>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Surebets w betfair

U 0

urlich

Użytkownik
W betfair jak wiadomo kursy rosna zblizajac sie do rozpoczecia zdarzenia.
W takim razie, czy najprostszym sposobem nie jest obstawienie zakladu lay po niskim kursie (dla naszego przeciwnika) na kilka h, a nawet dni przed zdazeniem, a potem, przed samym meczem postawic na ta druzyne back?
Fakt, zarobimy grosze, ale jest to nadzwyczaj pewne, chyba ze cos pokrecilem.
To zadziala?
 
U 0

urlich

Użytkownik
Przy okazji, do betfair dodaja duzo bonusow na zasadzie, postaw zaklady za lacznie 20$, a dostaniesz za free 20, niezaleznie od wynikow...
Stad pytanie, jako ze w betfair praktycznie nie ma marzy na kursach, co jesli po depozycie postawie 10$ na np under 2.5 po kursie 1.99 i 10$ na over po kursie 1.99, wtedy jestem na czysto 20$ do przodu?
Czy to takie proste?
Chcialbym abyscie odpowiedzieli na pytanie po kolei. Najpierw na temat 1 postu, potem na ten post.
Dzieki.
 
hooltay 32

hooltay

Użytkownik
Jeśli chodzi o pierwszy post. Można grać w ten sposób, jak Ci się uda to zrobisz Green Booka, czyli wygrasz niezależnie od wyniku spotkania, ale jak już sam zauważyłeś będą to bardzo małe sumy. Czasem zdarza się też, że kursy zmieniają się w nieprzewidywalny sposób i można wtedy stracić zamiast zyskać, ale znowu będą to bardzo małe sumy. Myślę, że tym sposobem znacznie efektywniej będzie grać na live, można zyskać sporo więcej. Zakładasz na przykład, że w danym meczu nie będzie remisu, stawiasz przed meczem Lay na remis i gdy padnie bramka oraz kurs na remis wzrośnie stawiasz Back.
Natomiast sprawa drugiego postu. Z tego co się orientuję, chociaż mogę być w błędzie, bo nie znam wszystkich promocji na Betfair, to w ten sposób raczej nie ugrasz, gdyż oprócz postawionej kwoty trzeba też uzbierać określoną ilość punktów. W ten sposób jak proponujesz, grając na przeciwstawne zdarzenia nie będziesz miał odciąganej prowizji od wygranej, a więc też nie otrzymasz żadnych punktów. Może da się w ten sposób grać jeśli będziesz miał promocję, w której trzeba jedynie zagrać za określoną sumę, ale nie orientuję się czy takie są, więc niech może ktoś inny się na ten temat wypowie.
 
U 0

urlich

Użytkownik
http://www.betfairinfo.pl
O to jedna z promocji, znaleziona w necie. Z regulaminu wnioskuje, ze nie trzeba zdobywac zadnych pkt. Moze ktos w takim razie stwierdzic, czy moja teza jest sluszna??
Dodatkowo: Co oznacza to ze &quot;Wpłacona kwota 20 EUR może być wykorzystana tylko i wyłącznie do obstawiania dalszych zakładów na stronie http://www.betfair.com, użytkownik nie może jej wypłacić ze swojego konta. Aby otrzymać darmowy zakład w wysokości 20 EUR należy obstawić pojedynczy zakład na sumę 20 EUR, lub kilka zakładów o łacznej wartości 20 EUR.&quot;
Czyli nie bede mogl tej kasy wyplacic? Wiec co mi po niej?
 
A 0

amihoo

Użytkownik
W BF w ogole nie ma marży. Jest tylko prowizja od wygranej netto.

Nie zawsze im blizej zdażenia tym kursy wysze, często jest odwrotnie.
 
U 0

urlich

Użytkownik
Hmm, a jest gdzies moze poradnik dotyczacy gry LIVE (chodzi mi o to jak grac, aby odpowiednio kontrowac i miec przez to regularne zyski)?
 
pitmaster 0

pitmaster

Użytkownik
BF to gielda ... na dodatek jest to gra o sumie ZERO .. nikt Ci nie powie jak skutecznie grac bo kazdy chce wygrac. Sam pomysl.
 
A 0

amihoo

Użytkownik
niby czemu??

gielda to gielda, nie kazdy zna jezyk polski i czyta to forum... kursy sa kształtowane tylko i wyłącznie przez graczy tak jak z Polski tak i z Egiptu, Chin czy z Honolulu ;-)

To nie (np) surebety, ktorymi nie nalezy się chwalić...

poradnik live jest na betfair.
 
Do góry Bottom