>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Stawkowanie singli, przy skuteczności 40-50%

R 0

rahit

Użytkownik
Witam.
Mam pytanie do bardziej zorientowanych kolegów.
Mianowicie na symulacji przy próbie trochę ponad 100 kuponów singli mam skuteczność trafień 40-50%, przy założeniu, że najniższy kurs to 2,28, co z podatkiem daje kurs 2.
Jaki według Was byłoby najbardziej optymalny sposób stawkowania, aby wyjść na plus?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Pozdrawiam.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
50% skuteczności przy kursie 2 to za mała skuteczność, żeby wyjść na + niezależnie od stawkowania.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Gram tylko single i wszystkie typy stawkuje plasko za 5% budzetu. Czasami trafi sie pewniak to grm za podwujna stawke czyli za 10%. 40-50% skutecznosci to bardzo slabo. Nie wyjdziesz na tym na plus. Tym bardziej, ze nie wiem po co, grasz na bukach z podatkiem. Do tego symulacja to nie to samo co gra. Przekonasz sie jak zaczniesz grac za pieniadze.
 
R 0

rahit

Użytkownik
Gram tylko single i wszystkie typy stawkuje plasko za 5% budzetu. Czasami trafi sie pewniak to grm za podwujna stawke czyli za 10%. 40-50% skutecznosci to bardzo slabo. Nie wyjdziesz na tym na plus. Tym bardziej, ze nie wiem po co, grasz na bukach z podatkiem. Do tego symulacja to nie to samo co gra. Przekonasz sie jak zaczniesz grac za pieniadze.
Przegrałem juz trochę pieniedzy, dlatego teraz robię symulację.

Jak grac bez podatku w Polsce?
 
crazy_typer 0

crazy_typer

Użytkownik
wyjście na plus ,grając single z podatkiem jest praktycznie nie możliwe no chyba że ktoś ma ponad przeciętną skuteczność ,wielu graczy nie zwraca uwagi na ten rozbójniczy podatek :(
 
A 2,9K

Adas_84.23

Użytkownik
Single są nie opłacalne dubel przy takim procencie skuteczności już owszem a znalezienie dwóch dubli dziennie jest bardzo możliwe nawet jak wchodzi jeden na trzy jest plus jeden na cztery zwrot przy kursie 4.20 pozdro
 
M 94K

michalkin

Użytkownik
Single są nie opłacalne dubel przy takim procencie skuteczności już owszem a znalezienie dwóch dubli dziennie jest bardzo możliwe nawet jak wchodzi jeden na trzy jest plus jeden na cztery zwrot przy kursie 4.20 pozdro
Pokaż mi twoja statystkę, że jesteś w stanie wygrywać minimum co 4 kupon z kursem ponad 4.00. od razu ci mowię, że nie masz najmniejszych szans w dłuższej perspektywie grać takich kursów i wychodzić na plus.
 
A 2,9K

Adas_84.23

Użytkownik
Gram w tą grę od ponad 18 lat nie powiedziałem że zawsze będzie wchodzić co 4 czasem nie idzie 10 z rzędu trzeba odpuścić ale i czasem 5 z rzędu wchodzi nie mam chęci tu się wyświetlać przed nikim moimi statystykami swoje zdanie przedstawiłem jak komuś nie idzie radzę się nie zabierać za to Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom