>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

SportingBet - 10pln za free

K 0

koszalek

Użytkownik
Jak otrzymać kasę?
1. Załóż Konto w Sportingbet - zarejestruj się, a otrzymasz swój numer użytkownika ID w Sportingbet. http://www.sportingbet.pl
2. Wyślij sms o treści SPORT na numer 7116 - 1,22 zł, a otrzymasz Twój unikalny kod
3. Wyślij email na adres [email protected] , w treści którego wpisz:
- numer użytkownika ID w Sportingbet:
- unikalny kod:
- kod znajomego który polecił mi Sportingbet: K4H249GB

W ciagu 2 dni roboczych wpłacą na Twoje konto w Sportingbet 10 PLN.
Akcja trwa od 12.10.05 do 26.10.05
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
1. Załóż Konto w Sportingbet - zarejestruj się, a otrzymasz swój numer użytkownika ID w Sportingbet.
2. Wyślij sms o treści SPORT na numer 7116 - 1,22 zł, a otrzymasz Twój unikalny kod.
3. Wyślij email na adres [email protected] , w treści którego wpisz swój numer użytkownika ID w Sportingbet i unikalny kod, który otrzymałeś w SMSie zwrotnym. W ciagu 2 dni roboczych wpłacimy na Twoje konto w Sportingbet 10 PL

ps podałbym twoj kod w mailu ale niepodam bo:
nie trzeba
po drugie kiedys mi chciales sprzedawac bony ktore sie dostawalo za free ???? tak podchodzi do zycia pospolity polak wziasc wszytko samemu i nie dac nikomu ????

Lepiej niech kazdy z was nieech sie wymieni miedzy przyjaciólmi wpisza sobie osoby polecajace:]
 
kalipawel 0

kalipawel

Użytkownik
aha dzieki mam jeszcze tylko pytanko zarejestrowalem sie na siebie i nie jestem pelnoletni a jak bede chcial kaske wyplacic na konto ojca gdzie inne jest tylko imie to moga byc jakies problemy ?
 
kalipawel 0

kalipawel

Użytkownik
a mozecie mi wyjasnic co w sportingbet oznaczaja te zakłady ??

Zakłady AKO i Systemowe:
Możesz wnieść poniższe rodzaje zakładów:

Akumulator:
Yankee:
Duble:
Treble
 
kalipawel 0

kalipawel

Użytkownik
Chodzi mi dokladnie o takie cos :
Gram sobie 3 mecze i chce aby te 3 znalazly sie na jednym kuponie.chce zagrac caly kupon za 5 zl . to w jakim polu mam wpisac swoja stawke ??
 
kalipawel 0

kalipawel

Użytkownik
Chodzi mi dokladnie o takie cos :
Gram sobie 3 mecze i chce aby te 3 znalazly sie na jednym kuponie.chce zagrac caly kupon za 5 zl . to w jakim polu mam wpisac swoja stawke ??
 
kalipawel 0

kalipawel

Użytkownik
SŁUCHAJCIE JEZELI WCZORAJ (CZWARTEK) WYSLALEM MAILA O GODZINIE 14 O PRZYZNANIE MI 10 ZL TO KIEDY KASA BEDZIE NA MOIM KONCIE W SPORTINGBET ??
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
mi po 24h nie przyznali musielm wyslac maila do suportu i dopiero wtedy mi po 24h nie przyznali musielm wyslac maila do suportu i dopiero wtedy [rzyznali
 
Do góry Bottom