>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Superbet brak ospowiedzi

A 21

adrianziomek18

Użytkownik
Witam, kupony live zagrane okolo 17:30 a około 18:30 okaaaly się wygrane bo mecze weszły. Niestety brak ich rozliczenia. Support łaskawie napisał że mają awarie i nie saa w stanie określić kiedy będą rozliczać. Oczywiście co zabawniejsze kupony przegrane o tej samej godzinie są rozliczone. Zero informacji na stronie o jakiekolwiek awarii. A na pytanie dkaczego wypłaty live nawet nie zaakceptowali mi mimo iż ma być w 15 min wg nich nie udzielają odpowiedzi. Mija już 4 godzina. Wproszę przedstawiciela superbet o odpowiedź bo to już kpina ze support poprzez enaul ignoruje klienta i odpowiada na część pytania. W końcu inwestując u was pieniądze mam prawo znać sytuację co się dzieje, że nie stosujecie się do regulaminu.
 
A 21

adrianziomek18

Użytkownik
Zwykle mecze czeskiej i portugalskiej siatkówki. Wyplaty od 4godz też nie akceptują, a support nic nie odpisuje już na email z tym że przegrane rozliczają a wygranych brak. Co mogę z nimi zrobić, tzn gdzie dalej sprawę zgłosić bo to już jest kpina z ich strony.

Co bardziej zabawne w sekcji wyniki mają oba mecze poda e na stronie o poprawne wy Oki a kupony od 3h wiszą i zero odpowiedzi na support z email. Czy jest tu jakiś ich przedstawiciel i koze mi to wyjaśnić?!!!
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Co bardziej zabawne w sekcji wyniki mają oba mecze poda e na stronie o poprawne wy Oki a kupony od 3h wiszą i zero odpowiedzi na support z email. Czy jest tu jakiś ich przedstawiciel i koze mi to wyjaśnić?!!!
nie ma juz przedstawicieli firm bukmacherskich na forum.

https://trustbet.pl/skargi/ - sprobuj tutaj. Nie jest to strona, ktora rozwiazuje problemy, ale jest to strona, ktora nawiazuje kontakt miedzy uzytkownikiem a bukmacherem. Nie wiem czy Ci sie to oplaca, bo pewnie do czasu odpowiedzi bety juz rozlicza a wyplata zostanie zaakceptowana. Ewentualnie poczytaj temat o superbecie, obsluga klienta... tam chyba ludzie anulowali wyplaty i zlecali jeszcze raz wtedy szybciej szla.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
A 21

adrianziomek18

Użytkownik
Wiem o tym. Dziękuję za pomoc, skorzystam. Nie mogę anulować wypłaty bo po kliknięciu anuluj pojawia się "nie można anulować wypłaty", ciekawe czy rozlicza, screeny kuponów porobione, wiadomości do nich też, ale skoro innym rozliczają kupony i jest ok, do tego mi rozliczają przegrane kupony, a wygrane pozostają dalej nierozliczone, mimo że mają oficjalne wyniki podane u siebie na stronie, no po prostu przesadzają, może ma ktoś nr ich licencji bo jie wiem gdzie bezpośrednio sjarhe napisać, że nie stosują się do regulaminu.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
SUPERBET:
Podmiotem oferującym udział w grach hazardowych jest Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, wysokość kapitału zakładowego: 2.000.000,00PLN. Superbet zakłady bukmacherskie sp. z o.o. urządza zakłady wzajemne przez sieć Internet, o których mowa w art. 2 ust. 2 ustawy o grach hazardowych, na podstawie zezwolenia udzielonego przez Ministra Finansów Inwestycji i Rozwoju, termin ważności zezwolenia: do dnia 24.10.2025 r. Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

Inspektor Ochrony danych
Inspektorem Ochrony Danych Osobowych wyznaczonym przez Superbet zakłady bukmacherskie sp. z o.o. jest p. Łukasz Głębocki, adres e-mail: [email protected]

KONTAKT:
Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.
ul. 73. Pułku Piechoty 7A
40-496 Katowice
tel: +48 32 732 56 50
e-mail: [email protected]

https://www.superbet.pl/wiki/o-nas - na dole sa te informacje
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
A 21

adrianziomek18

Użytkownik
Żarty żartami ale tną w uja... Odpisali ze maja 7wgodz na rozliczenie zakładu, mimo że oficjalny wynik mają i siebie na stronie, a jeśli po 7wh nie będzie rozliczenia to otrzymam zwrot stawki. Oczywiście screeny kuponu porobiłem, wyniki x ich strony też ale przecież to oszustwo i za takie praktyki gdzie mogę ich zgłosić by zapłacili jakąś karę za ten cyrk.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Po zlozeniu reklamacji (i jej ewentualnym odrzuceniu) Ostatecznym rozwiązaniem, jakie może podjąć poszkodowany gracz jest bezpośrednie zgłoszenie skargi na bukmacherów do organu nadzorującego, które wydało bukmacherowi licencję, czyli do Ministerstwa Finansów lub skierowanie sprawy do sądu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
Ten bukmacher to jakaś wydmuszka na licencji , na mejla wysłanego w piątek brak odpowiedzi do tej pory prócz automatu że zajmą się jak najszybciej sprawą... Ta nazwa "super" jest odwrotnym zaprzeczeniem ich poziomu . (n)
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
No dobra, wszyscy tak narzekacie na tego buka a mimo wszystko na nim gracie. Dlaczego? W czym jest lepszy od innych pl wynalazkow? Ja pogralem za drobne kilka typow z tenisa stolowego i potem kazdy typ szedl do recznej weryfikacji😁 A wygralem moze z 1k. Jest to raczej typowy buk do zabawy a nie do gry. Wiec co was tam tak trzyma, ze mimo narzekan nadal tam gracie?
 
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
Ja to załozyłem tylko dla bonusów i ogólnego sprawdzenia tego czegoś co sie tak reklamuje w tv :whistle: skoro wyrobiłem sobie o nim opinie w pierwszym tygodniu z czym mam do czynienia wiec odpuszczam to coś .super syf i tyle.
 
M 60

Margaret76

Użytkownik
Syf jakich malo....support -nieosiagalny...2.3 dni na odpowiedz sie czeka...a weryfikacja konta to jakis absurd..
Karteczki ..selfie i inne bzdury...juz 8 dzien to trwa niepolecam..juz zlotowki tam niezainwestuje
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
Do góry Bottom