to oprócz bet365 jeszcze w bwin chcieli skan dowodu. w betsson założyłem konto, zero sprawdzania, wypłaciłem 800zł, zero sprawdzania. tak czy inaczej będę musiał wysłać im to cholerne zdjęcie bo inaczej nie wypłacą ewentualnej wygranej jeśli się trafi kiedyś :p
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Posluchaj ja rozumiem Twoje zdanie i tez nie wiem po co. Ale jesli nie chcesz wysylac pelnego dowodu (obie strony + zdjecie) to niestety musisz odpuscic sobie bukmacherkę online. Wiekszosc bukmacherow weryfikujacych dane wlasnie tego wymaga. Sa duzo bardziej absurdalne zachcianki niektorych bukow i pewnie sie o tym przekonasz. Pozdro
 
jarasija 0

jarasija

Użytkownik
kurcze no oby nie było tak jak straszysz :p do tej pory naprawdę byłem bardzo zadowolony z bukmacherów online absolutnie nigdy nie miałem choćby 1 problemu ani jakiejś niezrozumiałej dla mnie sytuacji ale to co opisałem strasznie mnie zdziwiło... aż boje się co może być dalej skoro piszesz o gorszych sprawach :?
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Ja nie jestem z reguły cierpliwy ale nie potrafię Cie skumać. Po prostu napisałbym jedno zdanie, lecz nie można używać wulgaryzmów i to wszystko zatrzymuje. Jeśli którykolwiek buk poprosi Cie o weryfikacje bez gęby się po prostu nie obejdzie :!::!::!:
Mam lekkie podejrzenia ze coś nie tak z Twoją twarzą? Nie wnikam, ale takowe sugestie mi się nasuwają od pewnego czasu.
 
jarasija 0

jarasija

Użytkownik
A słyszałeś o czymś takim jak Ochrona wizerunku? Nam na studiach dr wpajał jak ważna jest ochrona własnego wizerunku, mówił czym to skutkuje i jak bardzo powinniśmy to szanować i pomijaj tutaj wszelkie aspekty itd, chodzi mi tylko o prawo z którego lubię korzystać i tyle. Chciałem opisać swoją sytuację która mnie zirytowała i tyle. a Tobie życzę żeby kazali Ci pokazać siusiaka i wtedy zrób to &quot;bo tak karzą&quot; ;) aha i bez ciśnienia, przecież to tylko dyskusja a nie proces sądowy...
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Ja ani razu podczas tej &#39;konwersacji&#39; z Tobą nie byłem ponad ciśnieniem, lecz bardzo zirytowany. Wybacz, ale mnie mało obchodzi co mówił Wam nauczyciel czy jeszcze ktoś inny na studiach. To jest buk internetowy i ma prawo tego żądać i tyle - prościej tego nie można wytłumaczyć bo się po prostu nie da.
 
Do góry Bottom