>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Promocje Superbet - Nowy Bonus Powitalny w Superbet - 3 755 PLN na Start!

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
3755 PLN NA START z kodem FORUMBUK
Zagraj w naszej SUPER drużynie i odbierz:

Cashback do 3500 PLN
Freebet 20 PLN
Freebet od pierwszej wpłaty 200 PLN + extra Freebet 35 PLN


1000x400-min.jpg


ZAREJESTRUJ SIĘ ONLINE
Freebety powitalne mogą otrzymać wyłącznie nowo zarejestrowani Gracze w Superbet. Załóż konto z kodem FORUMBUK z tego linku i zaakceptuj ofertę powitalną Superbet!

ZRÓB PIERWSZY DEPOZYT
W ciągu 14 dni od akceptacji oferty powitalnej złóż swój pierwszy depozyt na minimalną kwotę 20 PLN i zgarnij freebet 100% od pierwszej wpłaty do 200 PLN.

CIESZ SIĘ DODATKOWYM FREEBET-em
Dla klientów, którzy zarejestrowali się z kodem FORUMBUK i dokonali minimalnego depozytu na kwotę 50 PLN czeka dodatkowy Freebet w wysokości 35 PLN. Freebet zostanie przyznany w ciągu 48h od momentu pierwszej wpłaty. Klient ma 3 dni na akceptację środków bonusowych.

GRAJ PRZEZ TYDZIEŃ BEZ RYZYKA

Twój pierwszy depozyt aktywował Tydzień bez ryzyka i przez 7 dni możesz grać bez obawy o przegraną. Jeśli zabraknie Ci szczęścia i swój pierwszy tydzień aktywności zakończysz na „minusie” Superbet zwróci Ci przegraną kwotę w formie bonusu do 3500 PLN!

Wymagany obrót bonusu to 3x po minimalnym kursie kuponu 1.91. Na dokonanie obrotu masz 7 dni!

POBIERZ APLIKACJĘ I ODBIERZ DODATKOWY FREEBET
Pobierz aplikację mobilną Superbet w ciągu 7 dni od momentu złożenia pierwszego depozytu, zaloguj się i odbierz dodatkowy Freebet w wysokości 20 PLN. Aplikację mobilną pobierzesz TUTAJ

NASZE FREEBETY NIE WYMAGAJĄ OBROTU, A TO CO WYGRASZ MOŻESZ OD RAZU WYPŁACIĆ!
Więcej na temat Freebet-ów możesz znaleźć tutaj.

Szczegółowy regulamin bonusów powitalnych znajdziesz tutaj!



Nie masz konta w Superbet, nic straconego - załóż je wchodząc na superbet.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
1000x200-min.jpg
 
Ostatnia edycja:
P 0

[email protected]

Użytkownik
Witam. Zarejestrowałem się na tym bukmacherze że wzgledu na bonus tydzien beż ryzyka , grałam ryzykownie bo stwierdziłam że i tak otrzymam zwrot . Bonusu brak na czacie od kilku dni ta sama odpowiedź proszę czekać na odpowiedź mailem. Czy ktoś miał problem z wypłatą bonusu? Nie trzymaja się regulaminu blokują czat i rozłączają się w trakcie rozmowy , myślę zglosc sprawę na policję
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Witam. Zarejestrowałem się na tym bukmacherze że wzgledu na bonus tydzien beż ryzyka , grałam ryzykownie bo stwierdziłam że i tak otrzymam zwrot . Bonusu brak na czacie od kilku dni ta sama odpowiedź proszę czekać na odpowiedź mailem. Czy ktoś miał problem z wypłatą bonusu? Nie trzymaja się regulaminu blokują czat i rozłączają się w trakcie rozmowy , myślę zglosc sprawę na policję
Liczyles ile powinieneś dostać? Wiesz ze kazdy wygrany zaklad pomniejszał ewentualny zwrot?
 
K 16

kinder-jajko

Użytkownik
Tak z ciekawości zapytam. Bonus za aplikację to oni jeszcze dają?
Czytając opinie o tej firmie długo się nie rejestrowałem, ale w końcu się zdecydowałem.
Wpłaciłem depo, bonus startowy te 2 stówki od razu się pojawił na koncie, ale w środę wieczorem dzień po 1 depozycie pobrałem apkę, zalogowałem się i nie wypluło tych 2 dyszek...
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Tak z ciekawości zapytam. Bonus za aplikację to oni jeszcze dają?
Czytając opinie o tej firmie długo się nie rejestrowałem, ale w końcu się zdecydowałem.
Wpłaciłem depo, bonus startowy te 2 stówki od razu się pojawił na koncie, ale w środę wieczorem dzień po 1 depozycie pobrałem apkę, zalogowałem się i nie wypluło tych 2 dyszek...
na ich stronie ciągle jest takie info, więc na pewno jest to aktualne
jak nie dodało ci z automatu to napisz na ich czacie i powinieneś dostać bez problemu.
 
korzymo 16,9K

korzymo

Użytkownik
Oni mają ograniczenie, że na koncie może być tylko jeden aktywny bonus. Bardzo możliwe, że ten za aplikacje jest po prostu zakolejkowany. No chyba, że obrót tymi 200 już zrobiłeś.
 
sza 73,3K

sza

Użytkownik
Ja po 72h napisałem do nich na czacie i od razu mi przyznali go. Także polecam się odezwać do nich
 
M 0

Miki Rurk

Użytkownik
Witam,
chciałbym wziąć udział w tej promocji:


Jaki mam wpisać kod promocyjny w formularzu rejestracynym (najlepiej z korzyścią dla forum)?


  • Uczestnictwo w Promocji jest dobrowolne, a udział w niej biorą wyłącznie Gracze, którzy założyli konto w dniach objętych promocją używając dowolnego aktywnego kodu w formularzu rejestracyjnym, wpłacili depozyt o minimalnej wartości 50 zł oraz zawarli pierwszy kupon singiel, na którym znajduje się typ z oferty na gola Manchesteru United lub Manchesteru City w derbach Manchesteru (wydarzenie odbędzie się w dniu 14.01.2023), stawiając co najmniej 2 PLN oraz uprzednio wyrazili zgody marketingowe. Każdy Gracz spełniający powyższe warunki może otrzymać jeden taki bonus.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Witam,
chciałbym wziąć udział w tej promocji:


Jaki mam wpisać kod promocyjny w formularzu rejestracynym (najlepiej z korzyścią dla forum)?


  • Uczestnictwo w Promocji jest dobrowolne, a udział w niej biorą wyłącznie Gracze, którzy założyli konto w dniach objętych promocją używając dowolnego aktywnego kodu w formularzu rejestracyjnym, wpłacili depozyt o minimalnej wartości 50 zł oraz zawarli pierwszy kupon singiel, na którym znajduje się typ z oferty na gola Manchesteru United lub Manchesteru City w derbach Manchesteru (wydarzenie odbędzie się w dniu 14.01.2023), stawiając co najmniej 2 PLN oraz uprzednio wyrazili zgody marketingowe. Każdy Gracz spełniający powyższe warunki może otrzymać jeden taki bonus.
Wejdź przez TEN LINK i załóż konto, następnie postaw kupon spełniający warunki promocji.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Jak dokładnie wyliczyć ile jest tego cash backu?
  • Wysokość bonusu wynosi równowartość sumy stawek zakładów klienta pomniejszona o wygrane Klienta, podatek od gier i przyznane i wykorzystane bonusy w pierwszym tygodniu aktywności klienta (dalej: okres rozliczeniowy). Przykład:
  1. Suma stawek Klienta (obrót) = 1000 PLN
  2. Suma wygranych = 600 PLN
  3. Suma podatków od gier = 120 PLN
  4. Przyznane i wykorzystane bonusy = 30Kwota bonus „Tydzień bez ryzyka” = 1000 PLN – 600 PLN – 120 PLN – 30 PLN = 250 PLN
Pełny regulamin -> TUTAJ
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
WAŻNE!

Od 14.12.2023 godz. 13:00 następuję zmiana w ofercie powitalnej, od teraz wszystkie bonusy zostają zamienione na freebety, czyli wygląda to tak:

Freebet od pierwszej wpłaty do 200 PLN

Cashback do 3500 PLN w formie Freebetu

Freebet 34 PLN za pierwszy depozyt min. 50 PLN

Freebet 20 PLN za pobranie aplikacji
Pozostałe warunki bez zmiany.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Zmianie uległ sposób wypłaty w promocji Cashback z freebetu na bonus i teraz brzmi on tak:

GRAJ PRZEZ TYDZIEŃ BEZ RYZYKA
Twój pierwszy depozyt aktywował Tydzień bez ryzyka i przez 7 dni możesz grać bez obawy o przegraną. Jeśli zabraknie Ci szczęścia i swój pierwszy tydzień aktywności zakończysz na „minusie” Superbet zwróci Ci przegraną kwotę w formie bonusu do 3500 PLN!

Wymagany obrót bonusu to 3x po minimalnym kursie kuponu 1.91. Na dokonanie obrotu masz 7 dni!
 
L 0

Legitny

Użytkownik
Elo, mam pytanie:

Minimalny kurs "tydzień bez ryzyka" to min. 1.90
W zakładzie AKO, każde ze zdarzeń powinno mieć tyle, czy to chodzi o kurs całkowity na kuponie minimum 1.90?

Sorry z góry za te banały. Jestem w tej dziedzinie jeszcze laikiem.
 
Do góry Bottom