>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Strona ze statystykami

totyp 1

totyp

Użytkownik
Witam mam problem ze znalezieniem statystyk drużyn narodowych ze spotkań towarzyskich. Czy ktoś zna dobra stronę ze statystykami ?
 
rogerfederer 40

rogerfederer

Użytkownik
Witam mam problem ze znalezieniem statystyk drużyn narodowych ze spotkań towarzyskich. Czy ktoś zna dobra stronę ze statystykami ?
nie wiem czy to ci pomoże ale bet-at-home ma bardzo ciekawe statystyki wszystkich lig, może i są tam mecze towarzyskie tego nie sprawdzałem ale podejrzewam że jak jest liga wietnamska i takie tam to i to może być . pozdro
 
B 0

borsuk92

Użytkownik
Nie chcialbym spamowac na forum, wiec podepne sie z moim pytaniem do tego tematu.
Czesto komentatorzy maja swietne statystyki, ktore sa naprawde ciekawe i mogace wiele pomoc w analizach. Np. &quot;Angielska druzyna od 15 lat nie wygrala na El Madrigal Stadium&quot; lub &quot;w starciach tych 2ch druzyn w Lidze Mistrzow Arsenal Londyn wygrywal 8krotnie, 5 razy padl remis, a 3 razy wygrywal Liverpool&quot; (to tylko przyklady).
Podsumowujac: Gdzie mozna znalesc strony z duzo wnoszacymi statystykami do analizy meczow? Dokladnie w Europie druzyn swoich lig jak i Lidze Europy oraz Lidze Mistrzow.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Nie chcialbym spamowac na forum, wiec podepne sie z moim pytaniem do tego tematu.
Czesto komentatorzy maja swietne statystyki, ktore sa naprawde ciekawe i mogace wiele pomoc w analizach. Np. &quot;Angielska druzyna od 15 lat nie wygrala na El Madrigal Stadium&quot; lub &quot;w starciach tych 2ch druzyn w Lidze Mistrzow Arsenal Londyn wygrywal 8krotnie, 5 razy padl remis, a 3 razy wygrywal Liverpool&quot; (to tylko przyklady).
Podsumowujac: Gdzie mozna znalesc strony z duzo wnoszacymi statystykami do analizy meczow? Dokladnie w Europie druzyn swoich lig jak i Lidze Europy oraz Lidze Mistrzow.
Np. Szpakowskiemu wszystko wylicza &quot;Tygodnik Kibica&quot; uderz do nich może tobie też pomogą ????
A tak na poważnie używaj opcji Szukaj bo już kilkakrotnie było zadane to pytanie.
 
Do góry Bottom