>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

strona nie dziala

tomekk39 56

tomekk39

Użytkownik
ktoś ma taki sam problem ? nie dziala mi strona pokerstars.eu
wczoraj też nie działała i nie mam jak pobrać launchera..
Przekroczono limit czasu połączenia
Serwer www.pokerstars.eu zbyt długo nie odpowiada.
Witryna może być tymczasowo niedostępna lub zbyt obciążona. Spróbuj ponownie za kilka minut.
Jeśli nie można otworzyć żadnej strony, należy sprawdzić swoje połączenie sieciowe.
Jeśli ten komputer jest chroniony przez zaporę sieciową lub serwer proxy, należy sprawdzić, czy program Firefox jest uprawniony do łączenia się z Internetem.

edit@ probowalem tez wejsc na innym lapku i też nie dziala
 
tomekk39 56

tomekk39

Użytkownik
u mnie nie działa pokerstars.eu i pokerstars.com natomias pokerstars.net działa pobrałem launcher i zainstalowałem i tam chyba można tylko grać za free a to mnie nie interesuje
 
M 0

marek1980

Użytkownik
Nie działa pokers stars eu, titan poker - wyskakuje błąd w wyszukiwarce &quot;ERR_CONNECTION_TIMED_OUT&quot;.
Strona fult tilt poker eu działa, ale nie da się zalogować!!!! Wyskakuje komunikat błędny login lub hasło.
Inne poker roomy również mają problemy.
To raczej nie wygląda na awarię (w tym samym czasie wszystkie mają ten sam problem?), tylko na koniec pokera online w Polsce. Chciałbym się jednak mylić...
PS. Titan pokera udało mi się odpalić z kopii zapasowej. Nie da się złożyć depozytu ani grać na stołach. Support nie odpowiada.
 
Do góry Bottom