>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Superpuchar Francji

Status
Zamknięty.
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Olimpique Lyon - FC Sochaux

Na Stade Gerland w Lyonie teoretyczny gospodarz oraz mistrz kraju OL zagra ze zdobywcą pucharu, drużyną Sochaux. Już na początku możemy zauważyć, że przy 42-tysięcznej publiczności, miejscowemu Olimpique będzie grało się znacznie łatwiej. Od kilku sezonów w Ligue 1 można dostrzec pewną prawidłowość: w walce o tytuły nie ma mocnych na OL. Czy kolejny sezon będzie podobny? Myślę, że tak, gdyż polityka Lyonu opiera się na sprzedawaniu swoich zawodników na granicę i jednocześnie skupowanie najlepszych zawodników z Ligi francuskiej. Nowy trener Lyonu (a zarazem były Sochaux), Alain Perrin z pewnością chciałby jak najlepiej rozpocząć swoją karierę szkoleniowca Olimpique. Nie będzie miał do dyspozycji kilku czołowych graczy, m.in. Juninho, Fabio Grosso, Sylvaina Wiltorda czy Freda. Możliwe, że takie osłabienie dałoby szansę Sochaux gdyby drużyna przyjechała w &quot;komplecie&quot;. Lecz i tutaj można dostrzec ogromne braki. Nie wystąpią chociażby: Moumouni Dagano, Jeremie Brechet i Guirane N&#39;Dawa. Czy w tej sytuacji szanse obu drużyn są wyrównane? Hmm...nie sądzę. ;-) Wystarczy porównać ławkę rezerwową Lyonu i Sochaux a odpowiedź przyjdzie sama. Myślę, że faworyt tego spotkania jest tylko jeden, a wynik nie powinien nikogo rozczarować.

Możliwe składy:
OL:Coupet - Clerc, Cris, Müller, Reveillere, Keita, Toulalan, Källström, Ben Arfa, Benzema, Govou
Sochaux: Richert - Josse, Afolabi, Jokic, El Bounadi, Dalmat, Sene, Pitau, Birsa, Alvaro, Grax

Typ: 1 ✅ Kurs: 1.50 || Bukmacher: Bwin
 
tvn24 0

tvn24

Użytkownik
popieram typ w 100% Olimpique od kilku sezonów nie ma sobie równych w lidze francuskiej myśle że ten mecz powinien być tylko formalnością dla ekipy z Lyonu :mrgreen:
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
[center:96867913c1] Superpuchar dla Olimpique Lyon!!!
Wynik: Olimpique Lyon 2 - 1 FC Sochaux

Bramki:
0:1 Birsa 14&#39;
1:1 Govou 20&#39;
2:1 Cris 42&#39; [/center:96867913c1]
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Lyon zgodnie z planem zdobywa kolejne trofeum.Potwierdza że jest nadal zdecydowanie najlpeszą drużynę we Fracnji.Patrzac na live że Lyon przegrywa byłem mocno zszokowany ale tak klasowy zespoł jak Lyon umiał odrobić straty i wygrać to spotkanie.Naprawdę jestem pod wrażeniem tego klubu we Francji zdobywają praktycznie wszystko co się da...
 
redrum 0

redrum

Użytkownik
I to wlasnie popkazuje nasza lige u nas nie ma zespolu ktory moze wygrac wszystko popierwsze bo mentalnosc polakow jest taka : ze mecze pucharowe gra sie tylko tak zeby zagrac i najczesciej rezerwami natomiast Lyon Pokazal ze potrafi wygrac z dobrym przeciwnikiem nawet bez swoich gwiazd ;-)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom