>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

System 3/5 w sts, pytania i zagatki ;D

D 0

dxtr009patryk

Użytkownik
Witam mam pytanie jestem nowy w takie rzeczy i mam spory problem ;D chcialbym zagrac na dzis kupon 3/5 ale mam pytanie jak on dziala zalozmy to sa moje mecze
Portsmouth - Arsenal 2
Manchester Utd - Wigan 1
Anderlecht - Waregem 1
Kortrijk - FC Brugge 2
Rangers - Dundee Utd. 1
Wygram np jak 3 mecze wejda i tylko wtedy ?
jak np wytypuje 3/5 a wygraja wszystkie druzyny to juz nie bedzie kasy jak to dziala bo troche sie gubie
na poczatku wydawalo mi sie ze 3 mecze obojetnie jakie musza wejsc i juz wygrywam ale teraz sie pogubilem z deka prosze o pomoc z gory dziekuje;D
i o co chodzi z tymi AB BC CD
mogłby mi ktos zobrazowac to na moich spotkaniach ? ????
 
R 0

radekg84

Użytkownik
Całą kwotę wygrasz tylko gdy wejdą wszystkie mecze, ale wygrasz również gdy wejdą 4 z 5, a także 3 z 5...tylko już mniej...czyli mogą nie wejść 2 mecze i tak coś wygrasz,...zależnie od kursów i stawki. Najlepiej grac systemy w których mecze maja kursy &gt;2,00 wtedy jest sens...przy mniejszych nie ma raczej sensu...ale to jest moje zdanie ???? pozdrawiam...
 
esio-police 0

esio-police

Użytkownik
No to tak ... każde zdarzenie ma przypisaną literkę, a więc:
A: Portsmouth - Arsenal 2
B: Manchester Utd - Wigan 1
C: Anderlecht - Waregem 1
D: Kortrijk - FC Brugge 2
E: Rangers - Dundee Utd. 1

System 3z5 to jest 10 małych &quot;kuponików&quot;(kombinacji lub jak kto lubi)
Przyjmijmy, że wysłałeś kupon za 20 zł czyli 2 zł na kuponik.
Te kombinacje to kolejno 10 takich kuponów:
ABC
ABD
ABE
ACD
ACE
ADE
BCD
BCE
BDE
CDE
i teraz w zależności od kursów liczysz sobie kursy ogólne tak jak w zwykłych kuponach akumulacyjnych,a więc przykładowo dla kombinacji ABC:
dla zdarzenia A kurs wynosi 1,5
B kurs wynosi 1,6
C kurs wynosi 1,3
czyli: AxBxC= 3,12.
A więc jak wejdą ci tylko zdarzenia ABC to wygrywasz 2złx3,12=6,24zł(czyli ogólnie jesteś w plecy 13,76zł), ale jak wejdą ci na przykład 4 zdarzenia to już wygrywasz wszystkie kombinajce z tymi 4 literkami a więc: 4 kombinacje

Jak jeszcze czegoś chcesz się dowiedzieć to pytaj śmiało... ????
 
buk-katowice 59

buk-katowice

Użytkownik
ten system jest opłacalny ale jak dasz przynajmniej po 2 mecze z niezłymi kursami w bloku, wtedy nawet przy 2 błędach masz zwrot z małym plusem, a grając single w każdym bloku jak zrobisz 2 byki to możesz nawet zwrotu nie mieć;)
 
agenttomek 0

agenttomek

Użytkownik
Jak się oblicza &quot;pewniaki&quot; w STSie? Są one oznaczone literą T. Przypuśćmy, że mamy kupon 2 z 3. Wejdą 2 zdarzenia (A i B) i wtedy T mnożymy przez iloczyn A i B? Czy T mnożymy i przez A, i przez B? Chyba to drugie, ale chcę się upewnić. Dzięki za pomoc.
 
slavoo-50193 0

slavoo-50193

Użytkownik
Kombinacja AB razy iloczyn pewniaków. Policz to Ci wyjdzie czy dobrze piszę, bo akurat nie mam teraz żadnego kuponu na system. Ale chyba tak. ????
 
E 4

etiene8912

Użytkownik
kurs meczu pierwszego, razy kurs meczu drugiego, razy kurs pewniaka pierwszego itd
iloczyn współczynników przy meczach razy pewniaki
 
Do góry Bottom