>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

StatisticSports

januszforzza 0

januszforzza

Użytkownik
Znalazłem w sieci bardzo ciekawą stronę która innowacyjnie przedstawia statystyki live i ma bardzo ciekawe narzędzie do tworzenia notyfikacji informujących na przykład o tym która drużyna ma dużą przewagę w meczu i tak dalej.
Dostępna opcja 7 dni za free.
https://statisticsports.com/en/livesoccer/5percent-discount-forever
Możecie przykładowo ustawić aby przychodziły Wam notyfikacje gdy jedna z drużyn dostanie 2 czerwone kartki.
Po takim wydarzeniu dostajecie notyfikacje która jest wysyłana przez dedykowaną aplikacje dostępną do ściągnięcia na stronie. Poza tym można ustawić wiele innych notyfikacji, np. na ekipy które mają 70% więcej strzałów i 70% więcej dangerous attack na live. Także zabawa kursami a w planach nawet notyfikacje pod Race to X corners i wiele innych.
Dostępna jest testowa opcja na 7 dni czyli 7 days free trial. I PEŁEN FULL dostęp do wszystkich opcji.
Mam kontakt z właścicielem który dzięki swojej uprzejmności zdecydował się udostępnić link z obniżką 5% NA ZAWSZE dla Polskich użytkowników. Na zawsze to znaczy, że co miesiąc przy zakupie lub odnowieniu abonamentu zapłacicie 5% mniej.
Warunkiem jest rejestracja z tego linku.
https://statisticsports.com/en/livesoccer/5percent-discount-forever
Przetestowałem i polecam bo naprawdę lux narzędzie, przydaje się i zaoszczędza mnóstwo czasu na ręczne szukanie meczów.
Ogólnie 3 opcje do wyboru Lite (17 EUR), Deluxe (37 EUR) i Platinum (77 EUR)
Przy próbie uzyskania pełnego dostępu do strony na 7 dni za free zostaniecie poproszeni o dokonanie wpłaty którą MOŻECIE ANULOWAĆ w każdej chwili trwania okresu testowego, wiec w razie anulowania cała kwota wróci do Was.
Istnieje opcja aby to pominąć. Wystarczy, że się zarejestrujecie i podacie swój nick + e-mail do mnie na PW a ja przekaże to bezpośrednio do właściciela który udostępni Wam pełen dostęp do strony na 7 dni.
Ja przykładowo skonfigurowałem sobie notyfikacje na strzały plus dominacje jednej z drużyn.
A wygląda to tak:


PS: StatisticSport poszukują również osoby ktora podjęłaby się tłumaczenia strony. Naprawdę nie jest tego dużo a można otrzymać 2,3 miesiące z full dostępem za free, alternatywnie wynagrodzenie w postaci €€ na Skrilla.
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Haha no pamiętam czasy telegazety jak byłem dzieciakiem sprawdzałem na stronie &quot;820&quot; wyniki live i ile tam Man United wygrywa... czy przegrywa i spisywałem kursy STS pod numerem &quot;810&quot; czy jakoś tak :p
A co do strony to dzięki niej możesz stworzyć swój własny system.
Można uzyskać sporą przewagę na live dzięki temu.
Możesz zrobić regułę na 80% więcej strzałów jednej drużyny, ustawić notyfikacje np. gdy będzie 7 rzutów rożnych do 30 minuty. Naprawdę wiele fajnych opcji.
Ktoś kto lubi takie systemy i zabawę ze statystykami z pewnością będzie się tam czuł jak ryba w wodzie, tym bardziej, że jest dostępny &quot;free trial&quot; czyli 7 full pełnych dni testowania wszystkich opcji za darmo.
Jesteś przedstawicielem ?
 
Do góry Bottom