>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Statystyki NBA

ojciedz 6

ojciedz

Użytkownik
Witam serdecznie,
jako że w tym roku planuję włączyć do swoich kuponów coś z NBA potrzebne
mi będą obszerne statystyki. Przede wszystkim zależy mi na zestawieniu dokładnych wyników spotkań z poprzednich sezonów wraz z kursami, jakie były wystawione na dane mecze.
Dziękuję z góry wszystkim, którzy zechcą podzielić się adresami stron.
Pozdrawiam!
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Zacznijmy od tego,że statystyki z poprzednich sezonów są prawie bezużyteczne. Układ sił zmienia się bardzo szybko. Przykładowo Nets powinni być w tym sezonie gdzieś w top4 wschodu,a rok temu byli na dnie. Orlando odwrotnie. Kiedyś byli nieźli teraz zaczną tankować. Prawdopodobnie Chicago zaliczy regres zwycięstw. Boston powinien wreszcie odpaść z walki o mistrzostwo.
Najlepiej chyba poczekać aż zespoły rozegrają po kilka spotkań i wtedy ocenić ich formę. Sezon w NBA jest długi i nie trzeba się spieszyć z wczesnym typowaniem bo i tak będzie aż 2460 spotkań.

Moim zdaniem najlepszym pomocnikiem do typowania jest blog na stronce NBA „ten before tip” tylko trzeba siedzieć do późna bo wpisy są tam kilkanaście minut przed spotkaniem.
 
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
Witam serdecznie,
jako że w tym roku planuję włączyć do swoich kuponów coś z NBA potrzebne
mi będą obszerne statystyki. Przede wszystkim zależy mi na zestawieniu dokładnych wyników spotkań z poprzednich sezonów wraz z kursami, jakie były wystawione na dane mecze.
Dziękuję z góry wszystkim, którzy zechcą podzielić się adresami stron.
Pozdrawiam!
covers.com
kursy amerykańskie
 
Do góry Bottom