>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Sportmarket jak obecnie grać

G 0

gallanonimm

Użytkownik
Witam jak obecnie grać na sportmarket ? Nie chodzi mi tylko o granie ale o wypłaty potencjalnych wygranych.

Czy jest jakieś rozwiązanie dla Polaków? wiem o vpn , ale to nie jest DOBRE rozwiązanie podczas weryfikacji (ALM lub KYC )

Czy ktoś wypłacał z sukcesem depozyty poniżej 1k euro kilka razy w miesiącu bez weryfikacji ?
 
H 73,6K

hagi84

Użytkownik
Czesc

Ale po co Ci vpn itp jak mozesz grac normalnie z polskiego IP, na swoje dane i zweryfikowac konto polskim adresem.

Bez weryfikacji? nic tam nie wyplacisz bez weryfikacji, zweryfikowac konto trzeba normalnie zwyklym ID i rachunkiem.

Sportmarket to uznana firma, jedyny problem to aktualnie platnosci ( nie maja skrilla ani netka) , ale da sie robic depozyty fintechami (przelewy na ich konto osobiscie) i tak samo dziala wyplata pieniedzy
Depozyt trwa paredziesiat minut, wyplaty pieniedzy roznie, ale przewaznie max 24 h.
 
H 73,6K

hagi84

Użytkownik
Można normalnie grać, blokada jest, wystarczy ustawić dnsy w laptopie
Z płatnościami jest problem, tak jak wyżej napisałem, wystarczy do nich napisać na czat albo poprzez maila ( kontakt błyskawiczny) i Ci napiszą konkretnie jak zasilić konto. Żaden problem jak ma się jakiekolwiek fintechy
 
Otrzymane punkty reputacji: +120
Do góry Bottom