>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Sportingbet 5 USD bez depozytu

K 0

kondi

Użytkownik
1. Zarejestruj się w serwisie Sportingbet Przez specjalny link który dostałeś w newsletterze, jeśli nie dostałeś maila z promocją, nie przysługuje Ci bonus.
[UWAGA! podczas rejestracji jako walutę konta należy wybrać USD).

2. Zanotuj swój numer ID użytkownika nadany podczas rejestracji.

3. Na adres e-mail: [email protected] wyślij ID użytkownika przyznane po rejestracji w temacie emaila wpisz 5 USD

4. Twoje konto w Sportingbet zostanie zasilone w ciągu 72h od otrzymania emaila.

Tylko dla nowych użytkowników
 
N 31

nazz

Użytkownik
Promocja skierowana jest do nowych użytkowników zarejestrowanych po 09.01.2006. Z bonusa mogą skorzystać tylko Ci klienci, którzy otrzymali newsletter z promocją. Sportingbet zastrzega sobie prawo weryfikacji prawa udziału klienta w promocji. Owe prawo egzekwowane będzie poprzez żądanie przesłania oryginalnie wysłanego do klienta newlsettera z promocją.

A jak zapytają o tego newslettera? Chyba lepiej się zarejestrować i poczekać na newslettera. Albo lepiej: kondi jeśli możesz to prześlij mi tego newslettera na maila: nazz1^*^o2.pl (oczwyiście @ zamiast ^*^ - tak dla zabezpieczenia przed spamerami).
Z góry dzięki.
 
K 0

kondi

Użytkownik
Rób jak chcesz, korzystałem z masy tego rodzaju promocji, i nigdy mnie nie pytali o email, chociaz go nawet nie dostalem.
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Promocja skierowana jest do nowych użytkowników zarejestrowanych po 09.01.2006. Z bonusa mogą skorzystać tylko Ci klienci, którzy otrzymali newsletter z promocją. Sportingbet zastrzega sobie prawo weryfikacji prawa udziału klienta w promocji. Owe prawo egzekwowane będzie poprzez żądanie przesłania oryginalnie wysłanego do klienta newlsettera z promocją.

A jak zapytają o tego newslettera? Chyba lepiej się zarejestrować i poczekać na newslettera. Albo lepiej: kondi jeśli możesz to prześlij mi tego newslettera na maila: nazz1^*^o2.pl (oczwyiście @ zamiast ^*^ - tak dla zabezpieczenia przed spamerami).
Z góry dzięki.

Otrzymał juz ktos te 5 dolcow mimo iz nie dostal przedtem newslettera?
 
K 0

kondi

Użytkownik
Ja dostałem ;) po 24 godzinach, ale jak wysłałeś teraz, to poczekasz do poniedziałku, ponieważ w weekend support polski nie pracuje :zy3ou:
 
P 0

pawelwerp

Użytkownik
Kondi a jak wysłałem wczoraj koło 11 rano to co dopiero w poniedziałek bede miał kase czy jest szansa ze dziś albo jutro ??
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
1. Zarejestruj się w serwisie Sportingbet
[UWAGA! podczas rejestracji jako walutę konta należy wybrać USD).

2. Zanotuj swój numer ID użytkownika nadany podczas rejestracji.

3. Na adres e-mail: [email protected] wyślij ID użytkownika przyznane po rejestracji w temacie emaila wpisz 5 USD

4. Twoje konto w Sportingbet zostanie zasilone w ciągu 72h od otrzymania emaila.

Jak masz juz tam konto, to nie mozesz skorzystac z tej promocji, nawet ktos z twojego domu.

Jakos powątpiewam w ta promocje 5 dolcow.
Wyslalem im mejla w sobote, do dzis nie dostalem a jest juz... wtorek.
Wiec nie wiem czy tylko niektorzy dostaja czy wszyscy...
 
K 0

kondi

Użytkownik
UWAGA!!! Zarejestruj się przez specjalny link który dostałeś w newsletterze, jeśli nie dostałeś maila z promocją, nie przysługuje Ci bonus.
 
Do góry Bottom