>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

System na turnieje pucharowe [tenis]

jaguar_xkr 0

jaguar_xkr

Użytkownik
Witam,

chciałem się z wami podzielić tym, na co wpadłem już kilka miesięcy temu i co wydawało mi się pewnym zyskiem i się sprawdziło, ale wiadomo - w zakładach nie ma nic pewnego.

Chodzi o to, że w turniejach, w których w każdej kolejnej rundzie odpada połowa zawodników, obstawiamy przeciwko faworytom.
Kiedy spotka się dwóch zawodników, przeciwko którym obstawiamy, gramy dalej. Dzięki temu jeden z nich zostaje wyeliminowany, a w następnej rundzie obstawiamy dalej przeciwko temu, który pozostał w turnieju.
Na końcu, kiedy zostanie tylko dwóch zawodników, przeciwko którym obstwialiśmy, również obstawiamy obustronnie. Z jednej progresji tracimy pieniądze, ale z drugiej zyskujemy, jednak suma zyskanej kasy jest większa niż strata (choć nie zawsze).
Przeanalizowałem tą myśl na przykładzie US Open, które wygrał Roger Federer.

RUNDA I
1 PLN przeciwko każdemu faworytowi z czołowej 32 (gracze rozstawieni)
5 zawodników odpadło, sprawiając niemałe niespodzianki (Richard Gasquet,Nicolas Kiefer,Tomas Berdych,Feliciano Lopez,Juan Monaco)
Na razie nie byłem na plusie ;)

RUNDA II
Razem postawiłem 47,8 PLN przeciwko faworytom.
Odpadło 2 zawodników: Paul-Henri Mathieu,Philipp Kohlschreiber

RUNDA III
Postawiłem 305 PLN.
Odpadło 12 czołowych graczy.

RUNDA IV
Postawiłem 454,49 PLN
Odpadło 6 zawodników.

RUNDA V (ćwierćfinały - zostało 8 graczy)
Postawiłem 94,05 zł
Odpadło: 2 zawodników.

Runda VI (półfinały)
Postawiłem 182,18 zł
Odpadło: 2 zawodników.

Runda VII (finał)
Postawiłem 334,01 zł
Odpadł: 1 zawodnik

Wygrał Roger Federer

RAZEM postawiłem: 1 448,53 zł
ZWROT: 1608,15 zł
BILANS: +159,63 zł


Po symulacji stwierdziłem, że nie jest to dobry sposób gry, ponieważ gdyby w finale wygrał Andy Murray, byłbym w plecy jakieś 300 zł.
Jednak wykorzystując tą metodę można wygrywać niezależnie od wyników spotkań w kolejnych rundach, pod warunkiem, że nie wygra gracz, który jest z poza czołowej 16-ki, 32-ki, 64-ki (w zależności od tego jak zdecydujemy się grać).
Oczywiście należy dysponować odpowiednio dużym budżetem.
W 2 tygodnie można zarobić od 10% do 100% początkowego budżetu.
Przykładowo jeżeli wybraliśmy tylko zawodników spoza czołowej 8-ki i gralibyśmy przeciwko nim, to bylibyśmy na plusie 129,55 zł przy początkowym budżecie 427,96 zł, obstawiając tylko przeciwko 24 graczom.
Czyli 30% pewnego zysku (pod warunkiem, że wygra ktoś z czołowej 8-ki lub z poza 32-ki).
Można również grać typy, które wydają się nam pewne, a w przypadku niepowodzenia w kolejnej rundzie stawiać przeciwko wygranemu z naszym typem, aż do finału.
Np. w I rundzie dajemy na Tomasa Berdycha, typ się nie sprawdza, więc w kolejnych obstawiamy przeciwko Samowi Querry, tak aby wyjść na plus. Później Sam Querry przegrał wysoko z Nadalem ;)

Wiem, że równie dobrze można obstawiać, kto wygra, czy nie wygra US, tylko buki przeważnie oferują takie zakłady dla kilku czołowych graczy. Nie ma np. zakładu wygra/nie wygra na gracza, który zajmuje miejsce 24.

Chciałem to napisać, może komuś się to przyda, lub dopisze swoje uwagi i RAZEM stworzymy coś lepszego ;)

W załączniku daję plik Excela ze zrobioną przeze mnie symulacją.

http://www.colin.w.interia.pl/US_Open.xls
 
Do góry Bottom