>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[sprzedam] język komentatorów sportowych

iniesta24 0

iniesta24

Użytkownik
sprzedam prezentację maturalną z języka polskiego &quot;Na wybranych przykładach z prasy, audycji radiowych i telewizyjnych omów język i styl sprawozdawców sportowych&quot;. W pracy omówiłem zagadnienia stylu i języka różnych komentatorów, komentujących różne dyscypliny sportowe. Wszystko podparte fachową bibliografią opisującą problem stylu i języka sportowego. Do prezentacji posiadam także materiały audio oraz artykuł prasowy, możliwe do wykorzystania w prezentacji. Praca jest jednak tak skonstruowana, że można ją przedstawić ustnie, bez konieczności pokazywania komisji nagrań audio.
W cenie prezentacji zawarty jest tekst wystąpienia, bibliografia+ konspekt wypowiedzi, kartka z cytatami, ksero wykorzystanego w wystąpieniu artykułu prasowego, ksero najważniejszych zagadnień z wykorzystanej bibliografii, a także płyta CD-ROM z analizowanymi nagraniami komentatorów sportowych. (cena 80zł- do negocjacji)
Kontakt mailowy: [email protected]
 
iniesta24 0

iniesta24

Użytkownik
prezentacja była moja.

Witam, zbliża się matura 2011.
Mam do sprzedania prezentację maturalną na temat:
&quot;Na wybranych przykładach z prasy, audycji radiowych i telewizyjnych omów język i styl sprawozdawców sportowych&quot;.​

Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy pod adresem: [email protected]
Pod adresem mailowym odpowiem też na wszystkie inne pytania.
 
Do góry Bottom