>>>BETFAN - NOWA OFERTA POWITALNA - 3X WIĘCEJ <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Superbet - Kurs 100.00 na wygrany zakład na zwycięstwo Barcelony w meczu z Realem Sociedad plus 50 PLN ekstra za każdego gola Lewego!

Waldi1979 743,4K

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dołączył
03/2016
Posty
12574
Promocja tylko dla nowych graczy

Warunki promocji:


* założenie konta Superbet w dniach 24.01 - 25.01.2023 z tego linku

Zasady przyznania Bonusu w ramach Promocji „Bonus 200 PLN za wygrany zakład na zwycięstwo Barcelony w meczu z Realem Sociedad plus 50 PLN ekstra za każdego gola Lewego”
 • W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon singiel zawarty po założeniu konta.
 • Na kuponie musi znajdować się typ z oferty przedmeczowej na zwycięstwo Barcelony w meczu z Realem Sociedad (typ zakładu: 1 – Barcelona Wygra)
 • Bonus to 200 PLN za poprawny typ na zwycięstwo Barcelony plus 50 PLN za każdego gola Roberta Lewandowskiego.
 • Minimalna stawka kuponu to 2 PLN, ale w przypadku wyższej stawki, stawka zaliczana do promocji wynosi 2 PLN.
 • Zakłady zaliczają się do udziału w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 • Bonus zostanie przelany na konto Gracza 72 godzin po zakończeniu promocji.
 • Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go na koncie Gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup).
 • Bonus ważny jest 7 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Po spełnieniu wymagań opisanych w punkcie 4. Regulaminu, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na konto depozytowe skąd będzie można je wypłacić.
 • Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus „Bonus 200 PLN za wygrany zakład na zwycięstwo Barcelony w meczu z Realem Sociedad plus 50 PLN ekstra za każdego gola Lewego”. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu „Bonus 200 PLN za wygrany zakład na zwycięstwo Barcelony w meczu z Realem Sociedad plus 50 PLN ekstra za każdego gola Lewego” nie zostaną aktywowane.
 • Gracz może anulować bonus w dowolnym momencie, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta. Wówczas środki z salda bonusowego i związane z nim wygrane zostaną anulowane.
 • Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem „Bonus 200 PLN za wygrany zakład na zwycięstwo Barcelony w meczu z Realem Sociedad plus 50 PLN ekstra za każdego gola Lewego” środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
 • Jeśli gracz ma środki na prawdziwym saldzie, kiedy stawia zakład, najpierw zostaną wykorzystane środki z depozytowego salda, a następnie środki z przyznanego bonusu.

Szczegóły -> TUTAJNie masz konta w Superbet, nic straconego - załóż je wchodząc na superbet.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
1000x150_Dudek.png