>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

System - jak grać?

czerwo23 0

czerwo23

Użytkownik
Witam!

W tym temacie chciałbym prosto i zwięźle dowiedzieć się nieco więcej na temat gry systemem. Obstawiam mecze u bukmachera od 3 lat - same single nic więcej. Czytałem na forum lecz prawdę mówiąc nie do końca to rozumiem więc czy mogę prosić kogoś o jakieś proste wytłumaczenie jak zagrać zakład systemowy? Coś w stylu 5 z 6. Nie mam pojęcia jak obstawić coś podobnego, a w lokalu też mi głupio spytac. Gra takiego zakładu za np. 5 bądź 10zł byłaby w ogóle opłacalna?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
W zasadzie wszystkie firmy bukmacherskie mają na swoich stronach poradniki, w których zawarte są tego typu informacje.
Nie napisałeś w której z 5-ciu polskich firm grasz, więc wejdź na stronę tej swojej i poczytaj taki poradnik-tutorial.
Wszystkie firmy umożliwiają swoim klientom, którzy grają u nich w kolekturach a nie poprzez konto w necie - zrobienie na swoich stronach e-kuponu, w którym zawarte będzie wszystko począwszy od typów, stawki za jaką chcesz grać, wybranego systemu gry oraz ew. wygranej.
Taki e-kupon otrzymuje swój indywidualny numer, który spisujesz i tylko z tym numerem i kasą na grę udajesz się do kolektury - tak więc dosłownie niczego nie musisz już obsłudze tłumaczyć, gdyż wszystko będzie tam zakodowane w tym numerze e-kuponu.
...............
EDIT:
w wątku o firmie Milenium znalazłem Twój wpis o grze w tej właśnie firmie, więc proszę:
https://www.milenium.pl/node/52/e-kupon.html
&gt;&gt;&gt; 2.2.3. Zakład systemowy Rozpisowy
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom