>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

system przy wykorzystaniu bonusu 100%

radek03 90

radek03

Forum VIP
tak więc szukamy buchmachera z promocją 100% pierwszego depozytu. Wplacamy np.100 zł. Na koncie po wykorzystaniu bonusu mamy 200 zł. Teraz nalezy tą sumę obrócic aby ją wyplacic(przyjmijmy ze obrot wymagany to 3X). Teraz szukamy np. meczu tenisa ze zblizonymi kursami
kursy: 1- 1,90 x 2-1,90
teraz dajemy polowe naszej sumy na koncie na 1 i drugą polowe na 2. Wiadomo ze musimy wygrac jeden zaklad( w przykladzie na naszym koncie zostanie 190 zł)

Teraz mamy na koncie 190 zł i wykonalismy jeden obrot.I znowu podobnie:
kursy: 1- 1,90 x 2- 1,90 (kupony po 95 zl) i teraz po pewnym wygraniu jednego kuponu na naszym koncie zostaje 180,50 zł, czyli juz wykonalismy drugi brót. Teraz znowu:
kursy: 1- 1,90 x 2- 1,90 (kupony po 90,25 zł) i teraz po rozwiązaniu tego zakladu zostaje nam na koncie 171,48 zł

Tak wiec wykonalismy obro 3X i mozemy juz wyplacac pieniądze. Wyplacamy pełny nasz wklad, czyli 100 zł a na koncie zostaje nam 71,48 zł praktycznie za darmo i mozemy je odrazu wyplacic lub przeznaczyc na dalsze zaklady, a nasze 100 zl wplacic do innego buka z promo 100% i dalej robic kase :jupi: . Oczywiscie będziemy na plusie nawet jesli kursy będą po 1,85. I najlepiej wplacic największą sumę z jaka mozemy wykorzystac bonus, to bedziemy mieli więcej kasy.

edit: aha zapomnialem ze obrot tych 200 zł wynosi 600 zł, a u mnie wynioslo 570,50 zł, dlatego nalezaloby jeszcze puscic kupon za 30 zł do pelnego obrotu
 
M 211

morenowe

Użytkownik
o panie ameryke odkryles ???? jest to dobre ale pamietaj nie u kazdego buka da sie posatwic na 1 mecz 2 rozne opcje nawet na rozdizlenych kuponach, i co do kursow nieiwme czy sa takie po 1.90 na 1 i 2 ale np jets takze sposb na inny sport na golf na pojedynki ja tak zorbilem 1 raz bo potrzebowalem jeszcze 1 obrotu i sporo kasy mialem i niechcialem ryzykowac duzo ????
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
a nie lepiej by było gdyby nawet jeden z kursow był wyzszy niż ten pierwszy? moizm zdaniem oplaca sie szukac z jak najwiekszymi kursami bez względu na róznice miedzy sobą
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Tego typu rzeczy nie zawsze przejda , przeciez u buków nie pracuja debile i w końcu zauważą to w jaki sposób obracany jest bonus. Przy okazji tego typu zakłady moga być anulowane co czasami sie zdarza . Zatem to wcale nie jest takie piękne jak sie tobie wydaje. :jezora:
 
M 211

morenowe

Użytkownik
a w Expekcie tak można?
tak mozna sam kiedys nie wiedzilem napisalem do suuportu i mozna i raz mi brakowalo 1 obrotu bnusu i zagralem typ na golfa po kursie 1.90 na 2 opcje 1 i 2 zagralem na 2 rozne kupony na jedenym na 1 a na drugim na 2 i dodalem do tego meczu sobie pewniaka jakiegos chyba chelsea ze strzeli i wyszedl kurs ponad 2 i bbylem na plus taki sposob tez mozna grac jako system gry ale trzeba miec pewniaka zawsze jakeigos brac mecz z 2 opcjami gry i na kupony grac napewnko kturys wejdzie jesli pewniak wejdzie ????
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
tak więc szukamy buchmachera z promocją 100% pierwszego depozytu. Wplacamy np.100 zł. Na koncie po wykorzystaniu bonusu mamy 200 zł. Teraz nalezy tą sumę obrócic aby ją wyplacic(przyjmijmy ze obrot wymagany to 3X). Teraz szukamy np. meczu tenisa ze zblizonymi kursami
kursy: 1- 1,90 x 2-1,90
teraz dajemy polowe naszej sumy na koncie na 1 i drugą polowe na 2. Wiadomo ze musimy wygrac jeden zaklad( w przykladzie na naszym koncie zostanie 190 zł)

Teraz mamy na koncie 190 zł i wykonalismy jeden obrot.I znowu podobnie:
kursy: 1- 1,90 x 2- 1,90 (kupony po 95 zl) i teraz po pewnym wygraniu jednego kuponu na naszym koncie zostaje 180,50 zł, czyli juz wykonalismy drugi brót. Teraz znowu:
kursy: 1- 1,90 x 2- 1,90 (kupony po 90,25 zł) i teraz po rozwiązaniu tego zakladu zostaje nam na koncie 171,48 zł

Tak wiec wykonalismy obro 3X i mozemy juz wyplacac pieniądze. Wyplacamy pełny nasz wklad, czyli 100 zł a na koncie zostaje nam 71,48 zł praktycznie za darmo i mozemy je odrazu wyplacic lub przeznaczyc na dalsze zaklady, a nasze 100 zl wplacic do innego buka z promo 100% i dalej robic kase :jupi: . Oczywiscie będziemy na plusie nawet jesli kursy będą po 1,85. I najlepiej wplacic największą sumę z jaka mozemy wykorzystac bonus, to bedziemy mieli więcej kasy.

edit: aha zapomnialem ze obrot tych 200 zł wynosi 600 zł, a u mnie wynioslo 570,50 zł, dlatego nalezaloby jeszcze puscic kupon za 30 zł do pelnego obrotu
Faktycznie Ameryke odkryles ????
W praktyce u wiekszosci bukow wyglada tak ze nie wolno grac zdarzen przeciwstawnych, bo mozna stracic bonus, a nawet moga zablokowac konto za wyludzanie bonusa. To o czym piszesz jest skuteczne, ale stawiajac przeciwstawnie u kilku bukow, w ktorych obracamy kase z bonusem 100%
 
B 65

barylkaq

Użytkownik
i jak działa to nadal? bo teraz widze ze ciezko znaleźć takie zdarzenia o równych kursach jest np. 1.60 i 1.90 i liczylem to jest się w plecy np. jak sie zagra 45zł * 1.60 = 72 zł i 45 * 1.90 = 85 zł czyli lipa ...
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
i jak działa to nadal? bo teraz widze ze ciezko znaleźć takie zdarzenia o równych kursach jest np. 1.60 i 1.90 i liczylem to jest się w plecy np. jak sie zagra 45zł * 1.60 = 72 zł i 45 * 1.90 = 85 zł czyli lipa ...
Hmm, nie do konca tak. Nie musisz szukac zdarzen o rownych kursach.
U 1 Buka stawiasz 45 PLN x 1,60 = 72 PLN
U 2 Buka stawiasz: 37,89 PLN (72 PLN : 1,90 = 37,89).
Poszukaj zdarzen z troche lepszymi kursami, tak aby suma 2 kursow podzielona przez 2 dawala wartosc jak najblizej 2. U Ciebie jest to zaledwie 1,75 (1,6 + 1,9 = 3,5... 3,5 : 2 = 1,75).
Mam nadzieje, ze pomoglem.
Pozdro
 
wilf 0

wilf

Użytkownik
Ludzie czyście poszaleli - już od bardzo dawna nie można grać bonusami na przeciwstawne wyniki u tego samego bukmachera, a jak komuś się udało i wypłacił kase to niech raczej już tam nie wpłaca żadnych pieniędzy bo jak sie dopatrzą to mogą odebrać kase bonusa z tych pieniędy nowo wpłaconych - nie będą się patyczkować !!

Teraz to trzeba uważać aby u tego samego bykmachera nie zagrać bonusami z kolegą z tego samego IP bo widziałem w ich regulaminach punkty mówiące&quot; o zmowach graczy &quot; i nawt na tej podstawie mogą odebrać bonus.

Najbardziej bedą zdziwieni Ci co jeszcze nie wypłacali kasy po uzyskaniu i obr, bonusa, bo za najmniejsze naruszenie regulaminu anulują bonus i wszystkie wygrane.

Może komuś się udało, ale niewielu takich będzie.
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Ludzie czyście poszaleli - już od bardzo dawna nie można grać bonusami na przeciwstawne wyniki u tego samego bukmachera, a jak komuś się udało i wypłacił kase to niech raczej już tam nie wpłaca żadnych pieniędzy bo jak sie dopatrzą to mogą odebrać kase bonusa z tych pieniędy nowo wpłaconych - nie będą się patyczkować !!

Teraz to trzeba uważać aby u tego samego bykmachera nie zagrać bonusami z kolegą z tego samego IP bo widziałem w ich regulaminach punkty mówiące&quot; o zmowach graczy &quot; i nawt na tej podstawie mogą odebrać bonus.

Najbardziej bedą zdziwieni Ci co jeszcze nie wypłacali kasy po uzyskaniu i obr, bonusa, bo za najmniejsze naruszenie regulaminu anulują bonus i wszystkie wygrane.

Może komuś się udało, ale niewielu takich będzie.
Spoko koles, nie panikuj. Kazdy inteligentny koles nie bedzie gral na zdarzenia przeciwstawne u tego samego buka! Najlepiej obracac bonusy u kilku bukow na raz. Nie siej paniki!
Pozdo
 
wilf 0

wilf

Użytkownik
Spoko koles, nie panikuj. Kazdy inteligentny koles nie bedzie gral na zdarzenia przeciwstawne u tego samego buka! Najlepiej obracac bonusy u kilku bukow na raz. Nie siej paniki!
Pozdo
- aaa przeczytałeś 1 post i kilka następnych - nikt tu kategorycznie nie napisał, że tak nie wolno, bo cofną bonus i wszystkie wygrane na dodatek zamkną konto i pozwolą wypłacić swoją wpłate - 10% a, u niektórych to traci się całą wpłate, prawda jest taka, że ja nie znam takiego buka gdzie mozna zagrać przeciwstawne wyniki.

Przeczytaj post &gt;&gt;&gt; morenowe &lt;&lt;&lt;
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Spoko koles, nie panikuj. Kazdy inteligentny koles nie bedzie gral na zdarzenia przeciwstawne u tego samego buka! Najlepiej obracac bonusy u kilku bukow na raz. Nie siej paniki!
Pozdo
- aaa przeczytałeś 1 post i kilka następnych - nikt tu kategorycznie nie napisał, że tak nie wolno, bo cofną bonus i wszystkie wygrane na dodatek zamkną konto i pozwolą wypłacić swoją wpłate - 10% a, u niektórych to traci się całą wpłate, prawda jest taka, że ja nie znam takiego buka gdzie mozna zagrać przeciwstawne wyniki.

Przeczytaj post &gt;&gt;&gt; morenowe &lt;&lt;&lt;
To chyba Ty czytasz posty wybiorczo. Przeczytaj dokladnie caly temat, a potem zabieraj glos. Ja tez nie znam takiego buka gdzie mozna przy obrocie bonusa zagrac zdarzenia przeciwstawne. Czytaj ze zrozumieniem ????
Pozdro
 
wilf 0

wilf

Użytkownik
tak więc szukamy buchmachera z promocją 100% pierwszego depozytu. Wplacamy np.100 zł. Na koncie po wykorzystaniu bonusu mamy 200 zł. Teraz nalezy tą sumę obrócic aby ją wyplacic(przyjmijmy ze obrot wymagany to 3X). Teraz szukamy np. meczu tenisa ze zblizonymi kursami
kursy: 1- 1,90 x 2-1,90
teraz dajemy polowe naszej sumy na koncie na 1 i drugą polowe na 2. Wiadomo ze musimy wygrac jeden zaklad( w przykladzie na naszym koncie zostanie 190 zł)
jest to dobre ale pamietaj nie u kazdego buka da sie posatwic na 1 mecz 2 rozne opcje nawet na rozdizlenych kuponach,
a w Expekcie tak można?
tak mozna sam kiedys nie wiedzilem napisalem do suuportu i mozna i raz mi brakowalo 1 obrotu bnusu i zagralem typ na golfa po kursie 1.90 na 2 opcje 1 i 2 zagralem na 2 rozne kupony na jedenym na 1 a na drugim na 2
Faktycznie Ameryke odkryles ????
W praktyce u wiekszosci bukow wyglada tak ze nie wolno grac zdarzen przeciwstawnych
Sam czytaj temat ze zrozumieniem i jak odpowiadasz to pisz jednoznacznie, bo słowo &quot;u większości&quot; sugeruje, że zapewne u kogos można tak grać , a to nie prawda, tak grać nie można teraz u nikogo.
Na dodatek jak komuś wytykasz szyderczo,

Faktycznie Ameryke odkryles ????
a zaraz potem piszesz

U 1 Buka stawiasz 45 PLN x 1,60 = 72 PLN
U 2 Buka stawiasz: 37,89 PLN (72 PLN : 1,90 = 37,89).
Poszukaj zdarzen z troche lepszymi kursami, tak aby suma 2 kursow podzielona przez 2 dawala wartosc jak najblizej 2.
to też tak naprawde &quot; Ameryki &quot; nie odkryłeś

Pokory troszeczkę proszę kolego, bo widzę, że sam też orłem nie jesteś.
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
a zaraz potem piszesz

Cytat:
U 1 Buka stawiasz 45 PLN x 1,60 = 72 PLN
U 2 Buka stawiasz: 37,89 PLN (72 PLN : 1,90 = 37,89).
Poszukaj zdarzen z troche lepszymi kursami, tak aby suma 2 kursow podzielona przez 2 dawala wartosc jak najblizej 2.
Kompletnie nie wiem w czym masz problem, czepiasz sie bez sensu. Tu nie odkrylem zadnej Ameryki, tylko wytlumaczylem jednemu z uzytkownikow na przykladzie, jak powinien stawiac zdarzenia przeciwstawne aby nie stracic na tym. Nic wiecej nie pisalem, nie przedstawialem tego jako genialny sposob na obrot bonusow. Jak Ty szukasz tutaj jakiejs Ameryki to Twoj problem.
A co do obstawiania zdarzen przeciwstawnych u jednego buka. Nie pisz, ze tak grac nie mozna teraz u nikogo. Tak na szybko spojrzalem na warunki przyznania bonusa w Sunmaker i Bettingstar24 i jakos nie znalazlem slowa o zakazie grania na zdarzenia przeciwstawne. Oczywiscie, to nie oznacza ze pozniej nie beda robic problemow przy wyplacie kasy jezeli cos takiego zauwaza, ale sam fakt ze w warunkach promocji tego nie zapisali moze rodzic watpliwosci.
Ech... naprawde nie wiem cos sie mnie tak uczepil, po co ta cala dyskusja.
Aha, orlem zadnym nie jestem i nigdzie tego nie napisalem. Za to Ty widze lubisz mocno czepiac sie i szukac problemow tam gdzie ich nie ma.
Mimo wszystko pozdrawiam i koncze ta nikomu nic nie dajaca dyskusje.
 
wilf 0

wilf

Użytkownik
Spoko koles, nie panikuj. Kazdy inteligentny koles nie bedzie gral na zdarzenia przeciwstawne u tego samego buka! Najlepiej obracac bonusy u kilku bukow na raz. Nie siej paniki!
Pozdo
To popatrz co sam napisałeś - strofujesz mnie abym nie siał paniki, bo na tyle jestem mało intekigentny, że nie wiem iż &quot;Kazdy inteligentny koles nie bedzie gral &quot; więc poczułem się mało inteligentnym panikarzem !!!
Teraz piszesz, że coś tam komuś tłumaczyłeś a jak &gt;&gt;&gt;jareks89&lt;&lt;&lt; opisał jak grać to go też walnołeś, że nie odkrył &quot;Ameryki&quot;
To Ty kolego masz problemy i najgorsze, że sam o nich nie wiesz.
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
To Ty kolego masz problemy i najgorsze, że sam o nich nie wiesz.
Dzieki za probe obrazania mnie. Nie masz innych argumentow juz tylko obrazanie ludzi? Skonczmy juz ta dyskusje, bo za bardzo nerwy Ci puszczaja. I ciagle nie wiem czemu akurat mnie sie tak uczepiles, wczesniej juz ktos napisal ze &quot;o panie ameryke odkryles&quot; to jakos nic nie pisales, a do mnie ciagle cos sie czepiasz. Moze to Ty masz jakies problemy maniakalno-przesladowcze?
Czlowieku uzytkownikowi barylkaq tylko chcialem wytlumaczyc, a Ty robisz z tego jakies problemy, zastanow sie.
Pozdrawiam i wiecej nie bede juz nic pisal w odpowiedzi na Twoje zaczepki.
 
wilf 0

wilf

Użytkownik
Pozdrawiam i wiecej nie bede juz nic pisal w odpowiedzi na Twoje zaczepki.
No ok - szkoda tylko, że nie pamiętasz iż to Ty pierwszy mnie zaczepiłeś pisząc wprost o mojej panice i sprytnie pomiedzy wierszami o mojej inteligencji.
Krytykujęsz kogoś kto chciał tak samo jak Ty cos opisać, bo nie odkrywa Ameryki, a zaraz sam robisz to samo w następnym poście.
- jak to co piszę do Ciebie nie dociera to poprostu KONIEC.
 
G 46

ghs

Użytkownik
Poszukaj zdarzen z troche lepszymi kursami, tak aby suma 2 kursow podzielona przez 2 dawala wartosc jak najblizej 2. U Ciebie jest to zaledwie 1,75 (1,6 + 1,9 = 3,5... 3,5 : 2 = 1,75).
Mam nadzieje, ze pomoglem.
Wsadź se w dupę taką pomoc, a nie oszukuj innych ludzi. Co ty za brednie wypisujesz? Według ciebie zagranie kursów 1.5 i 2.5 jest idealnym rozwiązaniem? Przecież 1.5 + 2.5 = 4, a 4 / 2 = 2! A może zagrać 1.30 i 3.00? To wychodzi nawet 4.30 / 2 = 2.15!

Nie wiem, skąd wytrzasnąłeś taki wzór, ale do niczego on się nie nadaje. Prawidłowy wzór na zysk/stratę to:

1 - (1/k1 + 1/k2), gdzie k1 i k2 to kursy.

Przykładowo dla 1,6 i 1,9 mamy:
1 - (1/1,6 + 1/1,9) = 1 - (0,62 + 0,53) = 1 - 1,15 = -0,15 = -15%
co oznacza, że tracisz 15% kapitału.
 
Do góry Bottom