>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Szalone Liczby | Zabawa w typowanie

S 2

szaloneliczby

Użytkownik
Witam wszystkich Czytelników Forum ????

Jak widzicie jestem autorem portalu Szalone Liczby, który ogólnie zajmuje się ciekawostkami, quizami, zagadkami i wszystkim innym co jest właśnie związane z liczbami. Przychodzę tutaj do Was (za zgodą Administracji, za co serdecznie dziękuję Kamilowi), bo właśnie pojawiła się na stronie nowa zabawa - Liczby Miesiąca, która kogo jak kogo, ale Was na pewno zainteresuje.

Zabawa polega na typowaniu wydarzeń nadchodzącego miesiąca. Pytania są z różnych dziedzin, głównie ze świata sportu, gospodarki, polityki itd. Na koniec miesiąca każdy Uczestnik dostanie na maila swoje wyniki oraz dowie się jak typowali inni. W ten sposób zobaczymy jak bardzo np. wierzyliście w Reprezentację Polski podczas wrześniowej batalii o Euro 2016, czy też jaką przewidujecie frekwencję w referendum.

Pierwsza edycja zabawy znajduje się pod linkiem:
http://szaloneliczby.pl/wrzesien-2015/

O kolejnych miesięcznych edycjach będę Was informował w tym wpisie.

Proponuję byście w polu imię/nick wpisywali słowo &quot;Forum&quot;, wtedy będę mógł ręcznie sporządzić specjalnie dla Was jakieś smakowite ciekawostki. Przykładowo myślę, że fajną informacją byłoby sprawdzić przed meczem z Niemcami jakie typy najczęściej padały, a po meczu sprawdzić ile procent Forumowiczów miało rację ????

Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć wszystkim powodzenia i jak najtrafniejszych typów!
 
S 2

szaloneliczby

Użytkownik
To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w edycji wrześniowej - kto jeszcze nie spróbował swoich sił, tego gorąco zachęcam do nadrobienia zaległości ????
Z racji tego, że za kilka dni czekają nas dwa mecze reprezentacji, to mam już pierwsze ciekawostki dotyczącego tego jak typujecie:
Póki co 25% z Was wierzy w zwycięstwo Polski nad Niemcami. Najczęściej typowanymi wynikami są 2-1 i 2-0 dla Niemców. W przypadku typowania zwycięstwa Polski dominuje typ 1-2.
Z Gibraltarem sprawa jest prosta - zdecydowana większość obstawiło, że Polska strzeli 3-4 bramki.
Typowanie potrwa do 31 sierpnia (poniedziałek) do godziny 23:59. Powodzenia!
 
Do góry Bottom