>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Strona do bloga - którą wybrać?

pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Witam, mam pewien problem, mianowicie od dłuższego czasu myślę o założeniu własnego bloga. Nie wiem jeszcze, czy byłby on z typami, czy snookerowy, czy ogólnosportwy, jednak problem tkwi w wyborze strony do bloga. Aktualnie widzę, że zakładacie je na stronach blogspot, widziałem też blox. Waszym zdaniem, która strona byłaby najlepsza? Czy któraś z tych dwóch, czy może inna? Wymieńcie plusy i minusy. Z góry dzięki za pomoc! ????
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Może plusów i minusów nie wymienię, bo się nie znam, ale kumpel ma bloga na blox i jest zadowolony, więc może tam? Ale poczekaj najlepiej na odpowiedź bardziej obeznanych w temacie ????
 
A 23

adam2173

Użytkownik
Blogabet.com całkiem dobre, ale niewiele samemu można tam zmieniać - służy tylko do podawania typów.
Natomiast ja polecam właśnie blogspot.com
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Najlepszy wordpress ale zainstalowany na jakimś serwie a nie z wordpress.com
A! Właśnie, całkiem o wordpressie zapomniałem. Idealny na bloga, ale musisz instalować na serwerze i jeśli jesteś w tym zielony to może być ciężko, aczkolwiek są w necie tutoriale. Przypomniało mi się jak zobaczyłem tę nazwę, że kiedyś miałem bloga nt serialu Traveler, który dostał cancela, więc i ja nie prowadziłem bloga ????
 
Do góry Bottom