>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

System lay Maria

jozef230 181

jozef230

Użytkownik
Witam wszystkich. Z racji końca sezonu w piłce nożnej postanowiłem troszke pograć na betfair. System na pewno znany jeśli ktoś się interesuje traidingiem

Lay na 3 różnych zakresach kursów:
Jeżeli aktualny kurs jest mniejszy niż 3.5, to obstawiamy LAY za 1% aktualnego kapitału.
Jeżeli kurs oscyluje w granicach 3.6 - 7.4 to obstawiamy LAY za 0,6% swojego kapitału.
Jeżeli kurs jest w granichac 7.5 - 11 to obstawiamy Lay za 0,4% kapitalu.

Mój kapitał początkowy to 20e. Wiem wiem zaraz zapytacie jak bede robił zakłady z tak małym kapitałem. Zawieram zakład za 2e niższe lay niż jest taki o 2-5 tickow następnie edytuje i zmieniaj stawke na 2.1 (1%) a zakład z 2e anuluje. Szkoda że nie można zmieniać kursów w przypadku zmiany na 2.1 stawki w edycji. W przypadku szybkich ruchów kursów trzeba uważać żeby nam 2e nie przyjęło bo zobowiązanie będzie już bardzo wysokie co do naszych zalozen.

Zakłady będą na konie jak i na inne dyscypliny po krótkiej analizie własnej oraz z zaprzyjaźnionych stron i aplikacji prediction z których korzystam. Na koniach się nie znam!!
Będę wklejal codziennie screeny dla wiarygodnosci.
 
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
No i pierwszy dzień za nami:) zaczęło się redami ???? później było stabilniej. (Bank był 21.8)
Ogólny bilans dnia:7%

Screeny wrzuce od czasu do czasu jeśli ma to sens i lepiej by się wam czytało. Jeśli ktoś wogole zagląda:) większość zakładów były wyścigi konne 3-4 spotkania piłka nożna.
Stan konta 20.31
 
M 65,5K

marok

Użytkownik
lay na konie to tak się wydaje, że to łatwe ???? jeśli nie znasz się na koniach i bierzesz typy &quot;na pałę&quot;, tylko kursami się kierując, to nie wierzę w Twój sukces ???? opierając się na własnych doświadczeniach: graj niskie kursy, najlepiej poniżej 2,00 ale obstawianie poprzyj chociaż pobieżną analizą i nie graj jak leci, za wiele nie wygrasz bo często taki faworyt wygrywa, ale prawie równie często przegrywa ???? wysokie kursy dają większe prawdopodobieństwo sukcesu laya ale zobowiązanie jest niestety wysokie i szczęście dopisze Ci kilka razy ale jedna wpadka sprowadzi Cię z powrotem do parteru ????
będę śledził temat bo od zawsze obstawianie koników mnie pociągało, powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
Kiepsko to widze grając tym systemem bez wiedzy o koniach. Dałem jeszcze 3 wyścigi na dzisiaj ale jak na razie-8%. Teraz jadę na trening a wieczorem przemyśle czy ma to sens.. Być może lepiej preplay pograć..
Na live mam strasznego pecha:)
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Gdybym był wredną babą, napisałbym Ci &quot;a nie mówiłam?&quot; natomiast nie chce Ci podcinać skrzydeł i zachęcam do szukania rozwiązań w których będziesz czuł się pewnie ;)
Jedna rada, graj rynki na których się znasz, wchodząc w ciemno w coś o czym nie masz pojęcia nie może się udać.
 
Do góry Bottom