>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

STS- Limit stawki?

I 0

infeq

Użytkownik
Witam. Mam takie pytanie. Chciałem postawić kwotę 300 zł. przez internet, na czerwone kartki w LM na najbliższe mecze, ale system automatycznie mi tą kwotę zmniejsza do 227.27 zł. (niezależnie do tego, czy jest to kwota 228, czy kupon ako, czy solo, czy jestem zalogowany, czy też nie to zawsze maksymalna kwota, którą mogę postawić to 227.27 zł.). Dlaczego tak jest? Co jest powodem, że nie można postawić więcej niż 227.27 zł.?
 
M 837

marcios

Użytkownik
mam to samo na rzuty rożne 227,27 max obojętnie które, śmieszne posunięcie STS-u ale cóż ta firma od początku wejścia do netu straszna lipa, kursy najgorsze z naziemnych oferta raz dają rożne itp na ligi by na kolejną kolejkę już nie dać, na maile nie odpisują obojętnie o co pytałem zawsze pełna olewka klienta a ten śmieszny limit to ja rozumie gdyby punktów nie było stacjonarnych, ale jak będę chciał to zagram za ile mi się podoba w paru punktach lub wezmę kilka osób by posłali to samo więc po co ten limit przez neta to nie wiem
 
F 26

facepalm

Użytkownik
Można zagrać za więcej, wystarczy puścić kupon 2 razy. A co do rzutów rożnych to w najbliższym czasie mają być już wprowadzone na stałe.
 
Do góry Bottom