>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sport market, dafabet

K 2

karpatym

Użytkownik
Czy jest ktos kto aktualnie uzywa krorys z tych brokerow? Starajac sie wejsc na strone jedna czy druga strona nie otwiera sie, a moze jakas alternatywa?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
sportmarket.com i dafabet.com ? obie sie normalnie otwieraja, mam tylko dns zmienionego na google

 
K 2

karpatym

Użytkownik
Widzisz laik ze mnie akurat nie skorzystalem bo pomoglo mi uzycie angielskiej o2 karty tak czy siak dzieki za podpowiedz.
Drugie pytanie
Mieszkam w pl od wakacji a przedtem mieszkalrm w uk. Chcac zalozyc konto w sport market lepiej zalozyc je na pl czy angielski adres? Nie wiem czy polskich adresow nie blokuja i czy eogole mozna na pl adresy konta zakladac? A co do weryfikacji na ang adres to jakis rachunek za wode mam z maja i angielskiego lloydsa mam i nie wiem jak to u nich z weryfikacja przy probie wyplaty czy nie beda chcieli jakichs aktualnych dokumentow? Boje sie ze pogram cos tam ugram a tu pozniej zechca aktualne papiery i mnie zbanuja, ktos cos doradzi pozdro.
 
M 0

michaltd2

Użytkownik
Mieszkam w pl od wakacji a przedtem mieszkalrm w uk. Chcac zalozyc konto w sport market lepiej zalozyc je na pl czy angielski adres? Nie wiem czy polskich adresow nie blokuja i czy eogole mozna na pl adresy konta zakladac? A co do weryfikacji na ang adres to jakis rachunek za wode mam z maja i angielskiego lloydsa mam i nie wiem jak to u nich z weryfikacja przy probie wyplaty czy nie beda chcieli jakichs aktualnych dokumentow? Boje sie ze pogram cos tam ugram a tu pozniej zechca aktualne papiery i mnie zbanuja, ktos cos doradzi pozdro.
Z przyjemnością poeksperymentował bym z bukmacherami z UK. Jaką kartę i taryfę polecasz do Internetu z roamingiem. Jak bedziesz miał problem z aktualnym rachunkiem odezwij się na priv.
 
K 2

karpatym

Użytkownik
Z przyjemnością poeksperymentował bym z bukmacherami z UK. Jaką kartę i taryfę polecasz do Internetu z roamingiem. Jak bedziesz miał problem z aktualnym rachunkiem odezwij się na priv.
Ja uzywam 10 data big bundle w o2 internetu jest tam 7gb a czy polecam to nie wiem, nie mam porownania ale mi tam dziala ok, zasieg raczej wszedzie, uzywam marathonbet, unibet i betfair i cos tam jesszcze a teraz chxialbym jeszcze zalozyc sport market, 1xbeta i dafabeta tylko wlasnie jak wspomnialem wyzej zastanawiam sie czy uzyc pl czy ang adresu
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 0

michaltd2

Użytkownik
raczej wszedzie, uzywam marathonbet, unibet i betfair i cos tam jesszcze a teraz chxialbym jeszcze zalozyc sport market, 1xbea i dafabeta tylko wlasnie jak wspomnialem wyzej zastanawiam sie czy uzyc pl czy ang adresu
W sumie brzmi bardzo ciekawie, zainspirowałeś mnie i to mocno. Jakich metod płatności używasz do obsługi bukmacherów z UK. I jak tam wygląda kwestia podatku od gry.
 
K 2

karpatym

Użytkownik
W sumie brzmi bardzo ciekawie, zainspirowałeś mnie i to mocno. Jakich metod płatności używasz do obsługi bukmacherów z UK. I jak tam wygląda kwestia podatku od gry.
Tak jak pisalem mieszkalem jeszcze do wakacji w anglii, mam wciaz otwarte konto angielskie, uzywam wiec standardowych platnosci online.
Czy jest ktos kto ma jakies doswiadczenia w zwiazku z zadanymi przeze mnie pytaniami w moim drugim poscie w tym temacie?
Post automatycznie złączony:

O to pytanie konkretnie mi chodzi.
Chcac zalozyc konto w sport market lepiej zalozyc je na pl czy angielski adres? Nie wiem czy polskich adresow nie blokuja i czy eogole mozna na pl adresy konta zakladac? A co do weryfikacji na ang adres to jakis rachunek za wode mam z maja i angielskiego lloydsa mam i nie wiem jak to u nich z weryfikacja przy probie wyplaty czy nie beda chcieli jakichs aktualnych dokumentow? Boje sie ze pogram cos tam ugram a tu pozniej zechca aktualne papiery i mnie zbanuja, ktos cos doradzi pozdro.
 
T 0

tplayfx

Użytkownik
Znacie może sposob jak przejść weryfikację np. w Betfair czy Bet365 mieszkając w Polsce? Angielska karta SIM rozwiązuje problem z wejściem na ich strony internetowe ale jak zweryfikować adres zamieszkania?
 
Do góry Bottom