>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Sposób Na Australia Open

Status
Zamknięty.
luk06 0

luk06

Użytkownik
Witam !!
Spotkałem się z opiniami że gdy stawiamy w tenisie w eliminacjach na pewniaki to te mecze wchodzą. W związku z tym że dzisiaj i jutro są eliminacje to postanowiłem postawić na mecze, których kurs nie przekracza 1,30 zł. W sumie jak obstawiłem z ponad 20 meczy wyszło mi 657,20 zł za stawkę 2zł. Zapraszam do komentowania i czy takie założenie jest pewne.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
A co ma piernik do wiatraka???? Przecież czy to eliminacje, czy turniej to nie ma większej różnicy. Nawet najpewniejszy typ może nie wejść. To co opisujesz to nie jest żaden system. To po prostu porada, jak uszczuplić swój budżet.
 
himen1989 0

himen1989

Użytkownik
Witam !!
Spotkałem się z opiniami że gdy stawiamy w tenisie w eliminacjach na pewniaki to te mecze wchodzą. W związku z tym że dzisiaj i jutro są eliminacje to postanowiłem postawić na mecze, których kurs nie przekracza 1,30 zł. W sumie jak obstawiłem z ponad 20 meczy wyszło mi 657,20 zł za stawkę 2zł. Zapraszam do komentowania i czy takie założenie jest pewne.
Człowieku jak tobie wejdzie 20 typów to będziesz mistrzem:-D
Zawsze z tasiemca jakiś mecz nie wchodzi, a jak wejdą to masz tylko wielkie szczęście.
Pozdr.
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Oj gdyby tak było to bym się tarzał w zielonych... ???? ???? ???? ???? a do miasta (2km) przylatywał śmigłowcem ????
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Co prawda system to żaden nie jest ale 20 typów jest możliwym do wejścia :)
ok. Rok temu puściłem kupon w bukmacherze naziemnym -&gt; Milenium kupon na którym dałem 18 spotkań z tenisa: Stawka: 2 zł i weszły mi wtenczas wszystkie 18 spotkań i wygrałem 180 zł tam z groszami. ;]
ale tutaj nie warto dawać na samych faworytów bo dużo się dzieje w ostatnim czasie w tenisie...dużo niespodziewanego.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
nie smiejcie sie bo u mnie koles postawil 32 zdarzenia z tenisa w tamtym roku w stsie i weszly mu wszystkie wiec cuda sa mozliwe
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
ramzi

kim ty jestes zeby mi zwracac uwage
jestes smieciem na forum a sie sadzisz jak byl bys adminem

????

na drugi raz nie komentuj moich postow
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Nie komentuj? bo co?? zaśmiecasz forum gównianymi postami i jeszcze mnie nazywasz śmieciem...stuknij się głową w monitor, może pomoże...
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
zapamietaj sobie nie jestes modem ani adminem wiec nie zwracaj mi uwagi
dotarlo!!!

raczej tobie by sie przydalo postukac w glowe
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Do głupiego nic nie przemówi...skończ ten offtop i zapamiętaj, przed wejściem na forum postukaj się trochę w głowę, może coś się przestawi...

Dotarło??
 
L 72

loozer21

Użytkownik
hehe twoj sposob mnie rozbawił, wogole widac ze chyba masz 0 doswiadczenia. Zawsze były sa i beda niespodzianki tak jak np Murray ktory zapewne spier***** Ci kupon ale i dobrze bo jak by weszło to bys sie uwazał za jakiegos experta a zapewniam Cie ze nimnie jestes.
 
midel 189

midel

Użytkownik
anapolon w 10 dni 200 postów - mówi samo za siebie -SPAMER !!! Daj mu spokój Ramzi, na głupotę nie ma lekarstwa :jezora:
 
D 0

donkamillo

Użytkownik
To z pewnością nie jest system....
Takie mecze eliminacyjne częścien wchodzą z tego powodu bo w eliminacjach najlepsi &quot;muszą&quot; wygrać ale oczywiście tacy tez przegrywają i coś wtedy nie wchodzi....
Jest szansa że wejdzie duża bo w tenisie faworyci przeważnie wygrywają ale jest bardzo duze ryzyko że nie wejdzie bo po prostu w takich tasiemcach czesto cos nie wchodzi....
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Ok dam mu spokój, dostałem warna za obrazę użytkownika...200 postów w 10 dni ???? no comment, pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom