>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Sunday Million

rybex 3

rybex

Użytkownik
Chcialbym zalozyc wątek w ktorym dowiedzialbym sie cos na temat tego &quot;kultowego&quot; turnieju online na PokerStars
A wiec chcialem wreszcie zagrac w turnieju ktorego pula robiłaby wrazenie a emocje siegały zenitu, oczywiscie wiem ze Buy-In jest stosunkowo duzy a ilosc graczy takze nie jest mała ale sadze ze z pewna doza szczescia mozna tam cos ugrac.
Prosze osoby grajace w tym turnieju aby napisały jak trudno sie do niego dostac poprzez Satelity(jezeli oczywiscie probowały) jak wysoki jest poziom graczy uczestniczacych w turnieju i co najwazniejsze jakie wyniki w nim osiagneły.
Mam nadzieje ze na naszym forum choc nie jest ono pokerowe znajda sie takie osoby i podziela sie swoim doswiadczeniem w tym temacie.
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Ja kilka razy dostałem się do SM poprzez satelity.
Z tego co pamiętam raz z 11$ rebuy - stosunkowo dużo miejsc, i z takiej za 2$- chyba 5 czy 6 wejściówek na 120 osób.
SM grałem raz, bo pozostałe bilety zamieniłem na gotówkę - 215$ to sporo ????
Sam turniej przytłacza jedynie czasem grania i ilością graczy. Poziom niczym nie odbiega od innych mtt ????
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Ja kilka razy dostałem się do SM poprzez satelity.
Z tego co pamiętam raz z 11$ rebuy - stosunkowo dużo miejsc, i z takiej za 2$- chyba 5 czy 6 wejściówek na 120 osób.
SM grałem raz, bo pozostałe bilety zamieniłem na gotówkę - 215$ to sporo ????
Sam turniej przytłacza jedynie czasem grania i ilością graczy. Poziom niczym nie odbiega od innych mtt ????
Aha czyli z twojej wypowiedzi wynika ze poziom nie jest jakos specjalnie wysoki, jednak ja czytalem ze grał tam jakis Polak wystepujacy w &quot;reprezentacji&quot; Polski. Jego ksywka to Rambo(moze komus obilo sie o uszy) z tego wynika ze same ciecie tam nie graja:-D
Szkoda ze nie napisales jaki wyniki osiagnoles w tej jednej probie jednak domyslam sie ze nie szczegolny bo pewnie bys wspomniał o wygranej;)
Na mnie wrazenie robi przede wszystkim pula a czas grania? Jak mozesz to tez napisz ile to mniej wiecej wychodzi. Jesli grałes Satelity to z Bi 2$ i bylo 5-6 wejsciowek na 120 osob to jakos mi to niepasuje bo jak ostatnio patrzylem Satelity do SM to zawsze bylo tak ze wejsciowka byla tylko dla wygranej, w turnieju bylo powiedzmy 54 osoby a Bi wynosilo 4$ czyli ze suma osob i ich BI pokrywala wartosc jednej wejsciowki, no coz moze jak ty grałes było inaczej;)

PS: gdyby ktos nie wiedzial co to za turniej to tutaj ma opis
http://www.pokerstars.com/pl/poker/tournaments/sunday-million/
 
pokerzysta 98

pokerzysta

Użytkownik
Ja kilka tygodni temu grałem w Sunday Million. Wejściówke wygrałem po kilku próbach w satelitce 11$ shootout sng (trzeba wygrać swój stół żeby przejść dalej). Jeśli chodzi o czas, to grałem od 22:30 do 3 w nocy/nad ranem, szybko czas leciał. Jak później sprawdzałem to skończyli grać po 9 rano. Stack początkowy 10.000, blindy 15 minutowe (wg. mnie za szybkie jak na taki duży turniej). Poniżej screen z moim wynikiem ????

 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
tez mnie ciekawi ten turniej i przymierzam sie , żeby w nim zagrać w końcu, albo zapłace wpisowe albo jakos przez satelity sprobuje

Mazaq coś nie możliwe, że satelita 2$ wpisowe i 120 osób, a biletów 5 czy 6 bo tak jak kolega wyżej napisał wpisowe z satelit pokrywa wartość biletów

ostatnio przypadkowo znalazłem satelite do sunday milion tylko dla polaków za wpisowe 1$ z rebuyami, gdzie gwarantowane sa dwa miejsca!! nigdzie o tym info nie mogę znaleść czy ktoś ma jakieś dokładniejsze info na temat tej satelity ilu mniej więcej graczy w niej gra i czy dużo rebuyów robią? może ktoś w niej grał?
 
M 0

mkiller

Użytkownik
Tak jak napisal, po to by sie nadbudowac ????
Turniej rebuy powinno sie rozgrywac bardzo agresywnie, wiekszosc najlepszych graczy gra fold/allin z 30% rak startowych. Pisze w tej chwili oczywiscie o fazie rebuy. Pozniej zaczyna sie &quot;normalny&quot; turniej.
 
Do góry Bottom