>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sprzedaż auta

ted 9,5K

ted

Forum VIP
Ma ktoś jakieś większe doświadczenie w tym ? Chodzi głównie o to co pisać w ogłoszeniu, na jakich portalach je wklejać a także cena i w jakiej porze roku,bo to też ważne.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Najlepiej wystaw na otomoto, bo płacisz tylko za sms`a (chyba 3,66) i masz ogłoszenie na otomoto oraz automatycznie na allergo.
Większych stron z ofertami aut nie znam. Możesz też w portalach regionalnych wystawić jak tablica czy coś w tym stylu.
Co wpisać, hmm oprócz wszystkich szczegółów wyposażenia, możesz napisać że był serwisowany, garażowany, bezwypadkowy, 1 czy 2 właściciel, zadbany - igła ???? , nigdy Cię nie zawiódł, wszystkie wymiany przeprowadzane na bieżąco (płyny, oleje, filtr), do kiedy masz OC i przegląd. To chyba takie podstawowe informacje jaki mi teraz przychodzą do głowy.
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
proponuje allegro (zwykłe ogłoszenie) nie jakieś aukcje itp.Koszt ogłoszenia jak dasz np 10 fotek to ok 12 zł.polecam także lokalne strony z ogłoszeniami.co pisać ???? prawdę ????
Sprzedawałem sam miesiąc temu auto i powiem że klient jest wybredny.
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
??? 30 zł? może zaznaczyłeś w opcjach np ogłoszenie wyróżnione itp.jest tam płatnych ok 20 opcji które &quot;faworyzują&quot; Twój anons.Albo dodałeś 30 zdjęć wysokiej jakości.
w allegro dajesz jako zwykłe ogłoszenie.(nie aukcja,czy kup teraz) .coś musiałeś sobie kliknąć przypadkowo.
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
aha już wiem.Ty dałeś na allegro i licytacje na aukcji allegro. A powinieneś tak zrobić,dajesz na allegro z automatycznym przekierowaniem na otomoto.Jak dawałaś licytacje nie zapomnij ustawić ceny minimalnej której nie widzą kupujący.Ja polecam dawać tak jak to ogłoszenie
http://otomoto.pl/volkswagen-polo-super-stan-jeden-wlasciciel-C25735353.html
to ogłoszenie.znajdujesz go na allegro klikasz i jesteś na OTOMOTO.takie jak to kosztuje ok 12 zł.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Jak sie wystawia takie ogłoszenie na allegro to cena bedzie własnie tak z 30zł albo i wiecej bo też tak zrobiłem, bardziej opłaca sie na otoMoto tam wystawienie kosztuje od 9zł i auto jest widoczne na allegro tzn ktoś tam sobie ustawi kryteria i mu wyskoczy a po kliknięciu przeniesie na otoMoto.
Co napisać to najlepiej popatrzyć co inni piszą, w Poslce ludzie lubią być oszukiwani ???? ???? jedynie unikał był słowa &#39;igła&#39; bo to już z lekka żenada sie zrobiła:p
 
Do góry Bottom