>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

[sprzedam] kartę sat Sky Star 2 PCI

kwiat 0

kwiat

Użytkownik
Witam!
mam do sprzedania (niestety) wspaniałą, cudowną i niezbędną rzecz każdego kibica! Dzięki temu urządzeniu i odpowiedniej wiedzy (którą na początek służę początkującym) można obejrzeć 99 % meczy. Nie będę tu pisał w jaki sposób, bo forum nie jest od tego, wiadomo ???? Zainteresowanych zapraszam na PW, co do ceny to na pewno się dogadamy. Do karty dodaję oczywiście CD ze sterownikami, CD bonus ode mnie, pilota i czujnik do pilota pod port COM.
Nigdy bym tego nie sprzedał, ale kupiłem notebooka i teraz potrzebuję takiej samej karty ale w wersji USB z wiadomych powodów...
 
kwiat 0

kwiat

Użytkownik
Szczerze to dałem za nią około 250 zł ale to były czasy, gdy Cyferka była rozpracowana ???? Teraz nowe chyba w granicach 200 zł w sklepie. Myślę, że za 150 zł mogę oddać. Pisać na PW.
 
kwiat 0

kwiat

Użytkownik
Jakość meczy? To nie są tylko mecze! Jak dobrze sobie poustawiasz i poświęcisz trochę czasu to będziesz miał około 2000 kanałów z całego świata. Jakość jest taka sama jak z każdego odtwarzacza cyfrowej telewizji. Może troszkę słabsza, bo monitor to nie to samo co TV.
 
Do góry Bottom