>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

System by szpilmen.

S 0

szpilmen

Użytkownik
Nie wiem czy taki temat już był (nie chce mi się szukać)
Ale ja od pewnego czasu gram na &quot;drużyny strzelą gola&quot; i na opcje &quot;tylko jedna drużyna strzeli gola&quot; kursy sie wachają ok. 2.0 i stosuje jeszcze do tego progresję najdalej doszedłem do 3 poziomu. Co sądzicie o tym systemie ? Są jakieś minusy ? Co wam się w nim podoba ? Itp.
 
M 1

momodzik

Użytkownik
Ale ja od pewnego czasu gram na &quot;drużyny strzelą gola&quot; i na opcje &quot;tylko jedna drużyna strzeli gola&quot; kursy sie wachają ok. 2.0 i stosuje jeszcze do tego progresję najdalej doszedłem do 3 poziomu. Co sądzicie o tym systemie ? Są jakieś minusy ? Co wam się w nim podoba ? Itp.
Wg mnie w hokeju i piłce ręcznej ten system ma sens.
A jeszcze do tego progresja, to sukces murowany!
Minusów brak.
Podoba mi się ten cały system, tylko kursy mi się nie podobają.
Bo jak się wachają od 1,20 do 2,00, to duże ryzyko jest.
 
G 0

garbi

Użytkownik
a ja myślę, że plusów brak. po pierwsze progresja była już tutaj opisywana nie raz i nie dwa - i zawsze kończy się bankructwem. natomiast progresja na kursy poniżej 2 - to jest już zupełnie nierozsądne
aha - pisze się wahają, a nie wachają
 
S 0

szpilmen

Użytkownik
Mi chodzi że jak się wahają miedzy 2 to tak od 1,90 do 2,40. A nie musisz stosowac progresje. A jak spomnialem gora doszedlem do 3 poziomu progresji. Jak nie wierzysz w skutecznosc tego systemu moge dawac tutaj codziennie moje screeny ile wygralem i przegralem. A jak sprawdzalem przez pare dni pilke nozna to 17 na 20 wynikow jest ze tylko jedna druzyna strzlila gola.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Szkoda że nie wszyscy czają ironie momodzika. Momo na początku Cię nie lubiłem ale teraz uwielbiam;d weż aktywniej uczestnicz w systemach bo to aż miło się czyta
 
C 1

cichy9007

Użytkownik
No ja akurat załapałem te ironię. Wyszydzanie w żywe oczy:p a co do samego systemu tak jak momodzik uważam że niezbyt to by działało. Na progresję trzeba duże zaplecze finansowe a takiego rodzaju typy nie są zbyt pewne i szybko do bankructwa można dojść;/
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Szkoda że nie wszyscy czają ironie momodzika. Momo na początku Cię nie lubiłem ale teraz uwielbiam;d weż aktywniej uczestnicz w systemach bo to aż miło się czyta
Ja talent momodzika poznałem już dawno.
Generalnie warto czytać dokładnie wypowiedzi o systemach 3 userów:
ghs - bo mało kto na tym forum ma wiedzę o bukmacherce (i nie tylko) jak ten kolega. Szczerze polecam - każdy kto ma już pewne podstawy powinien poczytać jego wypowiedzi. Szkoda, że już rzadko się wypowiada. Ale archiwalne wypowiedzi są.
edi8 - trzeba przyznać, że kolega w bukmacherce zajmuje się chyba głównie systemami i linkami bukmacherskimi. Dość cierpliwy do podejmowania tłumaczenia/dyskusji.
momodzik - chłodne, szybkie i konkretne podejście do sprawy. Czasami dosadnie napisze co myśli o systemie, czasami napisze fajną ironią. Kiedyś gdy częściej udzielał się w tym dziale było sporo &quot;wniosków&quot; o ban dla kolegi.
Dla tych co chcą coś poczytać ciekawego, z humorem o systemach polecam posty tych userów.
 
G 0

garbi

Użytkownik
mea culpa! rzeczywiście nie zauważyłem ironii choć jest ona wyraźna. brawo, rzadko kiedy udaje się komuś wywieźć mnie w pole na tej płaszczyźnie. może byłem śpiący
a co do wachania, to do pierwszego postu też się to odnosiło
 
Do góry Bottom