>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

STS -Granie przez internet

T 2

tuptak

Użytkownik
Witam. Wchodząc dzisiaj na stronę sts zauważyłem nową opcję, a mianowicie granie przez internet. Ktoś już się zarejestrował ? Jak to wygląda ? Będę wdzięczny za wszelkie &quot;niusy&quot;, pozdrawiam.
PS. Pytam się, bo nie widzę regulaminu, przy rejestracji trzeba nacisnąć &quot;zapoznałem się z regulaminem&quot; tyle, że jak można się zapoznać jeśli tam żadnego regulaminu nie ma.
 
K 33

kovalem

Użytkownik
Regulamin jest ogólny, na głównej stronie.
Ja się zarejestrowałem, ale czy będę korzystać ? Sam nie wiem :grin: ( nie ma to jak pójście do punktu i dyskutowanie z innymi ).
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ktoś już z tego korzysta?
Jak to wygląda?
Tutaj został poruszony temat - http://forum.bukmacherskie.com/f98/ustawa-hazardowa-prawo-hazardowe-cz-2-a-58266-44.html#post2445702
Witam, czy móglby mi ktoś powiedzieć na cholere im mój numer dowodu? Bo mi się to nie podobna
Firmy będą zobowiązane do składania miesięcznych raportów do Urzędów Celnych, kto ile wygrał w danym miesiącu.
Zatem Twoje dane będą potrzebne do raportów... Dokładnie nie wiadomo jak to będzie wyglądało.
Tutaj pojawiła się informacja prasowa - http://www.rp.pl/artykul/68861,705762-Wygrane-w-zakladach-wzajemnych-przez-Internet-bez-tajemnic.html
Projekt MF przewiduje ponadto rozszerzenie zakresu informacji sporządzanych na temat zakładów wzajemnych dla naczelników urzędów celnych o dane związane z zawieraniem zakładów wzajemnych przez Internet.
Podmioty urządzające zakłady wzajemne przez Internet będą miały obowiązek przesyłania informacji o wpłatach, wypłaconych lub wydanych wygranych naczelnikowi urzędu celnego właściwemu ze względu na siedzibę podmiotu. Do przekazywania zaś informacji o wystawionych i anulowanych imiennych zaświadczeniach o uzyskanych wygranych właściwym pozostanie naczelnik UC obejmującego terytorialnym zasięgiem działania miejsce wykonywania czynności (np. wystawiania imiennych zaświadczeń o wygranej).
Według ministerstwa takie rozwiązanie pozwoli na powiązanie ewentualnych kontroli z miejscem wykonywania czynności. Informacje o sumie wpłat, sumie wypłaconych i wydanych wygranych w sieci mają być przesyłane w terminie dziesięciu dni od zakończenia miesiąca, którego dotyczą.
Jak ktoś jest cierpliwy to może przeczytać ten &quot;krótki projekt&quot; - http://www.mf.gov.pl/_files_/bip/bip_projekty_aktow_prawnych/if/rozp_v8a_20110810__2__11_08_2011.pdf
Aby wszystko dobrze zrozumieć należy być jednocześnie: prawnikiem + programistą/informatykiem. Takich połączeń to chyba wiele nie ma...
 
B 0

bezsens

Użytkownik
Jak się chciałem zarejestrować, wyskoczyła mi informacja, że mój e-mail znajduje się już w bazie danych. Nie rejestrowałem się wcześniej, a na mejlu żadnego mejla z informacją o wcześniejszej rejestracji też nie było. Miał ktoś podobnie?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
ale oni są z nielicznych działających legalnie firm na terenie naszego kraju i na pewno znajdą się tacy co nie będą ryzykować grając nie zgodnie z prawem
 
parabolicstg 0

parabolicstg

Użytkownik
mam plan, który pewnie niejeden już obczaił, a mianowicie po wypłatę do 1000 zł będa chodził do stacjonarnego STS-u, i innej firmy .
A trzeci organ od którego będe czerpał zyski to będzie net, ale tylko z jednej firmy, nie chce po prostu zeby mnie zbanowali z powodu grania u różnych firm , a tak jak wspomniałem wyżej to chyba się nikt nie dowie.
Zreszta powiem szczerze nie znam sie na bukmacherce od strony prawnej
 
yogoro 1

yogoro

Użytkownik
Ponadto pierwsze 20 000 zarejestrowanych użytkowników otrzyma od nas rewelacyjne BONUSY startowe!
Ciekawe czy się załapałem, wiadomo coś dokładniej o tych bonusach? Mam nadzieję, że będzie można wpłacać pieniądze w punkcie, a nie tylko drogą bankową. A co do opodatkowania, rozumiem, że wliczają podatek i zmieni się tylko to, że będzie można tak samo obstawiać mecze w internecie jak i stacjonarnie. A nie, że będę jeszcze musiał latać po urzędach i płacić ich podatki - śmieszne, ale po Polskim rządzie ostatnio wszystkiego można się spodziewać.
 
K 16

kkkc2

Użytkownik
Dobrze jakby była możlowość wpłat i wypłat takich jak w większości bukmacherów. Bo wtedy można by było np. wygrane pieniądze w betclic wypłacać na moneybookers i netteler. Z moneybookersa i nettelera wpłacić na STS. W STS te pieniądze troszke obrócić i wypłacać legalnie (już opodatkowane) na konto bankowe. Jak wam się to widzi?
 
wojteklog 0

wojteklog

Użytkownik
Niech mnie ktos w koncu oswieci z tym podatkiem, prosze,
Bukmacher stacjonarny STS, stawiam 5 zl, jesli odejme od tego podatek wychodzi chyba 4,60 zl - to jest moja stawka, w tym momencie zaplacilem podatek za bukmachera. Nie za siebie, nie za to co zarobie, wiec jesli trafie i wygram, musze zaplacic podatek, zgadza sie? Jesli tak, to czy jest jakis prog podatkowy?
Inna sprawa, bukmacherzy internetowi, nie pobieraja podatku, ja go nie place wiec to jest nielegalne? a moze w ogole gra u zagranicznych bukmacherow jest nielegalna? Czy to bedzie legalne kiedy zaplace podatek?
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
O jakim podatku wy mówicie :?: Może chcecie jeszcze gejowe płacić za puszczenie kuponiku. Podatek w STS płaci się od wygranej, i może w dobie socjalizmu trudno w to uwierzyć ale wszystko oprócz tego podatku zostaje w waszej kieszeni.

Co do samej akcji grania przez internet w STS. Narazie rejestracja w tym systemie to nic innego jak podanie odpowiednim urzędom swoich danych żeby wiedzieli gdzie za tobą szukać. Zero konkretów, brak sensu rejestracji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
L 147

luminat

Użytkownik
MaciekLeo - a od kiedy płaci się podatek od wygranej? A właśnie że jest podatek gejowy od puszczenia kuponu - złodzieje (czyt. państwo) w bukach stacjonarnych zabiera 12 % od stawki i tą pomniejszoną kwotę mnoży się przez kurs kuponu.
Kolega chyba nigdy nie grał w bukach stacjonarnych, a zabiera głos ;)
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Luminat. Podatek od wygranej płaci się od zawsze ???? a to, że 12% zabiorą Ci od stawki nie ma znaczenia, to i tak jest nazywane podatkiem od wygranej pieniężnej
 
Do góry Bottom