>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

surebet

S 0

s_l_o_w_i_k

Użytkownik
Witam. Chciałbym zaczać przygodę z bukmacherka, zainteresował mnie system surebet, chcialbym by ktos mi wyjasnil go prostym jezykiem bo nie wiem czy dobrze to wszystko rozumiem lub prosilbym jakis link gdzie jest to w prosty sposob opisane. Jakich bukow polecacie ? Chcialbym zaczac od niskich kwot, wrecz symolicznych np. 100 zl
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Czego nie rozumiesz ? Nie wiesz jak się liczy surbety ? Stawka początkowa przez kurs na każdy możliwy wynik jeżeli suma wyjdzie mniejsza niż stawka początkowa masz surbeta. Dobre wyszukiwarki surbetów możesz kupić już za ok 10 dolarów.
Chcialbym zaczac od niskich kwot, wrecz symolicznych np. 100 zl
od takich małych kwot to granie na surbety jest nie opłacalne. Jak byś chciał naprawdę coś na tym zarobić to min 10 tys musiał bys zainwestować zeby to miało jakis cel.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Witam. Chciałbym zaczać przygodę z bukmacherka, zainteresował mnie system surebet, chcialbym by ktos mi wyjasnil go prostym jezykiem bo nie wiem czy dobrze to wszystko rozumiem lub prosilbym jakis link gdzie jest to w prosty sposob opisane. Jakich bukow polecacie ? Chcialbym zaczac od niskich kwot, wrecz symolicznych np. 100 zl
Nie wyważaj dawno otwartych drzwi:
http://forum.bukmacherskie.com/f57/podstawy-bukmacherstwa-40716.html
 
Do góry Bottom