>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sprzedanie kursu Back

9 0

909090damian

Użytkownik
Powiedzmy że kupiłem kurs BACK i kurs ten spadł, w teorii niby mogę go teraz sprzedać z zyskiem(chyba ze sie myle), chciałbym to zrobić zanim się mecz zacznie, ale nie mogę znaleźć gdzie to mogę zrobić.
 
F 21

fraktal

Użytkownik
Powiedzmy że kupiłem kurs BACK i kurs ten spadł, w teorii niby mogę go teraz sprzedać z zyskiem(chyba ze sie myle), chciałbym to zrobić zanim się mecz zacznie, ale nie mogę znaleźć gdzie to mogę zrobić.
Jeśli chcesz sprzedać typ z zyskiem możesz zagrać kurs LAY (czerwone pole) na dany typ. Zysk ten jednak nie jest gwarantowany, ponieważ jest zależy od wyniku końcowego.
Jeśli chcesz zanotować mniejszy jednak pewny zysk, możesz skorzystać z wbudowanego narzędzia -&quot;cash out&quot; , bądź też samemu odpowiednio zrównoważyć stawkę na typ przeciwny generując surebeta.
Jeśli grasz na betfair, skrót do narzędzia cash out znajduje się w zakładce o tej samej nazwie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
9 0

909090damian

Użytkownik
Powiedzmy ze 2h przed meczem kurs wynosi 3.0, pobieram BACK i godzinę przed spotkaniem kurs spada do 2.0, właśnie na tym chciałbym zarobić
Ten cash-out to chyba sprzedanie bukmacherowi a nie innym graczom, zawsze kojarzył mi się z wysoką marżą i nieopłacalnością znaną mi ze zwykłych bukmacherów, dlatego myślałem, że można to sprzedać komuś kto akurat chce to postawić.
A lay tak jak powiedziałeś zależny jest od wyniku, a chciałbym zarobić tylko na zmianach kursów.
 
F 21

fraktal

Użytkownik
Powiedzmy ze 2h przed meczem kurs wynosi 3.0, pobieram BACK i godzinę przed spotkaniem kurs spada do 2.0, właśnie na tym chciałbym zarobić
Ten cash-out to chyba sprzedanie bukmacherowi a nie innym graczom, zawsze kojarzył mi się z wysoką marżą i nieopłacalnością znaną mi ze zwykłych bukmacherów, dlatego myślałem, że można to sprzedać komuś kto akurat chce to postawić.
A lay tak jak powiedziałeś zależny jest od wyniku, a chciałbym zarobić tylko na zmianach kursów.
Ja gram na betfair, tak więc klikając opcję &quot;cash out&quot; z automatu sprzedaję kurs innemu graczowi. Poza tym czy to ważne komu sprzedajesz?? Najważniejsze by wygenerować optymalny zysk dla konkretnej zmiany kursu.
Skoro jednak się upierasz skontruj swój typ generując surebeta i masz pewny zysk bez względu na rozwój zdarzeń.
A tak bardziej realistycznie podchodząc do tematu tak wysokie zmiany kursów pre- pley należą do rzadkości. Grając dla przykładu na bet 365, nawet jeśli będziesz trafiał w spadki marża buka nie pozwoli Ci wygenerować zysku w większości przypadków.
 
Do góry Bottom