>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Studia i Wojsko

mlody_typ 0

mlody_typ

Użytkownik
Panowie mam problem poszedłem na studia zaoczne ale chce z nich zrezygnować kierunek mi nie pasuje ale od nowego roku akademickiego mam zamiar isc na inny kierunek i w zwiazku z tym moje pytanie co z wojskiem skoro odroczony jestem do 2011 roku ale szkola jezeli sie z niej rezygnuje podobno wysyła do wku jakiś papierek
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Z WKU to jest jedno wielkie ... nieporozumienie.
Niby miał być ostatni pobór w listopadzie/grudniu a parę dni temu czytałem, że żadnej ustawy jeszcze nie było ani nawet nie została złożona w sejmie ...
Ale jak będziesz studiował to nie ma problemu. Wypisujesz się ze starych studiów, oni albo dają ci papier albo sami wysyłają że nie jesteś już studentem. NIEZWŁOCZNIE przynosisz papier że jesteś studentem innej uczelni i mogą ci naskoczyć :p
 
mlody_typ 0

mlody_typ

Użytkownik
No tak ale ja planuje zakonczyc studia w tym jeszcze miesiacu i isc dopiero od pazdziernika przyszlego roku na nowy kierunek
 
bad-motherfucker 0

bad-motherfucker

Użytkownik
zalatw sobie jakas przejsciowa szkole najlepiej prywatna, jakies technikum zaoczne w miare tanie, pogadasz z dyrektorem i napewno zalatwisz. ja tak juz 2 rok robie nie bedac na zadnych zajeciach, za poprzedni rok szkolny zaplacilem 800, przyszedlem na poczatku tego zrobic to samo to dyrektor pytal mi sie czy chce chodzic caly czas do pierwszej klasy czy do drogiej
 
S 11

support75

Użytkownik
idziesz do szkoly gdzie sie placi za semstr, a chodzic nie musisz.
cosinus z tego co wiem jest za darmo, chodzic nie musisz a cenny papier dla wku daja.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
No tak ale ja planuje zakonczyc studia w tym jeszcze miesiacu i isc dopiero od pazdziernika przyszlego roku na nowy kierunek
To placisz w jakiejs taniej szkole zapisowe ja placilem 25 zł i odroczenie na 2 lata tyle ze po roku nie placenia i nie chodzenia wyrzucaja czy tam po semestrze ale idziesz znowu placisz 25 dostajesz papier i jedziesz na WKU i odroczka dalej tanio i pewnie znam parenscie osób które tak robia od 2-3 lat i wojsko ich nie sciga polecam ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Macie racje z tymi cosinusami ale strasznie uprzykrzają życie gdy się zmienia jedną byle jaką darmową szkołe na inną itd. Lepiej być w 1 cały czas, nawet zapłacić te 200-300 i nie ma problemu ;-)
 
bartekf84 0

bartekf84

Użytkownik
ja tam nie wiem.. ale ja nie przyjmowalem od nich wezwan... to trwalo tak chyba z 3 miesiace... az przyslali pismo ze jak sie tam do miesiaca nie stawie to ze sprawa idzie do sadu....olalem to... jak chcesz szybko sie wywinac od woja to idziesz do urzedu miasta i wymeldowujesz sie... oni wysylaja pismo do wku ze wymeldowales sie i masz swiety spokuj bo nie maja ci gdzie wysylac wezwan....
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Byłem ostatnio w WKU właśnie z zaświadczeniem i ku mojemu zdziwieniu dowiedziałem się niby to ostatni pobór jest teraz w grudniu , ale oni w każdej chwili mogą powołać ludzi na przeszkolenie. Bo jak ktoś wcześniej już wspomniał niby tyle tego krzyku było , że to zawodowe ma być , a dziewczyna w WKU powiedziała mi , że jeszcze nie wiadomo co i jak będzie bo żadne konkretne przepisy nie weszły w życie.
 
peja 1

peja

Użytkownik
Pieprzycie farmazony wojsko jest zaje.... ????

a pobory ja ostatnio slyszalem od swojego przelozonego ze maja byc do marca conajmniej :p wiec uwazajcie ????

czołem ????
 
miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP
Ja znam kilku ludzi z wojskiem mocno związanych i z tego co wiem, to żadnej ustawy nie ma, że pobory się kończą. Co więcej, przez przyszły rok na pewno jeszcze będą, bo potrzeba ludzi, a mało chętnych na zawodowego. Najlepsze wyjście? Do szkoły panowie ????
 
mathieudepologne 0

mathieudepologne

Użytkownik
Byłem ostatnio w WKU właśnie z zaświadczeniem i ku mojemu zdziwieniu dowiedziałem się niby to ostatni pobór jest teraz w grudniu , ale oni w każdej chwili mogą powołać ludzi na przeszkolenie. Bo jak ktoś wcześniej już wspomniał niby tyle tego krzyku było , że to zawodowe ma być , a dziewczyna w WKU powiedziała mi , że jeszcze nie wiadomo co i jak będzie bo żadne konkretne przepisy nie weszły w życie.
Facet w szkole nam ostatnio mówił, że czytał na necie, że jednak ostatni pobór będzie w grudniu...
 
Do góry Bottom