>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Superbet SUPERGAME

K 1,8K

Karolllo

Użytkownik
WIELKA KUMULACJA! 50.000 ZŁ W 3. RUNDZIE!
Podaj poprawne odpowiedzi i zdobądź swoją część w podziale całej puli! W 3. Rundzie pula nagród wynosi aż 50.000zł.
KONIEC BIEŻĄCEJ RUNDY NIEDZIELA 15:29

Moje typy
1.
Kto wygra mecz?
Dortmund
2.
Która drużyna rozpocznie mecz?
Dortmund
3
Ile żółtych kartek zostanie pokazanych w meczu?
3
4.
Ile rzutów rożnych będzie w meczu?
9-10

A wy jak typujecie ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
1.Kto wygra mecz?
Dortmund
2.Która drużyna rozpocznie mecz?
Wolsburg
3.Ile żółtych kartek zostanie pokazanych w meczu?
5
4.Ile rzutów rożnych będzie w meczu?
9-10
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Wiem, ze po czasie i ze inny bonus, ale nie chce zasmiecac juz nieaktualnym tematem. Nie gram w taki rzeczy, ale z ciekawosci zobaczylem liste wygranych w SUPERBET gdzie 10 osob z najwyzszym AKO na lige angielska dostaje 5000zl i wystarczylo miec kupon z AKO 14,76 by wygrac, nie widze w regulaminie jaka byla stawka minimalna, ale skoro nie ma podanej, wiec chyba dowolna. Zeby dostac koszulke Liverpoolu z autografem Dudka kurs wystarczylo miec 6.25.
 
XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik
A się pochwale, kilka dyszek wpadnie, bo poprzednie edycje same 1/4 :D

Maciej.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
W 500

wiśnia7900

Użytkownik
Bonusy wszystkie mam zazwyczaj następnego dnia koło 11-13, ale z Supergame dostawałem zawsze we wtorek w podobnych godzinach.
Witam
A się pochwale, kilka dyszek wpadnie, bo poprzednie edycje same 1/4 :D

Pokaż załącznik 6388
Witam,wiem,że wygrana zależy od ilości osób,które trafiły,ale jeśli to nie tajemnica,z czystej ciekawości ile jest warta taka "3".Z tego co czytałem pula środków na wygrane u Rumuna to 25 000
 
M 0

mariolka1704

Użytkownik
witajcie jest ktoś z forum kto dał 4 poprawne odpowiedzi bo ja dałam 4 i dostałam 89 zł bonusu a z tego co pamietam było 40 tys do podziału i odpowiedziało poprawnie 12 osob w tym ja czy to jakis bład z ich strony czy jak ??
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
witajcie jest ktoś z forum kto dał 4 poprawne odpowiedzi bo ja dałam 4 i dostałam 89 zł bonusu a z tego co pamietam było 40 tys do podziału i odpowiedziało poprawnie 12 osob w tym ja czy to jakis bład z ich strony czy jak ??
Może być błąd, kiedyś przy promocji za aktywność od wtorku do czwartku tak miałem, że grałem bardzo dużo, a bonus w piątek dostałem 15zł, czyli minimalny i się mega zdziwiłem, wkurzyłem, zrobiłem jakąś taśmę z tego oczywiście na , a paręnaście minut później dostałem już normalnie bonus 137zł, czyli tyle, ile powinienem 😉 możesz uderzyć do nich na chat 😉

IMG_20210202_115906.jpg
IMG_20210202_115922.jpg
 
M 0

mariolka1704

Użytkownik
Napisałam na czacie kazali wysłać no nich maila ze screenami poprawnych odpowiedzi oraz nickiem zobaczymy co zrobią. różnica w bonusie kolosalna bo 89 zł a 3333 zł to nie byle co. Pozdrawiam
 
Do góry Bottom